Eucerin Krémový krém na opalování na suchý dotek na obličej SPF 50+ na opalování

Jak by tomu mohlo být jinak, dnes 13.6. Evropský den prevence rakoviny kůžePřináším vám další opalovací krém, v tomto případě na obličej, abyste si na něj řekli svůj názor a uvědomili si důležitost ochrany před sluncem, abyste zabránili jeho kumulativnímu procesu spouštění melanomu.

Tento chránič jsem začal používat před dvěma lety a nevím, jestli kvůli textuře, finiši nebo ochraně, pravdou je, že se s ním stále opakuji a můžu říct, že pár…

to je Eucerin Gelový krém na opalování Oil Control Dry Touch SPF50+ a používal jsem ho dávno předtím, než jsem se začal pokoušet dešifrovat štítky na opalovacích krémech (které jsou opravdu obtížné). Takže i kdyby to mělo špatné ingredience nebo ne, fungovalo to pro mě az tohoto důvodu jsem ho doporučila rodině a přátelům a mnozí, odkdy to vyzkoušeli, to vždy opakují.

Eucerin opalovací krém na suchý obličej SPF 50+

  • Suma: 40 ml
  • cena: 13 EUR (Přímý odkaz)
  • Pro mastnou pleť
  • matný efekt
  • Hypoalergenní
  • nekomedogenní
  • Voděodolný
  • přísad (INCI): voda, homosalatpolymethylsilesquioxan, butylmetoxybenzoylmetanethylhexyl salicylát, oktokrylendenaturovaný alkohol, tapiokový škrob, kyselina fenylbenzimidazolsulfonovácyklometikon, běhenylalkohol, methylpropandiylcetearylalkohol, dimethylsilylát křemičitý, glycerinkarnitin, kyselina glycyrrhetinová, extrakt z kořene glicyrrhiza inflatastearoyl glutamát sodný, C10-30 alkylakrylát akrylát / zesíťovaný polymerkarbomer sodný, xantanová guma, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin, trisodná sůl EDTA, chlorid sodný.

Co se týká ingrediencí, řeknu vám to, co jsem vám vždycky říkal, když mluvím o opalovacích krémech. Hydratační či zpevňující složky v nich hledat nemůžeme, protože jsou to jednoduše opalovací krémy a tedy jejich funkcí je zabránit, abychom si kůži nespálili, nikoli ji vyživovat.

Opalovací krémy nejsou nejlepší ingredience na světě, ale je velmi obtížné vytvořit opalovací krém bez nich a ještě více, je-li opalovací krém chemický. Protože těm z vás, kteří stejně jako já utíkají před modrým haló, které někteří za sebou zanechávají, nezbývá nic jiného, ​​než použít chemické filtry.

Fyzické chrániče jako oxid titaničitý nebo oxid zinečnatý jsou šetrné k pokožce, ale místo toho zanechávají na pokožce bílý film, který se mnohým z nás vůbec nelíbí. Při této příležitosti vám chci říci, že pokud víte o nějakých opalovacích krémech, které nezanechávají bílé, nechte mi je prosím v komentářích 😉

The kontejner zdá se mi velmi praktické protože množství krému se velmi dobře kontroluje a těsně se uzavírá, aby se do ní nic nedostalo.

Jak víte, mám kombinaci mastné pleti a vždy hledám textury, které mě neopustí jako žárovka, proto je bez oleje, nekomedogenní a působí antireflexně. , Myslel jsem, že je to skvělá možnost.

Nanáším ho asi 20 minut před pobytem na slunci, neboť na rozdíl od fyzikálních filtrů, které chrání okamžitě, chemické filtry vyžadují stabilizaci pokožky před pobytem na slunci.

Můj názor

Je to krém, který doporučuji všem se stejným typem pleti a lidem, kteří jej mají akné. Zdá se mi, že svou funkci plní perfektně a také chrání.

je textura je velmi příjemná pro smíšenou nebo mastnou pleť protože se velmi dobře roztírá, rychle se vstřebává a od první minuty si všimnete normální pokožky bez toho mastného efektu, který se stává u mnoha opalovacích krémů. Není to gel jako takový, ale má velmi lehkou texturu.

Stále hledám opalovací krém, do kterého bych se zamilovala, ale než si mě podmaňuje každým dnem, tak čekám, kdy se objeví lépe a zatím se mi to zdá nejlepší opalovací krém do mixu. , mastnou pleť nebo se sklonem k akné.

A pamatujte: nejlepší krém proti stárnutí je vždy dobrý opalovací krém 😉

⭐Skóre: 8/10

Jaký je váš oblíbený opalovací krém?

Věděli jste, že příspěvek Lidl krém patří mezi nejnavštěvovanější na blogu? Sundejte ze mě štítek a zjistěte vše o tomto slavném krému.

Napsat komentář