Jak Anine Bing udržuje svou pokožku a vlasy zdravé– Tipy, jak pečovat o vlasy Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Foto: S laskavým svolením Anine Bing

Od uvedení své stejnojmenné módní značky v roce 2012 dánská návrhářka Anine Bing spojila evropskou estetiku s nádechem rock’n’rollu, aby vytvořila kousky bez námahy s vysokou výhodou. Dnes jsou její topy s krajkovými košilkami a koženými bundami považovány za základní položky jejího šatníku mezi hollywoodskými hvězdami, módními vydavatelstvími a ženami po celém světě. Kromě neustálého rozšiřování módního impéria Anine nedávno spolupracovala se známým stylistou Harrym Joshem na dvou limitovaných edicích prázdninových setů. Každá z nich obsahuje designově navrženou veganskou koženou tašku plus základní věci Harry Josh® Pro Tools pro kvalitní vlasy v salonu (bez návštěvy salonu) – a jsou k dispozici pouze zde v Dermstoru.

Pro naši nejnovější část Více než v hloubce kůže ze série jsem zastihl Anine, abych našel to podstatné pro její pleť a vlasy, včetně produktu, který je tak dobrý, že jej používá již více než 20 let.

Nejlepší (a nejhorší) věc, kterou udělala své pokožce:

Nejlepší na tom je, že jsem vždy dával přednost investici do kvalitních produktů péče o pleť, které se mi s přibývajícím věkem opravdu vyplatily. Také piji hodně vody každý den a dělám si zdravé kolagenové smoothie. Muset.

Nejhorší: Mám rád cukr, kyselé bonbóny a slanou lékořici av minulosti jsem jedl příliš mnoho. Jak většina z nás ví, není to dobré pro vaši pokožku, takže v poslední době snižujeme příjem cukru.

První produkt péče o pleť, který si koupila pro sebe (a nadále kupuje):

Weleda Skin Food Original Ultra bohatý krém. Je to tak skvělý produkt. Používám ho asi 20 let. Dodává mé pokožce tak přirozený a zdravý lesk a miluji to [that it has] čisté ingredience.

Její tajemství pro zářivou pleť:

Ráda se hýčkám kosmetikou. Myslím si, že je velmi důležité vyčistit toxiny a případné nahromadění nečistot, aby moje pleť zůstala zářivá a svěží. Doktorka Barbara Sturm a Shani Darden jsou dvě z mých oblíbených kosmetiky. Je také důležité dobře se vyspat, chcete-li mít ráno zářivou pleť.

Jak dosáhnout svých podpisových značek:

Miluji používání kulmy Harry Josh® Pro Tools Travel k natočení konečků vlasů. Po dokončení natáčení vlasů přidám trochu spreje s vlnami a vyjdu ze dveří.

5 kosmetických produktů, které má v rotaci:

1. Čistící prostředek

Čistící olej Atoderm Bioderma je skvělý k odstranění zbylého nepoddajného make-upu. Také způsobuje, že moje pokožka se potom cítí svěží a leštěná.

2. Maska

Zatím mě baví všechno, co jsem od 111Skin vyzkoušela. Obzvlášť se mi líbí biocelulózová pleťová maska, protože díky ní vypadá moje pleť zdravěji a plnější!

3. Ser

Sunday Riley’s All-In-One Good Genes Lactic Acid Treatment je určitě jedním z mých produktů svatého grálu. Kyselina mléčná je úžasná složka, která by měla být součástí každodenní péče o pleť!

4. Šampon

Oribe je moje oblíbená řada péče o vlasy. Jejich šampon Gold Lust Repair and Restore dělá s mými vlasy zázraky. Všiml jsem si, že mé vlasy jsou tak jemné a snadno se upravují.

5. Péče o tělo

Tělový olej byl vždy součástí mé kosmetické rutiny. Tělový ošetřující olej GROWN ALCHEMIST je skvělý pro hydrataci mé pokožky, zejména po cestování.

Jak teď vypadá její nastavení WFH:

Obvykle pracuji z domácí kanceláře, zatímco mé děti jsou na Zoomu ve svých pokojích. Ve dnech, kdy mám velmi dlouhé telefony, se rád přecházím po okolí, abych se nadýchal čerstvého vzduchu a vytáhl si nohy.

Proč se neunavit v těchto dnech:

V poslední době jsem s dětmi dívala některé z mých oblíbených filmů z dětství a jsme posedlí filmy Karate Kid z 80. let. Mám chuť chodit na hodiny karate!

Napsat komentář