H&M není jen o vašem těle

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se H&M není jen o vašem těle

.

H&M chce přenést svůj vztah s vámi za hranice vašeho šatníku. Prodejce rychlé módy vstupuje do světa krásy s novou řadou, která bude zahrnovat make-up, péči o vlasy a tělo a stylingové nástroje.

„Toto je kompletní řada, která má vše pro vytvoření každého možného vzhledu s barvami a texturami pro klasickou, přirozenou nebo haute couture estetiku,“ řekla Sarah Wallander, designérka konceptu krásy H&M, v tiskové zprávě k této řadě. „Kvalita byla jedním z nejdůležitějších faktorů při tvorbě [it].“

V obchodech a na hm.com budou dostupné stovky barev na oči, rty a nehty a produkty pro všechny odstíny pleti. Společnost také plánuje později vydat prémiovou péči o tělo a vědomou linii organických produktů.

Alyssa Bailey je vedoucí redaktorkou zpráv a strategií na Zdravaplet.com, kde dohlíží na pokrytí celebrit a členů královské rodiny (zejména Meghan Markle a Kate Middleton). Dříve zastávala pozice ve společnostech InStyle a Cosmopolitan. Když zrovna nepracuje, ráda běhává po Central Parku, nutí lidi, aby si fotili její #ootd, a poznává New York.

.

Napsat komentář