Gym Beauty, spojenec sportovní kosmetiky| Zdravápleť

9. únor Gym Beauty, spojenec sportovní kosmetiky

Často zapomínáme, že úspěch dobrého tréninku spočívá také v péči o pleť. Nejenže je třeba pečovat o způsob, jakým sportujeme, ale je třeba zvážit i to, jaké produkty jsou pro nás vhodné k regeneraci a zklidnění pokožky po námaze.

K dokončení a sportovní rutina je to nezbytné pečujeme o zdraví naší pokožky vzhledem k tomu, že je to největší orgán v našem těle a nejcitlivější.

Používání přírodní kosmetiky k zotavení postižených oblastí po cvičení nám poskytne velké výhody pro pokožku a pomůže nám rychleji obnovit tonus svalové hmoty.

Před provedením jakéhokoli druhu fyzické aktivity se musíte dobře připravit, abyste odstranili bolest, kontrakce nebo nepohodlí, které by mohly způsobit sport. Proto dnes představujeme náš sortiment Kosmetický salon která nepochybně přináší revoluci na trhu sportovní kosmetiky.

Kosmetický salon zrozen s pevnou myšlenkou starat se o svou pleť před a po tréninku. Se širokou škálou produktů, které pomáhají bojovat proti únavě a zlepšují svalovou vytrvalost (zejména pro ty, kteří vykonávají dlouhodobé aktivity).

Jedním krokem, o který se mnozí nestarají, je péče po tréninku. Kosmetický salon pomáhá pokožce znovu získat tvar po fyzickém vyčerpání. Celá řada ošetření pro přirozené zlepšení výkonu. Tým produktů navržených tak, aby byly další součástí vašeho tréninku.

Ukážeme vám naše tři spojence, kteří se dnes stanou základní součástí vaší sportovní tašky.

Být tváří uklidňující CBD Calm Down

Toto pleťové sérum je charakteristické svojí lehkou aplikací ve formě tyčinky. Nabízí nám možnost aplikovat přímo na obličej a chcete-li přípravku pomoci a své relaxaci můžete masírovat konečky prstů. Zklidňuje a zbavuje pokožku prokrvení a revitalizuje ji po námaze. Měli byste jej použít po skončení tréninku as čistým obličejem. Ideál? Je vhodný pro všechny typy pleti, zamilujete si jej.

Chladivý gel pro uvolnění svalů

S gelem pro uvolnění svalů získáte okamžitou relaxaci a pocit klidu na pokožce. Ideální k léčbě svalových a kloubních obtíží vzniklých po sportu. Dodává svěžest prohloubením postižených oblastí. Vhodné pro všechny typy pleti.

Pro úplné vstřebání doporučujeme nanést malé množství na ošetřovanou stranu a jemně vmasírovat.

Regenerační rituální sprchový gel

Abyste dokončili cvičení a dosáhli úplné fyzické a duševní relaxace, musíte znát energizující sprchový gel Recovery Ritual. Tento gel je určen k obnovení pocitu pohody po sportovní námaze. Jeho kombinace aktivních složek podporuje metabolismus při tvorbě nových buněk a dodává extra energii, přičemž obnovuje pH naší pokožky.

Pomáhá regenerovat přirozený bariérový efekt pokožky, je to přípravek pro všechny typy pleti. Doporučuje se opláchnout velkým množstvím vody.

Zůstane vám touha znát celou řadu produktů. Svou velikostí je navíc ideální pro nošení ve sportovní tašce. Více o značce GYM BEAUTY se dozvíte zde!

Napsat komentář