Hailey Bieber říká BareMinerals, Péče o pleť a Justin Bieber

V tomto článku vám povíme některé informace týkající se Hailey Bieber říká BareMinerals, Péče o pleť a Justin Bieber

.

Hailey Bieber ukončil boj. „Nevím, jestli posloucháš, ale můj pes a kočka si hrají vedle mě a vrčí na sebe,“ řekla po telefonu pro Zdravaplet.com. „Ne!“ kárá dříve, než se vzdá. Půjdu do jiné místnosti.

Má samozřejmě na mysli Oscara, Sushi a Tuna Biebera, chlupaté členy rodiny, které sdílí s manželem Justinem Bieberem. Bieberovu klidnou karanténu jsme přerušili vzrušující zprávou: Hayley se stala tváří kolekce BareMinerals Strength & Length. Inovativní řada navržená pro plné obočí a řasy se složením naplněným sérem.

holé escentuals SÍLA A DÉLKA Čirý gel na obočí na bázi séra

holé escentuals SÍLA A DÉLKA Čirý gel na obočí na bázi séra

1 kredit

A zatímco supermodelka je již obdařena hustým, krásným obočím, paní Bieber ví, že jí chybí řasy, což jejímu manželovi způsobilo určitou žárlivost. „Nepovažuji se za tu, která má nejdelší řasy na světě,“ přiznává. „To je v pořádku. Přijala jsem to. Dokážu s tím žít. Jsou viditelné, jsou tam, ale nejsou příliš dlouhé. Můj manžel má ve skutečnosti mnohem déle řasy než já a to mě opravdu štve.“

Hailey vpředu hovoří o svém nejnovějším partnerství s BareMinerals, karanténních vlasových směsích ao tom, jak konečně přinutila Justina k péči o pleť.

Jaké to je opět se spojit s BareMinerals?

Je to pro mě velmi nostalgický pocit. Moje afinita k BareMinerals začala, když jsem byl malý, protože moje máma jej používala, když jsem byl malý. Moje máma na mě používala jejich výrobky, když jsem měl baletní recitály a podobně. Jen jsem cítil, že moje partnerství a práce s nimi vypadaly opravdu organicky. Byli jedněmi z mála lidí v kosmetickém a kosmetickém průmyslu, kteří byli léta čistí.

Vaše obočí zůstane neotřesitelné. Jaké je tvé tajemství?

Když jsem byl teenager, hodně jsem si trhal obočí. Prošel jsem fází, kdy jsem si myslel, že tenké obočí je správná cesta. Takže, když jsem se přes to dostal, nechal jsem je zhrubnout az formy. Jakmile se vrátili, začal jsem je pomalu tvarovat. Myslím, že ricinový olej jim pomáhá růst. Když jsem se jim snažila dorůst, každý večer jsem je natírala ricinovým olejem.

Jaký byl váš rituál krásy během karantény?

holé escentuals Strength & Length Serum Mascara

holé escentuals Strength & Length Serum Mascara

1 kredit

Velice jsem se chtěla starat o své vlasy. Od 14 let jsem si barvil vlasy na blond. Aplikovala jsem hydratační masku na vlasy a růstový olej a poté jsem si vlasy upravila a nechala jsem je čtyři dny bez mytí. Určitě to fungovalo! Moje vlasy jsou zdravé a hodně narostly. Jsou chvíle, kdy zavoláte Zoom a chcete si trochu prohlédnout. A u mě je to vždy trochu korektor, gel na obočí a řasenka. Produkty Strength & Length jsou ideální pro moji kosmetickou rutinu, protože jsou tak minimální.

Hluboce jsem se ponořila do péče o pleť. Jsem posedlá péčí o pleť. Moje máma a moje babička mě naučili hodně péče o pleť, když jsem vyrůstal, takže když jsem měl čas v karanténě, absolvoval jsem dermatologické kurzy a četl jsem všechny ty knihy o naší pleti. Připadá mi to zajímavé a velmi mi záleží na mé pleti a na tom, co se na ní děje.

Takže jsem jednou chodila s chlapem, který si umýval tvář kusem mýdla. Máte nějaké tipy, jak zaujmout muže na produkty péče o pleť?

Dovolte mi říci, že můj muž má velmi rád péči o pleť. Neřekla bych to o péči o pleť, ale moc mu záleží na tom, co se právě děje s jeho pokožkou, protože ví, jak moc ji miluji. A on se jen řídí mou radou. Myslím, že to závisí, protože většinou se kluci nemusejí snažit, protože mají přirozeně dobrou pleť. A pak začnou stárnout a najednou jsou takové, které musím používat, protože teď vidím malé vrásky.

Rozdíl je však v tom, že Justin poněkud bojoval s akné. Snažil jsem se mu pomoci, aby to vyjasnil, a dostal to pod kontrolu a funguje to. Už není a je velmi šťastný. Dávám mu všechny rady, které osobně používám a produkty, které sám používám. Vždy jsem za to, aby byla vaše pokožka hydratovaná. Trvalo mu to však nějakou dobu.

Na sociálních sítích hovoříte velmi nahlas o problémech, které vás zajímají. Proč je to pro vás důležité?

Pokud chceme vidět lepší budoucnost, musíme začít dělat změny, které chceme vidět společně. Toto jsem se naučil a viděl za poslední rok. Můžeme dělat změny, když se setkáme a děláme věci společně. Chci lepší budoucnost, ani ne pro sebe, ale pro další generaci a pro své děti. Moje sestra právě porodila dítě a já se dívám na dítě a [thinking] Chci, aby byl tento svět jednoho dne lepším místem pro vás a mé děti. Doufám, že to dokážeme a vytvoříme lepší budoucnost pro všechny.

Kolekce Strength & Length je nyní dostupná na bareminerals.com.

Editor sociální sítě a krásu

Ariana Yaptangko je kurátorkou všeho #obsahu na platformách sociálních médií Zdravaplet a přináší novinky o kráse. Když se nedívá na obrazovku, můžete ji vidět pít čaj, zkoušet nové produkty péče o pleť nebo křičet o New York Mets.

.

Napsat komentář