Funguje pitná péče o pleť?– Tipy pro dokonalou pleť Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

V našem chápání toho, jak fungují kožní choroby nebo „stavy“, došlo k zajímavému objevu. Je naprosto jasné, že většina kožních onemocnění – akné, melasma, ženské ochlupení, rosacea, mastná pleť, ekzémy, psoriáza a mnohé, mnohé další – to vše pochází ze specifických vnitřních nerovnováh souvisejících s trávicím traktem nebo játry. Dobrou zprávou je, že existují produkty, které působí holisticky k nápravě těchto vnitřních nerovnováh, aniž by způsobovaly vedlejší účinky.

Harmonizovaná voda využívá nový revoluční přístup zvaný „technologie skalárních vln“. Kvantoví fyzici matematicky dokázali, že na subatomární úrovni jsme všichni (a každá část vesmíru) plní energie/vibrací, které lze popsat různými výrazy. Popisuji je jako vibrace s škálováním vln. Myslím, že tato energie vibruje velmi specifickým způsobem a vytváří všechny jedinečné prvky světa. Jinými slovy, každá buňka, hormon, orgán a jiná látka ve vašem těle má energetické vzorce, které jsou pro ně specifické – stejně jako otisk prstu pro každého jednotlivce.

Když jsme vystaveni environmentálním toxinům, které jsou založeny na jídle, bakteriích a houbách, nebo když máme negativní myšlenky a emoce, vibrace našeho těla se mění, a proto ovlivňují výkon orgánových systémů. Technologie skalárních vln Harmonized Water se specificky zaměřuje na tyto změny a vyrovnává je jemným, ne vedlejším účinkem. Představte si to jako darování klavíru. Používáme frekvence, které dělají různé věci, jako je harmonizace buněk, eliminace toxinů a napodobování pozitivních vln ve vašem těle. Zde je jen několik způsobů, jak může harmonizovaná voda pomoci vaší pokožce.

1. ACNEA

Akné je způsobeno dvěma primárními zdroji: toxiny kandidózy a estrogenovými toxiny. Ke kontrole kandidy používáme Natural Defense a ke kontrole změn souvisejících s estrogenovými toxiny používáme Anti-T. Primární estrogenové toxiny jsou chlór, pesticidy a konzervační látky. Candida nadměrně roste ve střevech v důsledku antibiotik, hormonů a cukru. Puffy na kůži jsou jednoduše kůže, která rozkládá tyto toxiny k odstranění. Je úžasné zažít, že vaše pleť se čistí až po užití jedné nebo obou vod dvakrát denně.

2. MELASMA

Melasma je způsobena poškozením jater, které může být ve většině případů způsobeno léky, jako jsou antikoncepční pilulky nebo těhotenstvím po 30. roce života. Osmosis‘ Restore používáme na pomoc tělu opravit poškození jater. Ve většině případů to funguje za tři až šest měsíců. Hnědá na tváři je ochranná reakce, kterou vytváří pokožka, když se zánět jater projeví v dermu určitých oblastí obličeje. Nemá to nic společného s hormonální nerovnováhou jako takovou.

3. RUŽINA

Rosacea je způsobena poškozením trávicího traktu. Může to být kyselý reflux, IBS, alkohol, kandida nebo jiné příčiny. Používáme vodu pro zdraví trávicího traktu a někdy i jinou vodu (v závislosti na zdroji problému), abychom pomohli tělu léčit trávicí trakt. Zarudnutí, které se objeví na kůži, odráží zarudnutí v určité oblasti trávicího traktu a nemá nic společného s místními kožními patogeny.

4. ŽENSKÉ VLASY NA TVÁŘI

Chloupky na tváři jsou způsobeny dominancí testosteronu, která vzniká, když je tělo vystaveno příliš velkému množství estrogenových toxinů. Může se pěstovat na broskvích nebo tmavých chloupcích. Zpomalíme to (ne-li zvrátíme) pomocí naší testosteronové rovnováhy zvané Anti-T. Je spojena s PCOS, který pomáháme tělu v tomto procesu vyřešit.

5. PŘEBYTEČNÝ OLEJ

Nadbytečný maz je způsoben nerovnováhou testosteronu z toxinů estrogenu, která lze snadno vyřešit vyvážením hormonů pomocí Anti-T.

6. EKZÉM

Ekzém je způsoben kmenem Candida. Dá se to lehce vyřešit, když ovládnete populaci candidy. Doporučujeme Natural Defence and Digestive Health. Jsou bezpečné pro všechny věkové kategorie. Kůže je zanícená a odlupuje se, zatímco se snaží eliminovat toxiny vylučované tímto kmenem.

7. PSORIÁZA

Psoriáza je způsobena jiným kmenem než candida. Často to tělo vyřeší při kontrole populace candidy. Doporučujeme Natural Defence and Digestive Health. Kůže je zanícená a odlupuje se, zatímco se snaží eliminovat toxiny vylučované tímto kmenem.

Abychom to shrnuli, osmóza a harmonizovaná voda způsobují revoluci v průmyslu péče o pleť a dodávají tělu sílu k opravě. Čekám na jakékoli připomínky nebo dotazy týkající se jiných kožních onemocnění nebo souvisejících stavů, abychom zjistili, zda můžeme být nápomocní i tam.

Napsat komentář