Extrémista krásy: Lou Tisdale mluví o injekcích

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Extrémista krásy: Lou Tisdale mluví o injekcích

.

Co se týče další a poslední části mého zkoumání tváře proti stárnutí, myslel jsem si, že je čas, aby mi někdo představil něco nového. Teď už se nebojím jehel jako mnoho mých přátel, ale bojím se, že se něco pokazí a jak by pak mohla vypadat moje tvář. Ale já se jehel nebojím. Jelikož jsme všichni tak otevření tomu, abychom si do pokožky vtírali dřevěné uhlí, hadí jed, dračí jed, kyselé peelingové masky, proč nezvážit jít trochu hlouběji? Dává mi smysl, že tato „topická“ krémová ošetření, která se jednoduše nanesou na svrchní vrstvu pokožky, dokážou velmi málo. Injekce by neměly zasahovat do kyprých rtů a lesklého čela, existují způsoby a prostředky, jak dodat vše, co vaše pokožka potřebuje (vitamíny a minerály) do hlubších vrstev tkáně pod kůží, a toto je běžně známé jako mezoterapie. Potřebuji to. Tato kúra neobsahuje žádné „špatné“ látky, jako jsou plniva nebo složky oslabující svaly. Dá se kombinovat také s jinými kosmetickými procedurami – oblíbeným mezoterapeutickým koktejlem s názvem „Mezobotox“, což je v podstatě vylepšený botox, ale nechci zacházet tak daleko.

Poté, co jsem se zeptal několika mých kosmetických redaktorů a PR přátel, bylo zřejmé, že existuje Lady Boss Meso, a přirozeně jsem se přihlásil s těmi nejlepšími; Dr. Francis Prenna Jones. Pocit, že jste na útulné klinice v centru Londýna, je profesionální, ale zároveň velmi praktický a pohodlný. Frances mi vypráví o své značce ao tom, jak funguje, a pomalu mě naplňuje sebedůvěrou, že jí zůstanu na starosti. Lehl jsem si tedy na postel a nechal ji, aby se blíže podívala na nedokonalost mé pleti v ten den. (To je moje tvář, dost špatná, že?)

Lou Tisdale

Rozebírali jsme, co momentálně používám na pleť, mou lásku k čistícímu mléku, které používám od 15-ti, protože ho používá moje máma, a pak řekla sestřičce něco, čemu jsem nerozuměla – kožní lékařce. který mě vedl. vešel do jiné místnosti a „donutil mě začít“ s nějakými „extrakcemi“. Nesnáším melír. Opouštění mých pórů nástroji a ubrousky je typ bolesti v bikinách, o které víte, že je pro vás dobrá, ale vyhýbejte se jí, pokud je to jen trochu možné. Po odstranění, peelingu, masce a 20 minutách aplikace anestetického krému jsem byla s červenou tváří připravenou na hloubkovou mezoterapii zpět k lékaři.

Frances není jako jiné kosmetičky. Je vtipná a přímá a v její přítomnosti se cítím jednoduše pohodlně. Vždy jsem raději, když mi někdo řekne, že ano, moje pokožka je na hovno, ale jak to udělat, aby to nebylo na hovno, než aby mi řekl, že je to skvělé, protože jsou příliš zdvořilí na to, aby řekli opak. Mám pocit, že tímto způsobem spolu něco bojujeme.

Začala injekcemi, hodně malých vpichů velmi rychle po celém obličeji, při anestetickém krému jsem předpokládala, že mi vlastně otupí a nebude to bolet. Udělal jsem tam chybu. A tak tomu také bylo. Vlastně dost hodně, protože jehlu nejen vsune, ale také kroutí s ní, dokud ji drží, což je jednoznačně nezbytné pro zatlačení antioxidantů, vitamínů a minerálů hlouběji do a kolem mé střední vrstvy kůže. mezoderm), čímž se stimuluje tvorba kolagenu a v konečném důsledku jsem mladší, zářivý a pevný, což je požadovaný efekt. Bolelo to však.

Skvělá věc na Meso je nulové prostoje. Když jsem vystoupil z Uberu, vypadal jsem svěže jako sedmikráska. Mé póry vypadaly, jako bych nanesla opravdu dobrý základní nátěr vyplňující póry (tj. neviditelný), ale byla to moje skutečná pleť! Plný účinek injekcí se dostavil asi za týden. Toto, přátelé, je prvotřídní tvář. Pleť mám rozzářenou a vyživenou a myslím, že i trošku pevnější. Rezervoval jsem zpět na 4 týdny, což je doporučeno, a pak několikrát do roka. O dva týdny později mám na líci pořád malou modřinu, ale pokud je to jediné negativum, tak si nestěžuji. S výsledkem jsem velmi spokojen. A s mým novým oblíbeným obličejovým dokumentem.

.

Napsat komentář