Infuzní koncentrát Ultimate Power, novinka od Shiseido| Zdravápleť

10. září Ultimate Power Infusion Concentrate, novinka od Shiseido

Zveřejněno v 09:57 v Beauty News, Carmen News

Shiseido nedávno uvedla na trh revoluční a inovativní produkt ve světě kosmetiky: Shiseido Ultimune Power Infuzní koncentrátsérum, které aktivuje imunitu pokožky.

Infuzní koncentrát Ultimune Power Shiseido se zaměřuje na posílení čtyř schopností pokožky: sílu odolávat, chránit, posilovat a regenerovat.

Jak toto sérum Shiseido zvyšuje imunitu naší pokožky? Zlepšení fungování Langerhansových buněk, buněk aktivujících imunitní systém, které chrání pokožku před vnějšími vlivy (UV paprsky, stres, znečištění ovzduší, …). Postupem času tyto buňky snižují svoji aktivitu, a proto méně chrání pokožku.

v roce 1991 Shiseido spolupracovala s Harvardským centrem pro výzkum biologie kůže studovat vztah Langerhansových buněk ke zdraví pokožky. Výsledkem těchto studií bylo Shiseido Ultimune Power Infuzní koncentrátvyrobeno s 31 patenty po celém světě.

Shiseido má naposledy vodnatá a lehká gelová textura. Gel se rychle vstřebává, při nějaké změně pokožku zklidňuje a nabízí pocit pohodlí. Kromě toho má příjemnou květinovou vůni.

Toto sérum Shiseido je ideální pro zralou pleť jelikož obnovuje elasticitu, zlepšuje tonus pleti a redukuje vrásky, ale je perfektní i pro mladou pleť, aby zabránil možnému poškození pleti a předčasnému stárnutí. Doporučuje se pro všechny typy pleti: normální, smíšenou, mastnou a citlivou.

Balení Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate je elegantní a atraktivní. V odstínech červené a bílé vám nádoba umožňuje nahlédnout dovnitř a tedy přesně vědět, kolik produktu tam je.

Jak se přípravek Ultimune používá? Doporučuje se aplikovat na čistou pleť před běžnou rutinou péče o pleť, ráno a večer.

Shiseido Ultimune je celosvětovou novinkou (oficiální představení ještě neproběhlo ve Španělsku, ale už si jej můžete koupit v Perfumerías Zdravaplet). Zde je video od Shiseido USA, které vysvětluje, jak produkt funguje:

Vyzkoušejte výhody Shiseido Ultimune a obnovte imunitu své pokožky.

Napsat komentář