Issa Rae hovoří o setkání s Beyoncé, její smlouvě s krycí dívkou a mediálním kontaktu.

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Issa Rae hovoří o setkání s Beyoncé, její smlouvě s krycí dívkou a mediálním kontaktu.

.

Když Issa Rae přidala tvář CoverGirl do svého již sestaveného životopisu, byla to obrovská výhra nejen pro tvůrce a hvězdu Insecure, ale pro černošky po celém světě včetně mě. Začátkem tohoto týdne jsem zastihl Rae, abych diskutoval o reprezentaci, o tom, co pro ni znamená připojit se k CoverGirl, její ikoně krásy, a samozřejmě o době, kdy potkala Beyoncé Knowles-Carter. Čtěte dál a dozvíte se o Rayově jedinečném přístupu ke kráse ao tom, jak ji královna Bey „zachránila“.

Jaké to je přidat se k CoverGirl s ikonami jako Queen Latifah, Brandy a Janelle Monáe? Jaký je to pocit být CoverGirl a co to pro tebe znamená?

Vidět Queen Latifah na obálce byl můj moment, kdy jsem byl viděn. Zdálo se mi, že existuje žena, se kterou se tak dlouho ztotožňuji, jen z filmu Living the Lonely a zhlédnutí jejích filmů, a když vyrostu, chci být jako Queen Latifah. Má nezbedné sklony, takže představení prostřednictvím kosmetické značky bylo neuvěřitelné. Nepřinutilo mě to myslet na to, že bych mohla být maskérka, ale přimělo mě to začít si myslet: „Och, dobře, můžu začít nosit make-up a měla bych začít být kreativní a také tak můžu vypadat.“

Co se týče Janelle, samozřejmě, že jsem byla na vysoké škole nebo jsem právě ukončila vysokou školu, když se z ní stala krycí holka a myslela jsem si, že by měla být. Je bezvadná a má stejný odstín pleti jako já, takže mít někoho se stejným odstínem pleti se zdá být dalším momentem, kdy je vidět.

Ke které z dalších ikon krásy jste vzhlíželi?

Řekl bych Denise Huxtable. Než to byl výraz, byla jen špatná fenka. Velmi se na sebe podobala a pochodovala do rytmu vlastního bubnu. Vždy jsem chtěla být taková.

Jak se změnila vaše krása a každodenní rutina od Stanfordu, vašich dnů na YouTube, první série Nebezpečného a potom druhé série?

Toto není nutně vývoj, ale prostě přijetí mého vzhledu. Nebyla jsem velká vizážistka, moc jsem o tom nevěděla, takže když mě bylo víc vidět a naučila jsem se, jak získat více sebevědomí, pustila jsem se do toho. Protože i před Clumsy Black Girl jsem tak trochu hledala sebe a svoji kariéru a neměla jsem takovou sebedůvěru, jakou mám teď. Důvěra přichází, když něco vytvořím a vím, co mám dělat a cítím, že jsem dobrý v tom, co mám dělat.

viděl jsem že jsi nedávno narazil na Beyoncé a ona řekla, že jsi krásná. Jak to bylo?

Pamatuji si ten moment. Samozřejmě si pamatuji, co jsem měl oblečené. Měla jsem na sobě bílý top, byl velmi nenápadný. Abych byl upřímný, byl jsem tam ve prospěch restaurace, kterou jsme se snažili zachránit. Je to restaurace v Los Angeles s názvem My Two Cents.

Moje dva centy na Pico vedle Nobody Jones Boutique? Co se děje s touto restaurací?

Ano! Takže ji zažalovali a měli soudní spor, ale díky Meline [Matsoukas] a Solange se nám podařilo vysbírat dost peněz, abychom jí pomohli, takže je to v pořádku. Ale ano, Beyoncé přišla na tuto událost, protože je tam Solange a myslím, že chodí do té restaurace. Je zřejmé, že Beyoncé často chodí do této restaurace. Nevěděl jsem.

Co se stalo, když jsi ji potkal?

Měl jsem na sobě obyčejnou bílou košili, ale soustředil jsem se na to, že tam byla ona a já jsem tam byl s mými dvěma nejlepšími kamarádkami a nečekali jsme, že přijde. Seděl jsem vedle Angie z Shade Room a měla své vlastní předpovědi typu: „Myslíš, že přijde Beyoncé?“ a já říkám: „Dívka, no tak. Je to Beyoncé, nepřijde.“ Potom se objevila a všichni jsme ji sledovali, jak vešla s Jayem Z a to mi stačilo. Když jsem byl s ní v jedné místnosti, pomyslel jsem si: „Ach, cool, cool, cool“, nikdo nemusí nic říkat, protože jsem tě viděl. , Jsi úžasný.

Mluvil jsem s kamarády venku a oni říkali: „Dívka, Beyoncé je hned za tebou,“ a já jsem řekl: „Ne, není to tak.“ navzájem, jakož i jak vypadat.

Byla tam s Jayem Z a Jay Z mě viděl, viděl jsem, že mě vidí koutkem oka a snažil se působit chladně, protože jsem byl právě v jeho videu Moonlight.

Nejprve přišel pozdravit a pak jsme viděli Beyoncé, jak ho viděla přicházet a ona přišla a já jsem řekl: „Ó Bože, oh Bože.“ Ani jsem neposlouchal, co říkal. Je to tak neslušné, protože je stejně cool a je příjemné ho poznat, ale už jsem s ním chodila a pak přišla a řekla: „Ahoj, já jsem Beyoncé.“

směješ se?

Myslel jsem, že se nemusíš představovat, ale řekl jsem: „Jo, to jsem nevěděl.“ [Laughs] Ona jako: „Jsi krásná, miluji tvou práci, jsem fanoušek.“ Zemřel jsem.

Tak jsem ji představil svým dalším přátelům a oni odešli a pak jsme tam jen stáli a zůstali stát v němém úžasu. Neměli jsme si co říct.

A pak vznikl život?

Téměř jsem zapomněl, že jsem musel zachránit restauraci, protože jsem byl zachráněn. Tak proč se na to soustředit?

Rae má více práce s CoverGirl, takže si určitě prohlédněte tento prostor a Prohlédněte si neuvěřitelnou a talentovanou krásu v nejnovější sezóně Insecure.

Chloe Hall je kurátorkou veškerého kosmetického pokrytí na Zdravaplet.com. Věděla, že chce být krásná v momentě, kdy se Donna Summer dostala na její obrazovku, a od té doby se žene za dokonalými diskotékovými stíny. Jejím oblíbeným místem je průsečík krásy s moderní kulturou, ať už jde o hudbu, filmy nebo sociální sítě. Najdete ji v Brooklynu s jejím mopslíkem nebo v sekci komentářů Rihanny.

.

Napsat komentář