Hydratační gel-krém Isdin Acniben – zkušební kosmetika

Jak jsem vám již řekl ve svém příspěvku Léčba Roaccutane, musela jsem přestat používat svoji běžnou kosmetiku na obličej, abych mohla používat specifickou. Isotretinoin vysušuje pokožku, vyžaduje mnohem intenzivnější hydrataci. To je důvod, proč jsem v Isdin změnil svůj hydratační krém na mastnou pleť Hydratační gel-krém Acniben Rx.

Byl to můj dermatolog, který mi doporučil používat hydratační gel-krém Isdin Acniben po dobu sedmi měsíců léčby. Tento krém s gelová textura off-white je hydratační gel na obličej pro pleť, která podstupuje ošetření proti akné který vysušuje a dráždí pokožku.

Acniben Isdin Regenerace pupínků

Prý má lehkou texturu, velmi příjemnou, ale hlavně mě překvapilo, že i když nepůsobí přehnaně hydratovaně. jeho účinek trvá téměř celý den aby pokožka netrpěla a byla vždy vyživená.

Hydratační gel-krém Isdin Acniben Rx díky více složkám působí zklidnění podrážděné pokožky v důsledku dermatologických ošetření k odstranění akné. Hydratuje intenzivně, rychle a dlouhodobě. Používala jsem ho ráno i večer as těmi dvěma aplikacemi to stačilo k tomu, aby byla moje pleť chráněna a hydratována.

Mně to fungovalo skvěle a doporučuji to každému, kdo začíná s isotretinoinem. I přes používání ráno a večer roztírá se hodně myslím za těch sedm měsíců co jsem byla s roacutanem jsem spotřebovala 3 tuby.

Acniben Isdin na cereálie jsem si koupil z internetových lékáren, protože je v obchodě mnohem dražší. Jeho cena kolem 13 eur zatímco ve fyzických lékárnách může dosáhnout 19 eur. Koupila jsem si balzám na rty ze stejné řady, také na doporučení kožní lékařky, ale vůbec se mi nelíbil.

Mezi složkami tohoto produktu vyniká glycerin (druhé místo) považován za jeden z nejlepších zvlhčovače v kosmetice. Schopnost přitáhnout vlhkost k pokožce a tím ji udržet hydratovanou mnohem déle. Glycerin nebo Glycerin Je kompatibilní s jakýmkoli typem pleti To je důvod, proč ho mnoho kosmetických přípravků proti akné obsahuje, protože neposkytuje tuk, ale hydratuje.

Nakonec řekněte, že Isdin Acniben Rx Moisturizing Gel-Cream je krém:

  • bez zápachu
  • Vyrobte barviva
  • hypoalergenní
  • dermatologicky testován

Můj názor na Isdina Acnibena

Podle mě je to velmi dobrý krém. Jeho složky nemusí být nejlepší, ale v kombinaci, ve které se objevují, je to správné. A především si myslím, že k tomu, abyste se postarali o svou pleť v případě ošetření k odstranění akné, jako je Mayesta nebo Roacutan, je to vynikající možnost za peníze.

AKTUALIZACE 2019:

Na Nyní Isdin Acniben RX se prodává jako Oprava Isdin Acniben a jeho INCI je následující:
Aqua (voda). Glycerin. Isodecyl neopentanoát. cyklopentasiloxan. Nylon-12. Cyklohexailoxan. Cetylalkohol. Dimethicone. Polyakrylamid. Amonium akryloylmethylmethylovaný / kopolymer VP. Ethylhexylglycerol. PPG-15 stearylether. isoparafin C13-14. 1,2-hexandiol. Kaprylylglykol. Akryláty / C10-30 křížový polymer alkylakrylát. Dimethiconol. Laureth-7. Hyaluronát sodný. B HT. Biosacharidová pryž-2. EDTA disodná. Hydroxid sodný.

Je to naprosto stejné složení, takže jediné, co se změnilo, je obal. Proto stále doporučuji Acniben Isdin na pupínky, pokud jste uprostřed léčby jako roaccutane.

Pokud jste vyzkoušeli, zanechte mi své dojmy v komentářích 😉

Napsat komentář