Glossier’s Perfecting Skin Tint je nyní dostupný ve 12 odstínech

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Glossier’s Perfecting Skin Tint je nyní dostupný ve 12 odstínech

.

Na Glossier je toho hodně, co se vám líbí, od značkového lesklého tisíciletého růžového informačního kanálu Instagramu až po minimalistické kosmetické produkty, díky nimž bude vaše pleť vypadat (a vypadat) jako pleť. Ale zatímco značka má vzorec pro hydrataci pokožky, ne všechny typy pleti byly uvedeny v ikonických produktech značky, zejména Perfecting Skin Tint. To vše se změnilo začátkem tohoto týdne, kdy Glossier oznámil, že aktualizuje svých původních pět odstínů Perfecting Skin Tint na 12.

Glossier začal jen s pěti odstíny – světlý, střední, tmavý, hluboký a bohatý – a pěti odpovídajícími odstíny Stretch Concealer. Ale v post-Fenty Beauty světě, kde spotřebitelé očekávají, že značky budou vyhovovat všem tónům pleti, se Glossier vrátil k rýsovacím prkně, protože „věděli jsme, že existují mezery, které je třeba vyplnit,“ řekla Kim Davies, vedoucí vývoje produktů. . Marie Claire.

„Perfecting Skin Tint and Stretch Concealer – make-up optimalizovaný pro zářivou, hydratovanou pleť – je nyní dostupný ve 12 přizpůsobitelných odstínech,“ sdělila značka na Instagramu. Glossier zveřejnil sérii devíti fotografií zobrazujících různé odstíny Perfecting Skin Tint a vytvořil průvodce, který zákazníkům pomůže najít jejich dokonalý odstín. A co víc, Glossier uvádí odstíny od nejtmavších po nejsvětlejší, počínaje G1 (nejtmavší) a konče G12 (nejsvětlejší). Toto je důležitá strategie, kterou loni přijala zejména společnost Beauty Bakerie pro svou nadaci Cake Mix Foundation.

Pořiďte si odstín Perfecting Skin Tint níže.

Glossier Perfecting Skin Tint + Stretch Concealer Duo

Glossier Perfecting Skin Tint + Stretch Concealer Duo

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

.

Napsat komentář