hnědá získá tvé oči| Zdravápleť

5. březen 90 je zpět: líčení hnědých očí je opět nejvíce

Zveřejněno v 10:00 v Makeup od Fabra Communication

Je to nepopiratelné: 90. léta jsou nevyčerpatelnou studnicí trendů. Vrátili se (a násilně). Návrat tohoto desetiletí se odráží také v krásném vzhledu, který pozvedl make-up hnědých očí na vrchol.

90. léta jsou zpět: líčení hnědých očí

Vzhled krásy před 30 lety se znovu objevil, takže matná sametová pokožka, oční stíny a hnědé rty v této škále odstínů jsou opět vrcholem.

Tato barva očních stínů zažila renesanci a dobyla hvězdy jako Úrsula Corberó, Selena Gómez, Joe King, Penélope Cruz nebo Kim Kardashian. Ve skutečnosti se make-up hnědých očí stal nezbytností pro televizní klan, který si podmanil celou generaci (včetně samotného Krisa).

výhody:

Zde jsou některé z velkých výhod make-upu pro hnědé oči:

  • Úplně se kombinuje.
  • Nabízí velkou rezervu, pokud jde o make-up rtů, protože si může vybrat (téměř) všechny druhy odstínů a povrchových úprav.
  • Je vhodný na den i noc
  • Je mimořádně všestranný a dokáže jej přizpůsobit vaší náladě a stylu.
  • Hodí se ke všem barvám a tvarům očí.

8 možností líčení hnědých očí, o kterých byste měli vědět:

Hnědé oční stíny se staly silnou konkurencí modrých očních stínů, dalšího velkého trendu roku 2022. Důvodem je, že jde o neutrální barvu, která bude slušet všem ženám. Můžete jej tedy nosit bez ohledu na barvu vašich očí. Nezáleží ani na tom, jestli je vaše pleť světlá nebo tmavá.

Pokud ještě nemáte make-up hnědých očí, tady je osm možností, díky kterým se zamilujete.

Paletka očních stínů TECHNIC Pressed Pigment Persuasion

Tato paleta očních stínů kombinuje odstíny růžové, hnědé, zemité a oranžové pro poutavý make-up. Jedná se o dlouhotrvající krémové lisované pigmentové makeupy s matným i metalickým finišem.

Paletka očních stínů TECHNIC Pressed Pigment Persuasion (3,95 EUR)

Paletka očních stínů ESSENCE The Brown Edition

Obsahuje dlouhotrvající pigmentovaný make-up s matnými, lesklými a metalickými úpravami, které lichotí všem tónům pleti. Jsou ideální pro vytvoření krásného vzhledu 90. let, který je v roce 2022 tak populární.

Paletka očních stínů ESSENCE The Brown Edition (4,99 EUR)

Konturovací paletka s odstíny pro konturování VIVA LA DIVA

Osm super hedvábných krémových odstínů pro všechny tóny pleti. V této paletě (ideální pro zvýraznění vašich rysů) najdeme barvy, které sahají od nejbéžovějších a zlatých tónů (na zvýraznění) až po nejchladnější hnědou (na kontury).

Paletka konturovacích krémových odstínů VIVA LA DIVA (12,99 €)

Racy W7 lisovaná paleta pigmentů a stínů

Buďte opatrní, protože všechno v této sadě je velmi výrazné: 8 matných odstínů, 5 metalických, 3 mramorové odlesky, 1 matný mramor, 1 lesk s lesklými částicemi. 18 dlouhotrvajících odstínů s odstíny růžové, červené a hnědé, ideální pro vytvoření působivého vzhledu.

Paletka lisovaných stínů a pigmentů Racy W7 (6,95 EUR)

Paletka řas Claudia Eyeshadow od KRASH KOSMETICS

Tato paletka obsahuje 10 odstínů s různými povrchovými úpravami, které se velmi lehce navzájem mísí. Paletka navíc obsahuje uvnitř zrcadlo (ideální pro retušování kdekoli a za každých okolností). Neobsahuje parabeny a parfémy, je veganský a bez krutosti. Jeho barvy sahají od korálových tónů po intenzivní čokoládové tóny, od bronzových, růžových a zlatých.

Claudia Eyeshadow Palette eyEXshadow od KRASH KOSMETICS (19,95 EUR)

Smokey Eye Palette značky DEBORAH MILAN

Pět doplňkových barev ideální pro vzájemnou kombinaci a vytváří sofistikovaný a módní vzhled. Budete se cítit jako ikony 90. let. Jsou to velmi pigmentované stíny se stavitelnou povrchovou úpravou. Navíc jejich receptura obsahuje mikronizovaný mastek (k vytvoření jednotné textury) a mikronizované vosky (které zajišťují, že textura dokonale přilne k pokožce).

Smokey Eye Palette od DEBORAH MILAN (9,95 €)

Čokoládová paletka očních stínů od I HEART REVOLUTION

Stojíme před paletou odstínů 18 tónů, s matnými, saténovými a lesklými povrchy. Jeho barvy sahají od neutrálních tónů až po nádech bronzové, světle růžové, zlaté, šampaňské, moka a hnědé. Široká škála pro vytvoření nekonečných vzhledů.

Paletka očních stínů I HEART REVOLUTION Chocolate (7,94 €)

DIOR 5 COULEURS COUTURE Limitovaná edice The Atelier of Dreams od DIOR

Tato verze ikonické palety 5 Couleurs Couture od Diora obsahuje saténovou béžovou, teplou, lesklou zlatou, sametovou červenohnědou a měděnou hnědou. Pět ideálních odstínů v sametovém, matném a saténovém provedení, které nabízí intenzivní barvu a extrémní trvanlivost.

DIOR 5 COULEURS COUTURE Limitovaná edice The Atelier of Dreams od DIOR (45,95 €)

Napsat komentář