Isdin Nails And Nails – Zkoušení kosmetiky

Děláte si často semipermanentní manikúru? Pokud ano, zajímá vás tento příspěvek.

Nejsem velký fanoušek, ale přiznám se, že dělat si nehty víc než týden v kuse je hlavní důvod, proč si obvykle dělám tento typ permanentní manikúry. Jak víte, vždy hledám manikúru šetrnou k nehtům, i když ne vždy lze nalézt provoz, kde se o vaše nehty postarají důchodkyně a produkty.

To se mi stalo při poslední manikúře, kterou jsem si dělala. The mé nehty byly poškozeny, s mnoha malými znaky a všiml jsem si jich slabé. Proto jsem se rozhodl vyzkoušet tento produkt od Isdin na nehty, nehty Jsi.

Pokud mám být upřímná, moc jsem nevěřila, že mi něco udělá, ale musím přiznat, že mě velmi překvapil a proto vám dnes řeknu svůj názor na Isdin a Nails.

Isdin Si Nails

  • Suma: 2,5 ml
  • cena: 22 EUR (Přímý odkaz)
  • Složení (INCI): Aqua (voda), denaturovaný alkohol, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, butylenglykol, akrylátový kopolymer, Silandiol salicyláttrometamin, triglyceridy kyseliny kaprylové / kaprinové, Hydroxypropyltrimonium hyaluronáttrietanolamin, biosacharidová guma-2, Pistáciová guma Lentiscus (Mastic).propylenglykol, fenoxyethanol, benzylalkohol, methylparaben.

Jedná se o úplně jiný produkt než ty, které běžně nosím na vaši etiketu. Proto vám o něm chci říct dříve, než uvidíte, jaké ingredience obsahuje.

The Isdin Si Nails je tužidlo na nehty. slíbit výsledky viditelné za 14 dní díky svým složkám, které podporují regeneraci nehtů, zlepšují jejich ochranu a vzhled. Nanáší se štětcem, který vidíte na fotce, velmi pohodlným způsobem, ale povíme si něco o jeho složení.

Prvními na seznamu jsou voda a denaturovaný alkohol. Ten se používá jako vodič, aby aktivní složky pronikly do hlubších vrstev.

Dále je prvním pozoruhodným aktivem, které existuje organický křemík. Je to jedna ze součástí nehtu, který udělá, aby jej zároveň zpevnil a zlepšil jeho kvalitu.

Potom by odešel kationtové kyseliny hyaluronové, je jiná receptura této aktivní složky, která zlepšuje hydrataci kutikuly. Jeho úkolem je předcházet dehydrataci nehtu a kůžičky, udržovat je hydratovanější a snižovat jejich pórovitost.

vlastní a mastichový olej který zlepšuje tvorbu keratinu a bílkovin, přičemž pokračuje proces tvrdnutí a zahušťování nehtu jako v normálním stavu.

Jak používat Isdin Nails and Nails

Jak můžete vidět na fotce Aplikátor na nehty Isdin je velmi pohodlný A snadné. Je velmi podobný známému korektoru Touche Eclat.

Aby to bylo opravdu efektivní Nehty by měly být čisté bez laku a Samozřejmě suché.

musíte to použít jednou nebo dvakrát denně. Dvojitým stisknutím korálového knoflíku na zadní straně vytáhneme produkt, který naneseme na nehtovou kůžičku a na celý nehet.

Doporučuje se také, je-li nehet dlouhý a můžete štětcem projít jeho vnitřní oblastí, aby se produkt dostal do všech koutů.

Jelikož obsahuje denaturovaný líh, velmi rychle schne, takže jeho aplikace je velmi pohodlná.

Můj názor na Isdin na nehty

Používal jsem ho asi 20 dní, nevydržel ani měsíc, po odstranění semipermanentní skloviny a mé nehty se výrazně zlepšily.

Musíte být důslední Nanášela jsem ho vždy jednou denně, v mém případě večer před spaním a nechala zaschnout. Je velmi pohodlný a snadno se používá, takže vůbec nejste líní.

Jak jsem vám řekl na začátku příspěvku, byl jsem vůči tomuto typu produktu poněkud skeptický, ale byl jsem mile překvapen a myslím si, že by to mohla být skvělá volba, chcete-li. obnovuje nehty po trvalé manikúře.

Je pravda, že to není levný produkt, ale je také pravda, že se šíří ak jejich posílení za měsíc je to produkt víc než dost.

⭐Skóre: 9/10

Oh! A mimochodem, starat se o nehty je důležité, ale je to také důležité pečuj o naše ruce takže pokud se o tom chcete dozvědět víc, doporučuji vám projít si tento příspěvek. Také nechám článek z ano krém na rucemůj zatím oblíbený.

Pokud jste používali Isdin Si Nails, zanechte mi své zkušenosti v komentářích nebo mi řekněte své triky na zpevnění nehtů

Napsat komentář