Jackie Aina a Anastasia Beverly Hills vytvářejí paletu pro hlubší tóny pleti

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o Jackie Aina a Anastasia Beverly Hills vytvářejí paletu pro hlubší tóny pleti

.

Jackie Aina přesně ví, jak udržet tajemství.

Stránka beauty bloggerky na Instagramu je přeplněná fotografiemi jejího bezvadného make-upu, ale mnozí z jejích 1,3 milionu sledovatelů nevěděli, že mnohé z těchto looků, vytvořených před rokem, byly vytvořeny pomocí paletky, kterou navrhla. za její nejnovější spolupráci: Jackie, Jackie, Jackie, Jackie se spojily s Anastasií Beverly Hills a uvedly na trh barevnou paletu očních stínů.

Od dnešního dne bude velmi omezené množství palety Jackie Aina ABH Palette k dispozici pro zakoupení na Instagramu Jackie přes Instagram Checkout až do jejího oficiálního spuštění na anastasiabeverlyhills.com 6. srpna. Paletka bude následně dostupná online a v prodejnách 15. srpna (tuzemsko) a 16. srpna (mezinárodní). Aina paleta bude v prodeji do ledna .

Zdvořilost

„Vždy jsem byla velkým fanouškem kvality palety očních stínů ABH, protože pigmentace a barva se úžasně vyplácejí. Jako někdo s tmavší pokožkou se někdy opravdu přistihnu, jak si nanáším a vytvářím stíny, jen aby se na mně objevily. „Nemám ten problém s ABH,“ říká. Mezi její další oblíbené produkty patří Brow Wiz, lesky na rty, bronzující pudry a krémové rozjasňovače. Ale i jako dlouholetý fanoušek ikonických paletek očních stínů měla Ina pocit, že jí něco chybí.

V neděli, 4. srpna, Aina sdílela oznámení na Twitteru a napsala: „Konečně paleta, kde EYE the melanin girl může použít VŠECHNY odstíny, aniž by je musela nutit působit nebo přeskakovat popela.“ Dodala, že zatímco paleta by vyhovovala každému, „byla speciálně vytvořena pro střední/hluboké/tmavé tóny pleti“.

Aina pro Zdravaplet.com objasňuje, že její paletky nejsou „popelové“. Říká: „Tohle není jako většina palet vyrobených pro většinu. Paletka je pro každého, ale mou prioritou bylo ujistit se, že jsem si vybral odstíny, které jsou speciálně vhodné pro tmavou až hlubokou tmavou pleť. Téměř vždy musíme vynechat některé oblíbené odstíny v paletě a já potřebuji, aby tomu tak nebylo.

Paleta obsahuje 14 odstínů v různých vzorcích, od lisovaných pigmentů po filmy, jakož i třpytivé odstíny s ostrými názvy, které hovoří o Inině živé osobnosti, včetně „Trust Issues“, krémového, třpytivého odstínu, který může, ale nemusí být. být poctou jejímu oblíbenému rapperovi. , Drake – Big Paruka, tmavě fialová matná, Wiggales, tmavě červený shimmer a jiné. Co se týče tipů pro používání paletky? Aina říká: „Málo to znamená dlouhou cestu. Některé stíny jsou stlačené pigmenty a jsou velmi koncentrované, takže pokud s očními stíny začínáte, šlapejte lehce a vybudujte si cestu vzhůru.“

Toto je téměř první společné dílo Ainy. Influencer se v minulosti spojil s Artist Couture pro kolekci zvýrazňovačů, navrhl mini paletku s ELF Cosmetics a loni se rozproudil se spoluprací Too Faced, aby rozšířil řadu základů značky Born This Way. „Stále bych ráda viděla partnery černé pleti s populárními kosmetickými značkami,“ říká. „Líbí se mi, jak se influenceři stávají doslova změnou, kterou chceme v tomto odvětví vidět.“

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

Napsat komentář