Jak aktualizovat svoji zimní rutinu péče o pleť– Tipy pro zářivé vlasy a pleť Doporučení A. Skarkova

Co se týče rutiny péče o pleť, my v Dermstoru se toho všeho rádi vzdáváme.

Beth Santos, vedoucí merchandisingu v Dermstoru, prochází celým ranním a nočním režimem, od léta až po zimu. Vše o jejích doporučeních se dozvíte ve videu níže!

Ještě nejsi připraven na tolik kroků? Zhluboka se nadechněte a přejděte do našeho úvodního průvodce typy produktů, abyste mohli začít sestavovat svůj jídelníček.

Čtěte dále a nakupujte položky uvedené ve videu níže!

Ahoj, jsem Beth Santos a jsem viceprezidentkou pro merchandising tady v , kde jsme posedlí všem kolem péče o pleť. Jedna z věcí, které se mě často ptali, je: co používáte? V jakém pořadí všechno použiji? Co mám dělat? Dnes vám tedy řeknu něco málo o tom, co používám ráno a večer, v jakém pořadí to dělám a také o tom, jak byste chtěli uvažovat o změně produktů z teplejších, více. hydratace letních měsíců v sušších, chladnějších měsících podzimu a zimy. Takže pojďme na věc!

Ranní dieta

První krok: Čistící prostředek

Začnu svým ranním režimem. Takže počínaje čistícím prostředkem je čištění nejdůležitějším krokem. K mytí obličeje nepoužívejte make-upový ručník! It (iS Clinical Cleansing Complex) je iS Clinical, je to jejich čistící komplex. Je to prostě úžasný, jemný, každodenní čistící prostředek.

Někdy během zimních měsíců někteří lidé rádi přidají hydratační čistící krok, olej nebo kondicionér. Toto je DHC hloubkově čistící olej. Toto je jeden z oblíbených zákazníků . Stačí s tím začít a vložit se do rukou a nahřát se, odlíčit se s tím a následovat odličovač. A na pokožce vám zůstane velmi příjemný, jemný a hydratovaný pocit, namísto toho suchého pocitu, který můžete mít někdy po čištění.

Druhý krok: Toner

Potom si ráda vyrábím toner nebo esenci. Ten, který v poslední době používám, je tenhle od REN s názvem Ready, Steady, Glow. Má AHA, takže má vynikající exfoliační účinek. Něco takového tedy pomůže přetáhnout, zesvětlit, stáhnout póry, takže každý den si troška naneste na vatový tampon a uklouzněte na pleť. V zimě, pokud se vám to zdá příliš volné, můžete se podívat na jinou možnost, která může být poněkud více zvlhčující.

Tento od Paula’s Choice (Skin Perfecting 2% BHA Liquid) je oblíbený v komunitě . Toto je jejich 2% BHA fluid pro vyhlazení pleti s kyselinou salicylovou – to je za hubičku! Ale má tendenci být trochu víc zvlhčující. Na vatovém tampónu to pocítíte, zanechává trochu víc oroseného finiše. Takže v zimě to může být o něco krásnější.

Třetí krok: Antioxidační sérum

Pak je velmi, velmi důležitým krokem denní antioxidant, denní antioxidant, vitamin C, ať je to cokoli, toto musíte mít ve své stravě. Lidé se mě ptají: Co je jediná věc, kterou teď můžu udělat, abych změnil svou pleť? A moje odpověď je: Přidejte antioxidant. Mým svatým grálem je SkinCeuticals Phloretin CF. Mám tendenci jej používat celý rok, protože moje pleť je poněkud mastnější, ale je velmi, velmi skvělý pro zářivost, změnu barvy, texturu, tón, pevnost, všechno. Používejte jej tedy důsledně a na pleti uvidíte rozdíl.

Pro ty, kdo by to chtěli změnit, je dalším úžasným antioxidantem SkinCeuticals Svatého grálu CE Ferulic. Zdá se, že je trochu víc zvlhčující a zvlhčující, takže jej můžete změnit, chcete-li z letních měsíců na zimní měsíce. Mám tendenci zůstat s Phloretinem po celý rok, ale toto je možnost.

Čtvrtý krok: Hydratační krém

Po vašem antioxidantu přichází hydratační krém. Léto, opět, protože jsem trochu na mastnější stránku, mám tendenci jít po něčem opravdu čistém a lehkém. Toto je SkinMedica Ultra Sheer Moisturizer. Je to jen velmi, velmi lehký závoj vlhkosti, který se ponoří přímo do vaší pokožky a poskytne vám ten sametový povrch.

V podzimních nebo zimních měsících není na škodu přejít na něco trochu těžšího a trochu více hydratujícího. Tento od SkinCeuticals, Triple Lipid, je jedním z nejpopulárnějších a je plný neuvěřitelných vlastností proti stárnutí. Den nebo noc, to je opravdu skvělá možnost vlhkosti pro chladnější a sušší zimní měsíce.

Pátý krok: Hydratační posilovač

Dalším krokem, který můžete v hydrataci udělat, je gel s kyselinou hyaluronovou nebo i jen hydratační gel. Toto od SkinCeuticals je jejich hydratační gel B5. Ať už chcete tu malou vrstvu hydratace navíc, nebo si jen chcete být s hydratací o něco jednodušší, tohle je další opravdu skvělá volba pro tento krok poté, co si vezmete antioxidant.

Krok šestý: Opalovací krém

V neposlední řadě je to velmi důležitý opalovací krém. Vždy používejte opalovací krém s SPF 30 nebo více. Ten, který dnes vyzvednu, je oblíbený u našich fanoušků. Toto je UV Clear od Elta®. Toto je již dlouho nejprodávanější opalovací krém v Dermstoru a myslím, že součástí je i jeho složení – funguje tak dobře na téměř jakýkoli typ pleti. Ale opravdu, mé doporučení je najít takový, který vám opravdu vyhovuje a najít takový, s nímž vaše pleť skutečně souhlasí a který si opravdu nasadíte. Některé z nich jsou ve fixační mlze, jako například tento Supergoop!® (Defense Refresh Setting Mist SPF 50), do kterého jej můžete nastříkat hned po nalíčení. Některé z nich jsou v barevných hydratačních přípravcích, jiné v základních nátěrech. Určitě jej použijte, je to velmi důležitý krok. A poté, během dne, budete postupovat podle toho, co je vaší běžnou rutinou líčení.

Noční mód

Chci si trochu popovídat o nočním čase, protože rutina se v noci trochu mění. Obvykle mě čeká ještě pár kroků. Obvykle procházím stejným procesem, ale změním pár věcí a možná přidám pár kroků.

Třetí krok: Chemické čištění

Namísto antioxidační kúry zvyknu používat noční sérum nebo noční kúru. Toto jsou dobré geny Sunday Riley. úplně se mi to líbí. Je to hloubkové exfoliační ošetření, jakési rozzáření, hydratační krém, vše v jednom, takže se mi líbí, jak moje pleť vypadá poté, co si ho dám na noc. Někteří lidé používají antioxidační sérum na noc. Mám tendenci to vyměnit za to (Dobré geny).

Potom pro typ tónovací fáze ráda udělám trochu hlubší peeling. Takže mé oblíbené jsou tyto Alpha Beta Peel Pads (Dr. Dennis Gross Alpha Beta Ultra Strength Peel Pads). Toto je extra odolný vzorec, který obvykle používám v horkých letních měsících. Je to chemický exfoliant a je to jen dvoukrokový proces s malými jednorázovými ubrousky.

V chladnějších a sušších měsících je zde tato velmi jemná receptura exfoliačního tamponu (Dr. Dennis Gross Alpha Beta Ultra Gentle Peel Pads), která bude pro vaši pokožku o něco lehčí. Další chemický peeling, ale o něco méně suchý. Ráda mezi nimi přepínám, ale tohle je opravdu, opravdu skvělý krok ve vaší noční rutině, abyste si opravdu udělali peeling.

Krok čtyři: Sérum proti stárnutí

Dalším opravdu důležitým krokem v noci je retinol. Tento od SkinMedica, jejich (Age Defense Retinol Complex) 0,5 Retinol Complex, je úžasný. Opět u retinolů říkám lidem: Najděte si takový, který se vám líbí, najděte takový, který vaše pokožka toleruje. Opět miluji PCA retinoly, miluji retinoly SkinCeuticals. Každá profesionální značka odvedla skvělou práci při formulování a výrobě retinolů, které pokožka skutečně snese. Takže někteří lidé mají rádi pár nocí v týdnu, někteří jako já to dělají každý večer, ale tohle je další, která změní vaši pleť.

Pátý krok: Oční krém

A pak oční krém. Někdo ho používá ráno a večer – já ho zvyknu používat jen na noc. Tento NeoCutis (bio-obnovující oční kondicionér) je oblíbený mezi fanoušky, Pro mě svatý grál. Toto je jejich Bio-Restorative oční balzám, je poněkud více hydratační. Dělají i oční krém, což je trochu méně balzám, řekla bych. Takže můžete udělat jeden den, jednu noc. Nejraději ho používám jen na noc, ale je to opět opravdu důležitý krok.

Bonus: Face Mist

Něco, co je trendy a stává se super populárním, je mlha na tváři. Něco, co si můžete vzít s sebou na cesty. To, že ráno dodáte skvělou vlhkost, neznamená, že vaše pokožka nebude celý den vysušená.

Jeden, který jsem používal během léta, je tento (Eminence Organics) Neroli Age Correcting Mist, ale nedávno jsem na podzim přešel na Stone Crop (Eminence Organics) Stone Crop (Hydrating Mist). Miluji Eminence’s Stone Crop, ale je to jen úžasná hydratační mlha. Můžete si jej jednoduše vložit do tašky a během dne trochu posypat a pohladit po tváři a opravdu nezmatní váš make-up. Poskytuje vám jen tu malou hydratační podporu na odpoledne, po které by vaše pokožka v těchto chladnějších měsících mohla toužit.

Je to trochu o mé rutině – doufám, že to bylo užitečné! Děkuji mnohokrát!

Napsat komentář