Heliocare 360º Mineral tolerance kapalina

Toto bude pravděpodobně poslední (předposlední) příspěvek o opalovacích krémech, který píšu v roce 2018, ale musela jsem vám říci o této ochraně Heliocare, která se stala dalším překvapením letošního roku.

Koupil jsem stráž Heliocare 360º minerál SPF50+ protože jsem chtěl jeden vyzkoušet 100% minerální opalovací krém, nebo co je totéž, jen s fyzickými filtry. Myslím, že letos jsem vyzkoušela více opalovacích krémů než za celý svůj život, ale dovolte mi, abych vám představila všechny typy opalovacích krémů a jejich různých formátů.

Heliocare 360º SPF50 + minerální opalovací krém na obličej

  • Suma: 50 ml
  • cena: 20 eur (Přímý odkaz)
  • Chrání před UVA, UVB, HEvis a IR-A paprsky
  • 100% minerální
  • Pro citlivou nebo intolerantní pokožku na slunce
  • S antioxidačním účinkem
  • přísad (INCI): Aqua, dimetikon, isododekan, C12-15 alkylbenzoát, hydrogenovaný polydecenát, oxid titaničitý (nano), Oxid zinečnatý (nano)butyloktylsalicylát, oxid hlinitý, kopolymer styren/akrylát, fenetylbenzoát, polydimethylsiloxyetyldimetikon PEG-9, nylon-12, Extrakt z listů Polypodium leucotomosethylhexylferulát, kyselina ferulová, kyselina kávová, Extrakt z Physalis angulatakaprylylglykol, melanin, Extrakt z Camellia sinensis, extrakt z Arabidopsis thalianakyselina 3-0-etylaskorbová, izohexadekan, hydrogendimetikón, fenylpropanol, kyselina polyhydroxystearová, síran horečnatý, tokoferylacetát, dimetikón / krížový polymér PEG-10/15, propándiol, trietoxykaprylsilán, butyllikán, butylalkohol, triglyloleylalkohol, etylalkohol pentylénglykol, oxotiazolidín, dipropylénglykol, citrát sodný , křížový polymer amylopektin/palmitoyl hydroxypropyltrimoniumglyceryl, 1,2-hexandiol, lecitin, benzoát sodný94, CI797,97.

První věc, kterou je třeba poznamenat o tomto vzorci Cantabria Labs, je to Heliocare 360º minerální opalovací krém na obličej je ochranou fyzických filtrů. Jak jsem vám již tehdy řekl, existují různé druhy opalovacích krémů v závislosti na jejich složení a chování. Nejběžnější jsou chemické filtry, ale mnohé chrániče mají mezi složkami obvykle určitý typ přísady. minerální filtr, jako je oxid titaničitý nebo oxid zinečnatý.

Tento opalovací krém na obličej Heliocare je vytvořen pouze na základě fyzické ochrany. Pro ty z vás, kteří nevědí, fyzické chrániče fungují jinak než chemické, od r odráží světlo a paprsky a vytváří na pokožce ochrannou bariéru, která zabraňuje poškození sluncem. Z tohoto důvodu při aplikaci minerálního opalovacího krému účinkuje již od první minuty, nebylo by tak třeba čekat před sluněním požadovaných 30 minut, s čímž je třeba počítat při použití chemických filtrů.

Ale hej, když to říkám, pojďme s tím Minerální složka Heliocare 360. Od začátku je jasné, že se jedná o jinou formulku než je běžné. Na fialovou jsem dala dva opalovací krémy, které nosí a na zelenou výtažky, které kromě ochrany plní také antioxidační funkci.

Obecně má velmi dobré složení a přestože má fyzikální filtry, má je uvnitř nanočástice takže pocit bělavé pokožky je menší a také, pokud k tomu připočteme, že obsahuje nějakou barvu, která působí proti bílému pigmentu fyzikálních filtrů, je to fenomenální krém. Přestože obsahuje nanočástice, nemusíte se bát, protože formát tohoto produktu je krémový. Problém nastává, když je dávkovačem aerosol a můžeme je inhalovat, ale dokud je formulí krém, tak to nehrozí.

Můj názor

Proč jsem se zamiloval do tohoto opalovacího krému? Ale kvůli svému složení, které podle mě stojí za hodně, zvláště pokud máte citlivou pokožku nebo nesnášenlivost slunce.

Navíc má velmi dobrou texturu, má béžovou barvu, která velmi dobře splývá s pokožkou a napínáním se dokonale pojí bez zanechání bílé stopy. Také se velmi rychle vstřebává a nezanechává vůbec pocit mastnoty. Navíc díky fyzikálním filtrům a vysoké ochraně proti širokému spektru druhů paprsků je to chránič, který na pokožce vydrží dlouho a chrání ji více hodin než obvykle.

Kromě toho má vysoký obsah antioxidantů, které provádějí ošetření, zatímco filtry chrání před paprsky. Je to nejdražší chránič obličeje, jaký jsem si v současnosti koupil (asi 20 €), ale myslím si, že stojí za každý cent, který si zaslouží.

Pokud mám laboratoře v Kantábrii již delší dobu ráda, každý nový produkt, který objevím, mi dává jasněji najevo, že jsem jedna z nejlepších kosmetických laboratoří v zemi s výrobky, které FUNGUJÍ a které vždy při koupi kosmetiky vyhledávám.

Pokud tedy chcete vyzkoušet jiný, účinný a odolný opalovací krém, bezpochyby je Heliocare 360º mineral fantastickou volbou, která vás jistě nezklame.

⭐Skóre: 9/10

Zkoušeli jste to? Znali jste řadu Heliocare 360º?

Napsat komentář