Fanoušci chválí Rihannu za to, že zanechává jizvy na tváři Awenga Chuola bez úprav

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Fanoušci chválí Rihannu za to, že zanechává jizvy na tváři Awenga Chuola bez úprav

.

Nakupující už nejsou spokojeni se značkami, které je nereprezentují, a proto si Rihannino impérium – od Fenty Beauty a Savage X až po její nejnovější luxusní projekt Fenty – znovu a znovu získává důvěru fanoušků. Ale Rihannin závazek k inkluzivnosti není omezen na více než 40 barevných rozsahů a modelů – vše je v detailech.

Na oficiální webové stránce Fenty je jihosúdánská modelka Aweng Mayen Chuol vyfocena s dlouhými manžetami na uši Roped In, ale pokud se podíváte pozorně, viditelné jizvy modelky zůstanou nedotčeny. Byla to jemná, dojemná montáž, zejména v odvětví, které je známo neskutečným vnímáním krásy. Aveng zveřejnila obrázek na svých sociálních sítích a napsala: „@fenty zblízka. Kultura.

„Líbí se mi, že obrázky použité na Fenty nejsou retušovány a že pokožka modelek není podle sociálních standardů dokonalá,“ napsal jeden z uživatelů Twitteru. Jiný uživatel odpověděl: „Wow! Jako dívce s jizvami mě to opravdu chytí za srdce. Nikdy jsem neměl důvod cítit se méně hrozně kvůli svým jizvám, dokud jsem neviděl tohle.“

Ve starém rozhovoru s Dazed Aveng mluvila o nesnázích, kterým čelila, když vyrůstala se svými jizvami. „Lidé mi říkají, že vypadám jako jaguár nebo že jsem ‚exotická‘,“ řekla Dazed v roce . – Někdy chci na každého jen zakřičet: „Podívej se na mě, nejsem jen jizva, já jsem.“ jsem člověk. Ale chápu, tohle je zvědavost, vím, že jsem jiná, vím, že moje rysy obličeje jsou jiné, ale tohle je pro mě krása.

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

Napsat komentář