Fenty Skin – Vše, co potřebujete vědět o Rihannině radě péče o pleť

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Fenty Skin – Vše, co potřebujete vědět o Rihannině radě péče o pleť

.

Aktualizace 20.12.21:

Je nepopiratelné, že naše pokožka má v zimních měsících tendenci být poněkud matná a právě v chladném počasí, jako je toto, může dobrá péče o pleť se zaměřením na zvýšení zářivosti výrazně změnit vaši pleť.

Naštěstí pro nás, Rihanna nikdy nemine a totéž lze říci o jejím nejnovějším vydání Fenty Skin Pro Show Glow Instant Retexturizing 10% AHA Treatment.

Jistě, může to znít jako součást chemické rovnice GCSE, ale slibujeme, že výsledek stojí za to pro jeho jazyk se zavázaným jazykem. Představte si, že záře, kterou získáte po týdnu na slunci a kterou můžete lahvovat pomocí nekonečného koktejlového dopravního pásu, je Pro Show Glow od Fenty Skin.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Fenty Skin Pro Show Glow Instant Retexturizer s 10% AHA – 35 £ KOUPIT TEĎ

V podstatě je tento peeling něco, co budete chtít mít ve své kosmetické tašce, abyste překonali velikonoce. Toto 1minutové ošetření, které obsahuje 10% AHA ve formě kyseliny glykolové, mléčné a citrónové, pomůže zbavit se odumřelých buněk a získat tak jasnější a rovnoměrnější povrch. Zlepšením textury pleti nejenže rozzáříte pleť bez make-upu, ale budete se moci spolehnout také na to, že se vaše podkladová báze nanese jako ze snu.

Fenty Skin Pro Show Glow není z těch, kteří dělají věci na půli cesty, přichází s opakovaně použitelným aplikátorem, který vyleští pokožku do té nejlepší verze. Po očištění navlhčete aplikátor a naneste na něj trochu peelingového přípravku, poté si obličej jemně vmasírujte krouživými pohyby po dobu 30-60 sekund. Pokud se něco přibližuje k simulaci záře po tváři, jsou to lidé.

Fenty Péče o pleť

Aktualizace z 8.2.21:

Pokud nám něco za poslední rok neušlo, tak je to oční krém. S globální pandemií a přeměnou našich obýváků na vinárnu lze s jistotou říci, že to ovlivnilo náš spánek a následně tmavé kruhy a váčky pod očima.

Zde přichází Rihanna nejnovější uvedení Fenty Skin na trh.

Oční gelový krém Fenty Skin Nap Instant Revival od Fenty Skin je jako dávka spánku pro naši pokožku, která je navržena tak, aby oživila naše oči. Složení 2 v 1 slibuje, že rozjasní, uklidní a odfoukne a vytvoří vzhled, který říká: „Mám celých osm hodin.“

.

Oční gelový krém Fenty Skin Flash Nap Instant Revival – 28 £ KUPTE HNED

Tento nemastný gelový krém s obsahem kyseliny hyaluronové, zeleného čaje a perského hedvábí poskytuje chladivý moment, který naše oči potřebují. A bude to lepší. Váš nový oční krém je dodáván s mini nástrojem na obličej s kovovým válečkem pro extra odstranění otoků. Před použitím Mini Roller jednoduše naneste Flash Nap Gel od vnitřního koutku směrem ven, aby se vyhladil a nadzvedl.

O svém nejnovějším vydání péče o pleť Rihanna řekla: „Chtěla jsem vytvořit perfektní startér očního krému – s balíčkem, který se snadno používá, složením, které řeší otoky a tmavé kruhy a které se opravdu dobře hodí k make-upu, aby vypadal svěže. „. celý den. Mělo to být lehké, uklidňující a revitalizující – a řeknu vám, FUNGUJE TO.“

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Aktualizace 20. 10. :

Rihanna způsobila mírný rozruch, když ji viděli používat Fenty Skin Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 jako finále své noční péče o pleť, přičemž fanoušci křičeli „Spíš se zapnutým SPF?!“ Ale pro ty z vás, kterých se to týká, nebojte se, protože Rihanna problém vyřešila.

Fenty Skin uvedla na trh svůj první regenerační gelový krém s okamžitým resetem v hodnotě 36 £. KOUPTE NYNÍ

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Gelový krém obsahuje stejné složky, které známe a milujeme z originálního hydratačního krému; kyselina hyaluronová, niacinimid, melonový olej Kalahari v novém lehkém, ale hydratačním složení bez SPF.

Nejlepší beat? Rihanna vyřešila možná stoleté dilema, že vám hydratační krém uvízne pod nehty (vidíte, má stejné problémy jako my).

Dámy s akrylovými nehty, Riri odpověděla na vaše modlitby za krásu jemným aplikátorům podobným lžičce, takže všechny vaše produkty péče o pleť sluší na vaší tváři tam, kde mají být, nikoli pod vašimi nejnovějšími prodlouženými nehty.

Kdyby jen Rihanna mohla vyřešit naše další problémy v životě.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete najít v jiném formátu nebo na nich naleznete více informací webové stránky.

Aktualizace z 31.07.20:

Připraveni lidé mají debetní karty, protože Fenty Skin je oficiálně spuštěn. V pravém stylu RiRi oslavila zakladatelka značky Rihanna svůj debut v oblasti péče o pleť virtuální párty před uvedením na trh. Zpěvačka samozřejmě vypadala neméně epicky v hnědých kožených slipových šatech, lodičkách se špagetovými ramínky a překříženými copy.

První tři produkty Fenty Skin oficiálně uvedené na webové stránce Fenty Skin včera o půlnoci byste si měli koupit co nejdříve. Nakupujte všechny tři níže. Ahojte, nová péče o pleť.

 1. Total Cleans’r Remove-It-All Cleanser – 20 £ KOUPIT TEĎ
 2. Tukové tonikum na čištění pórů – 25 £ KOUPIT HNED
 3. Hydra Vizor Invisible Moisturizer Širokospektrální opalovací krém SPF 30 – 35 £ KOUPIT TEĎ
  1. Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

   Aktualizace z 28.07.20:

   Fenty Skin konečně rozlil čaj o tom, jaká bude startovací sestava značky péče o pleť, která mění hru.

   Fenty Skin, oddaný jednoduchosti, uvede na trh 3-krokovou rutinu péče o pleť, která bude obsahovat základní prvky potřebné pro Rihannino vyzařování:

   1. Total Cleans’r Remove-It-All Cleanser – 20 £
   2. Tonizační sérum pro čištění pórů od mastné vody – 25 £
   3. Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum Sunscreen SPF 30 – 35 £
    1. Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

     Zakladatelka vysvětlila svůj účel pro značku v upoutávkovém videu: „Jsem barevná žena a mám velkou citlivost v mnoha oblastech na tváři, takže jsem na produkty velmi vybíravá a trávím spoustu času. Bojím se a jsem opatrný. Chtěl jsem produkt, který jednoduše funguje, víc než cokoli jiného.“

     Rihanna se s ingrediencemi také nemazlí. Čistící prostředek je navržen tak, aby odstraňoval make-up, mastnotu a nečistoty bez vysoušení pokožky, je bez oleje a nekomedogenní a je vytvořen tak, aby neucpával póry pro chlapce a dívky s prokrvenou pokožkou.

     Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

     Řada také obsahuje niacinamid (naše oblíbená protizánětlivá složka), barbadoská třešeň pro rozjasnění a zelený čaj pro boj s agresory životního prostředí, abychom jmenovali alespoň některé.

     A co víc, Fenty Skin má solidní environmentální certifikace. Hybridní hydratační krém SPF je nejen bezpečný pro korálové útesy (neobsahuje oxybenzon ani oktinoxát) a opakovaně použitelný pro snížení plastového odpadu, ale má také jemný růžový odstín, aby se na tmavší pokožce nevyskytl bílý nádech. tóny a je navržen tak, aby nulové vzplanutí a zabránil žmolkování pod základem.

     Jak řekla značka péče o pleť: „Raději používejte opalovací krém každý prokletý den!“ – Nemohli jsme nesouhlasit a nyní nemáme žádnou omluvu.

     Do spuštění zůstávají už jen 3 dny a už se připravujeme k nastavení budíku.

     Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

     Aktualizace z 22.07.20:

     Královna buzzu, pokud někdo dokáže popíchnout spuštění Instagramu, je to Rihanna. Poté, co jsme začátkem tohoto měsíce dokončili naše naděje, že její debutová řada péče o pleť, Fenty Skin, bude uvedena na trh 31. července, Ree spustila kampaň na plné obrátky.

     Její první působení jako vedoucí naší péče o pleť? Odhalení masivní fotografické kampaně Fenty Skin s jejími nejlepšími přáteli, včetně toho, o čem se říká, že je A$AP Rockyho kráska.

     Tento obsah je importován ze služby YouTube. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

     Na focení při líbání slunce se koupají všichni od modelky Jazzelle alias Ugly Worldwide až po Lil Nas. na slunci (nebo možná je to jen Rihannina přirozená záře) a ležet u jezera. V souladu s tím mají všechna dokonalou pleť, nepochybně výsledek používání produktů Fenty Skin.

     O uvedení své rodově neutrální značky péče o pleť podnikatelka řekla: „Na @fentyskin pracuji více než 2 roky, zdokonaluji receptury a vytvářím obaly šetrné k planetě!! Vzorce, které fungují a hodí se ke kosmetice!!! Všechno to začíná základem, kterým je vaše pleť, a všichni víme, jak jsem posedlá krásnou a zdravou pletí, takže ať už se rozhodnete nalíčit se nebo se nalíčit vůbec, vždy bude pod ní zářící pleť.“

     Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

     Fenty Skin, která se účtuje jako „nová kultura péče o pleť“ a značka „pro každého“, může být právě tou osvěžující kosmetickou značkou, kterou v roce potřebujete. Doufáme, že kvalita, kterou jsme se naučili od Fenty Beauty, se zabalila do diskrétní levandule s typickým minimálním písmem Fenty.

     Zůstaňte naladěni na aktualizace konkrétních produktů v tomto prostoru.

     Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

     Dá se s jistotou říci, že když Rihanna koncem roku spustila Fenty Beauty, všechno šlo docela dobře.

     Značka údajně za prvních 40 dní vygenerovala tržby ve výši 100 milionů dolarů a co je důležitější, vytvořila to, co se nyní nazývá Fenty Effect se 40 základními odstíny, což dává kosmetickému průmyslu obrovský tlak na vytváření širších rozsahů odstínů. .

     Nyní se však Fenty rozhodla pro péči o pleť.

     Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

     Riri nás nějakou dobu dráždila o „Fenty Skin“ (ne tak dlouho, dokud nás nechává čekat na album, ale necháváme si to ujít), ale zdá se, že čekání je téměř u konce.

     Fenty Skin se oficiálně spouští 31. července a zákazníci se mohou přihlásit na seznam čekatelů na brzký přístup, který vám umožní zakoupit si produkty o několik dní dříve, 29. července.

     Chcete-li se zaregistrovat do pořadníku, klikněte sem.

     Pověsti o vyhledávané linii péče o pleť se poprvé objevily kolem března , kdy byla Fenty Skin chráněna ochrannou známkou amerického patentového a ochranného úřadu.

     Podle registrace se tato řada zaměřuje na „léčivé a neléčivé produkty péče o pleť, mýdla, produkty péče o tělo a produkty osobní péče (kromě barevné kosmetiky, parfémů a jiných produktů výlučně vůně) a související příslušenství, jako jsou soupravy, nástroje a aplikátory. ‚. Což nás očividně vzrušilo.

     Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

     Máme také určitou představu o produktech, se kterými Fenty Skin uvede na trh. Mezi pět názvů produktů uvedených v ochranné známce patří:

     • buff jezdec
     • Okamžitý reset
     • mastná voda
     • Bleskový sen
     • Hydra Visor

      Nevíme přesně, co to bude, ale už teď jsme připraveni na to, že si Rihanna vezme naše peníze.

      Od doby, kdy byla žádost o ochrannou známku schválena, byli jsme drženi ve tmě bez zmínky o výrobcích péče o pleť, což se však nedávno změnilo.

      V nedávném rozhovoru pro britský Vogue zpěvačka při otázce o uvedení na trh opět naznačila řadu péče o pleť: „Péče o pleť je pravda. Buď to funguje, nebo ne. Není se kam schovat.“

      Ale Riri nás nevytrhne z bídy, jen nás trochu déle drží ve střehu díky oficiálnímu účtu na Twitteru pro Fenty Skin který vyšel tento týden.

      Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

      I když je účet ověřen, vítěz Grammy hru ještě nerozdává, dokud k profilu nebudou připojeny žádné obrázky a žádné tweety.

      Vypadá to, že její řada péče o pleť je konečně tady, ale její deváté album ještě není úplně tam. Pokud je to něco jako jiné podniky, které má Rihanna (díváme se na vás Fenty Beauty, Savage X Fenty a její linii oblečení s LVMH, FENTY), zdá se, že to stojí za to.

   Napsat komentář