Grene z Malagy| Zdravápleť

10. prosinec Nová prodejna Sostrene Grene v Malaze

Zveřejněno v 10:16 v Zdravaplet, Carmen Stores

Primores, v Malaze jsme již měli v předstihu náš malý vánoční dárek: obchod Grene z Malagy 🙂 Posledních 5 V prosinci byla otevřena prodejna Sostrene Grene na ulici Calle Nuevapřed vlajkovou lodí Zdravaplet v Malaze.

A vítejte, nemůže to být lepší! Během tohoto mostu navštívily prodejnu tisíce lidí a uskutečnily první nákupy. Pokud jste již navštívili prodejnu Sostrene Grene, budete to s dobrou autoritou vědět vyjít z jednoho z jeho obchodů bez tašky visící na ruce je nemožné!

Přes sociální sítě jste se nás ptali na tuto značku, co má společného s Primorem, o jaký typ obchodu jde, jaké ceny jde atp.

Drž Grene je a dánská společnost kdo otevřel své první obchod v roce 1973 v Arhusu (Dánsko) a že se postupně dostala i do dalších zemí jako Švédsko, Japonsko či Island. V případě Španělsko, Parfumerie Zdravaplet je oficiálním zástupcem značky a ten, kdo bude otevírat obchody po celé republice 🙂

V současnosti existují následující Grene Sostrene obchody ve Španělsku:

-CCLa Gavia (Madrid)

-CCGran Plaza II (Majadahonda)

-CCLorance (Fuenlabrada)

-Strada Noua (Málaga).

Kdo je tam za značkou Sostrene Grene? Potom dvě sestry komu byly věnovány cestovat kolem světa jít a nabrat nápady „odtud“, kdo by mohl!

A co je nejdůležitější … порно сайт. Co najdete v prodejnách Sostrene Grene? Dekorační předměty, výrobky pro kutily, dětské předměty, dárky, psací potřeby, … vše nízké náklady!

Jedna z věcí, které rozdíl oproti Sostrene Grene je vysoký obrat jejích produktů. Můžeme jít do obchodu, vrátit se příští týden a zjistit, že téměř všechny jejich produkty jsou jiné. proč je tomu tak? Protože značka nás chce překvapit všemi návštěvami, abychom přesně nevěděli, co nás uvnitř čeká a také zajistí, abychom je navštěvovali často 🙂

Zajímavé datum: uspořádání a design prodejen Sostrene Grene má tendenci napodobuje středomořské trhy kde všechny druhy barev, textur a vůní sdílejí totéž místo. Vzhledem k tomu, jak bychom nemohli mít obchod Sostrene Grene v Malaze?!

Řeknu vám, že Sostrene Grene si momentálně nemůžete koupit online, takže…

Čekáme na vás v prodejnách Sostrene Grene Spain!

Napsat komentář