Elizavecca sérum kyseliny hyaluronové

Ti, kdo blog sledujete, to už víte Jsem věrným obhájcem kyseliny hyaluronové protože je to produkt hodný každé koupelny. Nikdy nechybí v mém ani v mých toaletních soupravách, jak jsem vám o něm řekl v příspěvku. Kyselina hyaluronová od Indeed.

I teď, když svět Korejská kosmetika vypukl v mém životě silou-mocí, stále objevuji spoustu nových produktů, jako např. Witch Piggy Hell Pore Control Kyselina hyaluronová 97% od Elizavecca. Toto sérum je jedno z nejznámějších, a to jak značkových, tak celkově sér s kyselinou hyaluronovou, a proto jsem ho musela otestovat.

97% kyselina hyaluronová od Elizavecca

  • Suma: 50 ml
  • cena: Přibližně 9 EUR (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): Kyselina hyaluronová, niacinamidpropylenglykol, 1,2-hexandiol, Hydrogenovaný ricinový olej PEG-60, adenosin, alantoinkarbomer, arginin, parfém.

Tento INCI je krátký a proto se každé ingredienci budu věnovat víc. Na rozdíl od mnoha sér s kyselinou hyaluronovou na trhu je první složka (a tedy nejhojnější ve vzorci) není voda, ale hyaluronová. Bod navíc. je a kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností, takže jeho funkcí bude zvlhčení vnějších vrstev obličeje.

Jako druhá ingredience niacinamid složka, která se v mé kosmetice stává běžnou pro její velkou univerzálnost. Působí proti stárnutí, depigmentuje, hydratuje a zklidňuje. V zelené můžete vidět a hydrogenovaný ricinový olej a nakonec adenosin, alantoin a arginin Přestože je každý jiný, můžeme říci, že se navzájem doplňují, aby dodaly pokožce nádech energie, zlepšily její vzhled a aktivovaly její regeneraci.

Jeho textura je hustá a transparentní ai když se na první pohled může zdát lepkavá, fenomenálně se vstřebává. Tím, že je takový „želatinový“ se velmi natahuje a natahuje bez problémů.

Zvláštní zmínka o něm kontejner a obal tak brilantní jak jsme v korejské kosmetice zvyklí. Zdůrazňuji, že vy nádoba je skleněná as kapátkem protože tak se produkt velmi dobře používá. Řeka? že to není dobrý cestovní kontejner, ale na to je dobrý jiní takže to nebudu považovat za negativní bod 😉

Můj názor na sérum s kyselinou hyaluronovou Elizavecca

Ale hej, přejděme k tomu, co je opravdu důležité. Co se týče jeho složek Nemám moc co dodat. Věřím jsou fenomenální a že společně nejenže vykonávají čistě hydratační nebo hydratační činnost, ale aplikují na pokožku i určité ošetření.

Jak už jsem řekl, velmi dobře se natahuje a rychle se vstřebává bez zanechávání lepkavého pocitu. Navíc, jako v případě jiných sérum s kyselinou hyaluronovou Všímám si při tom, jak je pokožka dlouhodobě hydratovaná rychle schne. Ano, opravdu, velmi dobře ovládá jas Y pro mastnou pleť Myslím, že bych šel fenomenální. U mé, která je smíšená, jsem ji prostě nemohla použít, protože moje pleť potřebuje něco víc.

V každém případě, kromě toho si myslím, že je to velmi dobrý produkt, který má zasloužil si svou slávu. Budu i nadále hledat další kyseliny hyaluronové, abych vám o ní řekla víc, ale pokud máte mastnou pleť, doporučuji a chcete-li vyzkoušet nějaký korejský kosmetický produkt, který se vyplatí vybrat, bude se vám líbit.

⭐Skóre: 9/10

Pokud jste to vyzkoušeli, řekněte mi a máte-li nějaké otázky, rád odpovím v komentářích?

Napsat komentář