Isdin Age Repair – Kosmetika ke zkoušce

Produkt, který mnozí z vás nejvíce žádají, je vždy a hydratační opalovací krém. No tak, dva v jednom, který je obvykle kvůli vlastnostem opalovacích krémů obvykle velmi komplikovaný.

Isdin Age Repair může být možností pokud máte smíšenou nebo normální pleť protože v případech suché pokožky bude i nadále krátký.

Někteří jeho přednosti a jeho krémový tvar (a ne v gelovém nebo lehkém formátu, jak má mnoho opalovacích krémů) díky nim je ideální pro ochranu a hydrataci velmi důstojným způsobem.

Před použitím jsem používal tento opalovací krém Isdinská fúzní voda že i přesto, že má mnoho výhod, mě osobně nepřesvědčilo, protože absorboval trochu předchozí hydratace, kterou jsem na tváři měla. Proto jsem měl jasno, když jsem to dokončil Otestoval bych Isdin Age Repair vzhledem k tomu, že jsem měl ještě mnoho hlasovacích lístků, které se mi líbí.

Hydratační opalovací krém na obličej Isdin Age Repair

  • Suma: 50 ml
  • cena: 2, 3 (Přímý odkaz)
  • Nedráždí oči
  • Rychlá absorpce a snadná textura
  • Pro všechny typy pokožky
  • Lze jej aplikovat i na vlhkou pokožku
  • Buďte přátelští (většina jeho složek je biologicky odbouratelná)
  • Složení (INCI): Aqua (voda), Oktokrylenpropandiol, ethylhexyl salicylát, Butylmetoxybenzoylmetanpolymethylmetakrylát, dimetikon, Kyselina fenylbenzimidazolsulfonová, Polysilikon-15Propylenglykol Dikaprilát / Dicaprat, Trometamin, Glycerin, Bis-ethylhexyloxyfenol metoxyfenyltriasinoxid křemičitý, křížový polymer dimetikon/vinyldimetikon, butylenglykol, 1,2-hexandiol, polysorbát 60, dimetikon PEG-10, Hyaluronát sodnýtokoferylacetát, xantanová guma, kaprylylglykol, Parfém (Parfém)EDTA disodná, PEG-8, karbomer, polysorbát 20, laktát sodný, tokoferol, fenoxyethanol, tropolon, LECITIN, Výtažek z planktonuaskorbylpalmitát, benzoát sodný, Kyselina askorbováKyselina citrónová, Palmitoyl tripeptid-1, Palmitoil Tetrapeptid-7, Pentapeptid-34 trifluoracetát

Jako vždy fialová označuje opalovací krém. V tomto případě existují chemické filtry, které chrání před UVB a UVA zářením.

Využívám této příležitosti, abych objasnil, že barvy, které používám, se neshodují s aplikacemi pro analýzu složek. bylo to jen a osobní semafor aby vám bylo jasné, že zelené složky jsou transformační nebo účinné účinné látky ve složení, žluté jsou ty, které zpochybňuji a snížil bych je a když uvidíte jednu červenou, tyto považuji za kosmetické předmětná nesmí obsahovat. Ale trvám na tom, že to nemá nic společného s COSDNA nebo podobnými nástroji, dobře?

Provedeno objasnění. Pojďme na ingredience v zelené barvě. Glycerin zabrání dehydrataci, stejně jako některé silikony, které obsahuje. Ty mu dodávají speciální texturu, která je ideální pro použití Isdin Age Repair jako podkladu pod make-up.

Obsahuje také kyselinu hyaluronovou v touze po hydrataci a poté má více peptidů na konci seznamu, které také pomohou zlepšit jas a provádět aktivitu proti stárnutí.

Sojový lecitin a plankton, které vidíte ve složkách, jsou součástí patentovaného přípravku Isdin známého jako opravovače DNA. Tato řasa vytvoří ochrannou bariéru, která bude bojovat s nejsilnějšími agresemi ze slunce a podporuje obnovu buněk.

Můj názor na Isdin Age Repair

No, jak jsem očekával, Isdin Age Repair mi fungoval mnohem lépe než Fusion Water, takže zůstanu mezi nimi.

Pro mě je velký rozdíl mezi nimi hydratace nebo alespoň neztrácení toho, co už na pleti máme. Jinak jsou to dva skvělé a velmi podobné produkty, které se rychle vstřebávají, mají lehkou texturu, neštípou v očích a většina jejich složek je biologicky odbouratelná.

Body, které se mi nelíbí? Parfém. Jako vždy na to Isdin na můj vkus klepne. Kdyby dal na všechno méně, bylo by to mnohem lepší.

Jeho aplikátor se mi jeví jako další velký úspěch, protože se 3 nebo 4 pulsy stačí k optimální ochraně celého obličeje a krku. Pamatujte, že tento produkt, stejně jako všechny chemické filtry, je třeba znovu aplikovat každé 2 nebo 3 hodiny.

⭐Skóre: 8,8 / 10

Použili jste Isdin Age Repair? Napište mi do komentářů své zkušenosti a ti, kteří ho nepoužívali, mi řekněte, jestli existuje nějaký opalovací krém, který vás hydratuje 😉

Napsat komentář