Isdin Fusion Water SPF50+ – Testovaná kosmetika

Jsme už uprostřed slunečné sezóny ao žádném z nich jsme vám ještě neřekli. Dnes vám přináším jeden a velmi známý! ISDIN fúzní voda! Ačkoli chcete-li se trochu zaměřit na svět opalovacích krémů, máte velmi úplný příspěvek o co hledat v zápletce a formátech kde je můžete najít.

Nyní pojďme do práce. Dnes na blogu známo opalovací krém Isdin Fusion Water. Poté, co jsem všude slyšela úžasné recenze na tento opalovací krém, musela jsem ho vyzkoušet. Z tohoto důvodu vyhrál dobrý příspěvek, ve kterém rozebereme ingredience, povíme vám o jeho výhodách a také o některých nevýhodách, které jsme našli.

Pleťová voda Isdin Fusion Solar

  • Suma: 50 ml
  • cena: cca 20 € (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): Aqua, Ethylhexylmethoxycinamátbutylenglykol, propylenglykol, polymethylmetakrylát, dimetikon, PEG-8, Butylmetoxybenzoylmetan, ethylhexyl triason, Silice, fenoxyethanol, Oxid titaničitýAkryláty / C10-30 alkylakrylátový křížový polymer, Tokoferylacetát, alantoinethylhexylglycerol, parfém, Hyaluronát sodný, Hydroxid sodnýkarbomer, disodná sůl EDTA, tokoferol, B HTaskorbylpalmitát, kyselina askorbová, kyselina citrónová.

Ve fialové barvě, opalovací krém Isdin Fusion Water. Zde můžeme zkontrolovat, jestli máte směs fyzikálních filtrů (oxid titaničitý) a chemikáliekteré jsou zbytek.

Kromě toho doplňte vzorec několika Kyselina hyaluronová (nevystřelujte rakety!), oxid křemičitý (který zmatňuje pleť) příp alantoin (což je uklidňující a protizánětlivé). Více se říci nedá. Noste silikon (takže nedoporučuji tím, co ho nemají rádi) a za mě jako vždy obsahuje příliš mnoho parfemace.

Dobře chrání před sluncem a to je důležité a splňuje to, ale čtěte dál, protože o tomto opalovacím přípravku Isdin Fusion Water mám ještě hodně co sdělit.

Co proslavilo Isdin Fusion Water?

No v první řadě ty textura. Nezanechává pokožku bílou a ne mastnou. Navíc vypadá jako silikonová úprava jako ta na make-up primery, takže jako základní nátěr by to mohlo být dokonalé. Jedná se o texturu, která mastná nebo aknózní pleť Jsou velmi vděčné, protože absorbují tuk a máte pocit, jako byste na sobě nic neměli.

Kromě toho má opalovací krém Isdin Fusion Water ochrana proti celému slunečnímu spektru, nebo co je totéž, chrání před bleskem HROZNO, UVB, SUKNĚ (infračervené) HE-VL (viditelné světelné spektrum). Většina chráničů, které najdeme na trhu, chrání jen před UVA a UVB, takže tady je plus.

Rovněž je to stránka, která ne štípání v oku. Určitě jste si již několikrát poškrábali oči při používání opalovacího krému a viděli jste hvězdy, co svědí. No to se nestává. Díky tomu je ideální pro sportovce nebo jen pro každého, kdo se chce vyhnout tomu svědivému momentu.

Je to také vhodné pro atopickou pokožku s finišem bez oleje a matující efekt. Dalším pozitivním bodem je jeho vzorec biologicky odbouratelný (jak je tomu již v případě jiných pozemků Isdin) jsou vhodné pro ty země, kde je vstup na tento typ půdy povolen pouze kvůli předpisům o znečištění vod.

Můj názor na vodu Isdin Fusion

Myslím, že Isdin Fusion Water je dobrý opalovací krém, ale jen pro mastnou pleť, sportovce a chlapce.

Jeho bezolejová textura ano bez mastné povrchové úpravy ale také s oxidem křemičitým absorbuje mastnotu z pokožky, takže mastná pokožka může v tomto efektu zaznamenat skutečnou úlevu, zatímco pokud máte smíšenou nebo suchou pokožku, všimnete si, jak vás někdy může pokožka také rozhodit. Je to pocit, který se mi vůbec nelíbil. Navíc díky měřič hydratace Mohl jsem si ověřit, jako když mám hydratovanou pleť, nanáším ho jako poslední krok a výrazně to snižuje její hydrataci. Nicméně, s jinými hodně než Heliocare Torelance Mineral to se nestává. Uvidíme, je pravda, že když se obvykle natíráte opalovacím krémem, pokožka není tak hydratovaná, ale u vody Isdin Fusion Water si všímám, jak někdy vysušuje.

Říkám, že to vidím skvěle pro sportovce, protože s potem, neštípe v očích, Není mastný, a proto je ideální pro nošení, když jdete sportovat.

A komentujte to Pro kluky protože obvykle hledají tento typ textury, který nezanechává bílou barvu, která se rychle vstřebává a nepozorovat. Tyto tři předpoklady jsou plně splněny. No tak, doporučil jsem to bratrovi a on bez toho neumí žít.

Myslím si však, že na mou smíšenou pleť ho už nepoužiji (pokud ho nechci stále používat jako primer). Nemám rád suchost, kterou ve mně zanechává. Teď chci otestovat FotoUltra Age Repair, abych zjistil, jestli mi na tváři zanechá ten suchý pocit nebo ne.

⭐Skóre: 7,5/10

Použili jste Isdin’s Fusion Water? Co si myslíš? ⁇

Napsat komentář