Forever 21 otevírá nový kosmetický butik

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Forever 21 otevírá nový kosmetický butik

.

Forever 21 již není jen jediným kontaktním místem pro levné LBD; jeho kosmetická část je také skrytým pokladem pleťových masek, štětců na make-up a matných tužek na rty. Obchod nyní usnadňuje nakupování krásy otevřením samostatných butiků s názvem Riley Rose. První obchod Riley Rose má být otevřen v Los Angeles 30. září. Webová stránka rileyrose.com bude spuštěna v listopadu a do konce letošního roku ji bude následovat 12 obchodů po celých USA.

Esther a Linda Chung, dcery zakladatelů Forever 21 Jin Sook a Do Won Chung, jsou hybnou silou Riley Rose. Chtěli vytvořit prostor, který uspokojí mileniály a nakupující Gen Z, kteří hledají ikonické značky. Riley Rose bude zásobena make-upem, péčí o pleť, nástroji, bytovým vybavením, sladkostmi a dalšími.

„Moje sestra a já jsme si představovali náš ideální obchod se smíšeným zbožím, kde bychom mohli objevovat nové produkty a trendy a experimentovat s našimi přáteli v nejinkluzivnějším prostředí obchodu,“ uvedla Linda Chung v prohlášení.

Soudě podle náhledu, obchod je vyzdoben v tisíciletém stylu s růžovou gumou. Riley Rose bude také obsahovat interaktivní dotykové obrazovky a luxusní toaletní stolky (nebo selfie stanice) a představí značky jako Stila Cosmetics a R+Co, stejně jako oblíbené značky K-beauty jako Tonymoly a Too Cool For School.

První butik Riley Rose bude otevřen v Glendale Galleria v Kalifornii 30. září.

.

Napsat komentář