Francouzská řada krásy – zakladatelka Caudalie Mathilde Thomas

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Francouzská řada krásy – zakladatelka Caudalie Mathilde Thomas

.

Jako spoluzakladatelka (s manželem Bertrandem) luxusní linie péče o pleť Caudalie má Mathilde Thomas snad nejkrásnější inspirační desku na světě: vinici svých rodičů Château Smith Haut Lafitte. 600leté vinařství v Bordeaux ve Francii je domovem původních lázní Caudalie Spa, elegantního altánku nad malebným venkovním bazénem, ​​kde se mnohé z produktů společnosti používají k léčení. Od získání svého prvního patentu v roce 1995 Caudalie neustále objevuje nové způsoby, jak zlepšit pokožku pomocí složek získaných z hroznů. „Vyrůstal jsem s myšlenkou, že víno může být lektvarem krásy,“ říká Thomas. Santa!

Jsou Francouzky vnímavější než stárnoucí Američanky?

Na Američany je větší tlak ze strany médií – mnozí v televizi mají spoustu botoxu. Máme pár francouzských celebrit, které se nechaly zestárnout, takže standard je trochu jiný. Není to však tak, že by Francouzky nedělaly vůbec nic. Mireille Guiliano [the author of French Women Don’t Get Fat] existuje nová kniha s názvem Francouzské ženy si nedělají facelift. Není to pravda. Jen dělají věci jemnějšími.

Dodržujete francouzskou dietu?

Snažím se dodržovat zdravou středomořskou stravu a v každém sklizňovém období jím tři dny pouze hrozny. V devatenáctém století chodívali Evropanky na speciální místa zvaná uvária, kde dva měsíce jedli hrozny, aby zhubli. Dodává mi krásnou pleť a cítím se velmi nabitá energií.

Jaký je váš denní režim?

Využívám rady z mých resortů. Míchají jednu dávku Caudalie Instant Foaming Cleanser se dvěma dávkami jemného čistícího mléka, neboť poskytuje pěnovou, ale velmi krémovou texturu. Dělám to v noci. Ráno jednoduše nanesu čistící prostředek na obličej na štětec Clarisonic. Potom si nastříkám elixír krásy, poté nanesu sérum, oční krém a hydratační krém.

Getty Images

Foto: Devon Jarvis/Studio D

Děláte si doma nějaké speciální procedury?

Na vlasy používám směs vaječného žloutku, rumu a olivového oleje. Je to recept babičky, velmi francouzsky. Tuto strašlivou směs si dáte na hodinu na hlavu a poté šampon. Díky tomu vaše vlasy vypadají velmi lesklé, se spoustou těla. Dělám to, když jsem na dovolené. Na obličej je dobré udělat si masku s medem a citrónovou šťávou. Aplikujete jej na 10 minut, aby se vaše pleť rozjasnila a zjemnila.

Hodně cestujete. Jak přijdete osvěžení?

Můj přítel, který pracoval v Sisley, mi řekl, že pokud si před létem natřete celé tělo hydratačním krémem, rychleji se zotavíte z jet lagu, protože v letadle zadržíte vlhkost. Potom si vezmu svoji leteckou masku na spaní a přiložím si ji na tvář tak, aby mi vytočila řasy. Funguje jako kulma na řasy. Když se vzbudím, moje oči vypadají otevřeněji.

Tento článek vyšel v březnu v časopise Zdravaplet.

Související: Zkoumání tajemství krásy Geisha

Související: Přežil jsem 10-denní detox

Související články: Jak získat dokonalý suchý účes ve 4 jednoduchých krocích

.

Napsat komentář