Glossier rozšiřuje odstíny dokonalého tónu pleti

V tomto příspěvku na blogu bychom vám rádi vysvětlili pravdu o tom. Glossier rozšiřuje odstíny dokonalého tónu pleti

.

Glossier’s Perfecting Skin Tint byl jedním z prvních produktů, které značka uvedla na trh ve své rozsáhlé produktové řadě a zůstává oblíbeným. Produkt, který je oblíbený pro svou schopnost „vyrovnat zabarvení a učinit váš obličej pozvednutým, hladkým a oroseným“, je ikonický, ale bohužel se dodává pouze v pěti odstínech. To se však brzy změní.

Na fóru MakeupAddiction Reddit klient sdílel e-mail od společnosti, která slibovala brzké přeformulování Skin Tint. Toto zní:

Děkujeme, že jste si zakoupili Perfecting Skin Tint! Je to jeden ze čtyř produktů, které odstartovaly Glossier (a naši filozofii „Skin First“). Pracujeme na vytváření inovativních receptur prestižní kvality a v některých případech to znamená přeformulování produktu z naší současné řady. Díky mimořádně užitečné zpětné vazbě od naší komunity jsme aktualizovali vzorec pro tón pleti, abychom zlepšili celkový výkon (při zachování všech nejlepších detailů originálu). Stále budete mít orosené, lehké krytí, které znáte a máte rádi, ale s hladší aplikací, aktualizovaným zpracováním pigmentů a dalšími funkcemi.

Značka pro Allure potvrdila, že aktualizace složení bude zahrnovat složky jako korkový dub, oleje a omega mastné kyseliny, které časem zabrání vyblednutí pigmentu. Ještě důležitější je, že Glossier znovu potvrdil svůj závazek sloužit různorodé skupině zákazníků.

„Inkluze je jednou z našich základních hodnot ve společnosti Glossier a chceme, aby si každý vyzkoušel naše produkty,“ řekl mluvčí značky. „Momentálně vyrábíme více odstínů Perfecting Skin Tint a plánujeme je uvést na trh příští rok.“

Glossier, oficiálně přeformulovaný 5. června , také nabízí každému, kdo si za posledních 30 dní zakoupil původní složení, propagační kód pro vyzkoušení nového složení.

lesklý

Jelikož Skin Tint se přizpůsobuje odstínům a má nízkou krycí schopnost, stojí za zmínku, že pět stávajících odstínů je kompatibilních s různými odstíny pleti. Značky tak populární a udávající trendy jako Glossier zároveň uklidňují tím, že uznávají nedostatky a slibují více odstínů (i když ještě není známo, kolik jich bude). Jak jsme viděli na vzestupu Fenty Beauty a několika značek, které nyní nabízejí širokou škálu podkladových bází, je jasné, že nakupující se nespokojí s méně.

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy koprodukovala dokumentární film The Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaný na Webby Award, a hostila milion shlédnutý seriál Beauty Haul. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář