Holifrog znovu objevuje mytí obličeje– Zdravaplet, váš blog o přírodní kosmetice Napsala Andrea

Čistící prostředek může být prvním krokem ve vaší rutině péče o pleť, ale je to pravděpodobně poslední věc, na kterou myslíte. Zatímco séra, masky a hydratační krémy dostávají všechny zásluhy, na mytí obličeje se zvykne zapomínat, jakmile se umyje ve žlabu.

HoliFrog to chce změnit. Nová značka, kterou založili dva veteráni kosmetického průmyslu, právě uvedla na trh kolekci produktů na mytí obličeje, které jsou navrženy tak, aby naplno využily nejpodceňovanějšího kroku vašeho režimu. Podle spoluzakladatelky Emily Parr je mytí obličeje ve skutečnosti důležitější, než si většina z nás uvědomuje. „Když si myjete tvář, vaše póry jsou otevřené a nejpropustnější,“ říká Parr. Mytí obličeje, vysvětluje, je „příležitostí nejen vyčistit a detoxikovat pokožku, ale také zaplavit ji životně důležitými živinami, antioxidanty, oleji a enzymy.“

A co ty pečující produkty, které získají veškerou slávu? „Ne všechna drahá séra a krémy vám mohou poskytnout zářivou pokožku, kterou vám slibuji, pokud nebudete pracovat na čerstvém, správně vyčištěném hadříku,“ říká Parr. „Na čističi záleží, skvělá věc!“

Přečtěte si vše, co potřebujete vědět o této zcela nové značce.

Jaké je jméno?

HoliFrog’s „Holi“ pochází z „holistického“ – souhlasu s myšlenkou, že každá část našeho každodenního života, od spánku přes stres až po dobu strávenou před obrazovkou, ovlivňuje vzhled naší pokožky. A žába? Je to částečně maskot, částečně metafora. Pokožka žáby je polopropustná, což znamená, že ze svého prostředí přijímá vodu a kyslík. Když je naše pokožka vlhká (tedy když se čistí), naše póry dokážou lépe absorbovat vlhkost a živiny – podobně jako žáby absorbují své prostředí.

Proč se zaměřit na mytí obličeje?

„Čistící prostředky se cítili jako „zapomenuté“,“ říká Parr, „i když většina z nás si myje tváře několikrát denně.“ „Čištění je opravdu krok, o kterém nelze vyjednávat, takže to vnímáme jako příležitost ukázat, jak může kvalitní čistící prostředek skutečně zjednodušit zbytek vaší rutiny.“ Díky formulím s antioxidanty, vitamíny, oleji a neparfémovanými rostlinnými výtažky a složkami, které komunikují s buňkami, je čištění krokem ke zdravější pleti, ne jen fuška.

Jaké produkty byste měli vyzkoušet?

HoliFrog nabízí receptury, které hovoří o široké škále stavů pokožky, od suché a citlivé až po mastnou a se sklonem k akné, někde uprostřed. Parr přísahá, že používá jiné mytí, protože potřeby pokožky se během dne mění (například jemné mytí brzy ráno nebo peelingové mytí po propoceném tréninku). Bez ohledu na to, jaké mytí si vyberete, doporučuje věnovat si minutu nebo dvě čištění obličeje, aby se ingredience ponořily: „Emulgování a odstranění nečistot a make-upu z povrchu trvá 60 sekund, odstranění nečistot a rozbití mazu trvá 30 sekund. , pak dalších 30 sekund, aby ingredience pronikly. Zde je průvodce sortimentem produktů značky na mytí obličeje:

Napsat komentář