ISDIN opalovací kartáček SPF30 vs. Singuladerm XpertSUN Perfection SPF30

Už víte, že vám rád ukážu spoustu možností, pokud jde o opalovací krém. A protože vím, že se vám líbí sekce porovnávání a klony, rozhodla jsem se provést stejné srovnání, ale s opalovacím krémem.

Dnes porovnávám ochrana před sluncem Isdin SunBrush SPF30 a Singuladerm XpertSun Perfection SPF30.

Kde je vidíte, mají mnoho rozdílů, ale také mnoho podobností. Během příspěvku se chystám rozebrat jeho složky, povím vám o povrchových úpravách, texturách, aplikaci a samozřejmě ochraně před sluncem.

Porovnání mezi Isdin’s SunBrush a Singuladerm’s XpertSun Perfection

přísad

Kartáček INCI IsdinKartáček INCI Singuladerm
Utajováno

oxid titaničitý

Dimethicone / vinyl dimethicone zesíťovaný polymer

Polymethylsilesquioxan

Silice

lauroyllysin

křemičitan vápenatý

Trietoxicaprililsilan

1,2-hexandiol

kaprylylglykol

benzylidendimethoxydimethylindanon

[+/-můžeobsahovatCI77492CI77491CI77499[+/-můžeobsahovatCI77492CI77491CI77499[+/-poateconțineCI77492CI77491CI77499[+/-maycontainCI774[+/-môžeobsahovaťCI77492CI77491CI77499[+/-môžeobsahovaťCI77492CI77491CI77499[+/-poateconțineCI77492CI77491CI77499[+/-maycontainCI77492CI77491CI77499

mastek

oxid titaničitý

Polymethylsilesquioxan

CI77163

CI77492

Dimetikon/dimetikonol

CI 77491

Silice

Utajováno

CI77499

dimetikon

fenoxyethanol

Ethylhexylglycerol

Acetyltetrapeptid-2

parfém

Jako vždy, začněte s jeho ingrediencemi. Při pohledu na obě INCI zkontrolujeme, zda sdílí (modrou barvou) kód malýa oxid titaničitý (fyzická ochrana před sluncem), Polymethylsilesquioxan (silikon), oxid křemičitý (pigment s efektem soft focus, nebo co je totéž, který se ukládá ve vráskách a vytváří vzhled výplně. Také podporuje klouzání po pokožce a absorbuje mastnotu) a IC77492, IC77491, IC77499 (barviva).

Jde zkrátka o jakýsi průsvitný pudr (proto ta barviva, slída či oxid křemičitý) s ochranou před sluncem. Ochranu v tomto případě poskytuje pouze oxid titaničitý, takže ani u SPF 30 se nejedná o skvělý nátěr.

Zbývající složky, které obsahují, jsou pleťové kondicionéry, jako je silikon nebo regulátory viskozity ve složení.

O jeho složky jsou velmi podobné, takže sklon váhy je složitý. Ale pokud mám říct něco špatného o každém z Isdin SunBrush, který má spoustu silikonů, a Singuladerm XpertSun, který se mi moc nelíbí, že má mastek.

Ale už teď si říkám, že tohle není to, co mě přiměje vybrat vítěze. Co udělá je níže, tak čtěte dále

Balení a cena

SunBrush od IsdinXpertSun Perfection Singuladerm
Stříbrná nádoba s víkem a štětcem. Aby kartáček chloupky nerozdrtil, je dodáván s ochranným plastem (vidno na fotce), který je chrání a dá se bez problémů nasadit víko. Produkt je uvnitř rukojeti kartáče.

Štětce jsou béžové a mají mírně drsný dotek (při aplikaci na obličej)

cena 22 € (Přímý odkaz) pro 4 g

Bílá nádoba s víkem a štětcem. Tělo kartáčku nese produkt. Má také chránič, který zabraňuje odírání kartáčku, když jej zavíráte víčkem.

Štětce jsou červenohnědé s jemným dotekem.

cena 17 € (Přímý odkaz) pro 5 g

Toto je pro mě největší rozdíl mezi Isdin’s SunBrush a Singuladerm’s XpertSun Perfection.

Kromě toho z Singuladerm obsahuje další gram produktu (což je skvělé) a také je levnějšípro mě je ideál Singuladerm jeho kartáč. Ano, BT se mi také nelíbí. Proto jsem ho začala používat méně, pokaždé, když jsem ho použila, bylo to pro mě utrpení.

Když jsem objevila ten od Singuladermu, zamilovala jsem se do něho, protože je velmi jemný na dotek a produkt vychází bez problémů a hlavně bez štípání.

Další bod ve prospěch a tady je a malý trikŠtětec Singuladerm lze otevřít, což vám umožní přidat další volné průsvitné pudry, když skončíte a pokračovat v používání. Jak se máš?

Protože Souboj ceny a balení nepochybně vyhrává Singuladerm.

Textura a povrchová úprava

isdinSinguladerm
Hedvábná textura s jemně lesklým povrchem

jeden tón

Hedvábná textura s jemně matným povrchem, ale s trochou lesku.

3 odstíny (světlý, přírodní, bronzový)

V této sekci jsou si naprosto rovni. S tím rozdílem, že ten od Isdin zanechává lesklejší finish než je vidět na první fotce. Ten od Singuladermu je ovšem o něco matnější, i když má také nějaký lesk.

Dalším plusem Singuladermu je, že má tři odstíny, takže nabízí více fototypům možnost použít jej, aniž by byl tmavý nebo světlý.

Obě vypadají na pokožce stejně dobře, takže tady máme kravatu! a lesk lesk nechám na váš výběr.

Můj názor

A přichází chvíle konečného verdiktu. Ale nejprve jsem si s vámi chtěl promluvit o opalovacích krémech, protože NIKDY nepoužívejte tyto dva produkty jako hlavní opalovací krém. já je používám VŽDY aplikujte znovu ochranu. Jsou také perfektní volbou, když používáte barevný opalovací krém a musíte jej znovu nanést, protože matuje.

Jak bylo řečeno, uvažuji o tom ochrana před sluncem je stejná. Nikdy jsem se s žádným nespálila, ale už teď vám můžu říct, že pod sebou nosím vždy 50 krémovou ochranu a bez barvy.

Pro přísad Nemůžete po nich chtít mnohem víc. Jak jsem řekl, musí pokrývat období „líčení“ a také období „opalovacích krémů“, takže si myslím, že výsledek je dobře dosažen a zdaleka takový schváleno pro obě.

V sekci kontejner nepochybně upřednostňuje Singuladerm. Nad vším pro jeho štětecLíbí se mi, jak je jemný a moje pleť to oceňuje. Navíc se zbavíte toho, co nepotřebujete.

v od Zůstávám u Singuladeru. Je to o gram více a ve většině případů o přibližně pět eur levnější (v závislosti na Lékárny).

A nakonec ty DOKONČENÍ. Tady Také nemám žádné preference. Lesk opalovacího krému Isdin SunBrush SPF30 je velmi krásný a vypadá skvěle a ten od Singuladermu tónuje a zanechává pokožku velmi krásnou díky efektu soft-focus.

Jako závěr, myslím oba jsou dobré produkty a dobrý nákup. Ale pokud si mám vybrat, Vybírám si XpertSun Perfection SPF30 od Singuladermpro jeho štětec, pro cenu a pro rozmanitost barev, které nabízí.

Vyzkoušeli jste je? Co si myslíš? Který byste si vybrali vy?

Napsat komentář