Gucci spouští nový beauty Instagram

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Gucci spouští nový beauty Instagram

.

Pokud jste někdy chtěli nahlédnout do mozku kreativního ředitele Gucci Alessandra Micheleho, nyní máte okno. Módní dům právě spustil nový účet na Instagramu (@GucciBeauty) pro svou linii krásy věnovanou Michelově „vizi krásy“. Zatím to vůbec nevypadá jako typický účet kosmetické značky – tedy ploché překryvy rtěnek, překreslování selfie líčením pomocí produktů značky či propagační obrázky. Namísto toho to vypadá spíše jako umělecká stránka.

Pro The Art of Beauty pozval Gucci porotu pěti uměleckých spisovatelů, aby zpracovali díla pocházející z galerií, soukromých sbírek a renomovaných muzeí, jako jsou Metropolitní muzeum umění v New Yorku a Galerie Uffizi ve Florencii. Každý titulek pojmenovává prvky krásy na obrazech, jako jsou červené rty a stočené vlasy, různé kosmetické postupy z celého světa a jedinečné způsoby, jakými každý umělec zachytil detaily, jako je pokožka a oči. Jsou také navrženy tak, aby se hlouběji ponořily do myšlenky zachování a rozvoje ideálů krásy, jakož i do toho, jak je krása interpretována různými obdobími a kulturami.

Není to poprvé, co se Gucciho kráska vyšperkuje. V dubnu, na oslavu uvedení Gucci Bloom Acqua Di Fiori, značka oslovila 15 umělkyň, aby vytvořily interpretace.

Platforma @guccibeauty bude také místem, kde Gucci představí vzhled z módních přehlídek, kolaborací a novinek, včetně vůní a kosmetiky. Prohlédněte si některé z prvních příspěvků, pokračujte.

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou oddělení krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy koprodukovala dokumentární film The Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaný na Webby Award, a hostila milion shlédnutý seriál Beauty Haul. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář