Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare Clean Care

Ne, není to kosmetika, vím, ale je důležitá při naší každodenní hygieně, že? Vždy jsem si čistil zuby konvenčními kartáčky, ale musím přiznat, že jsem zvažoval, že si vezmu elektrickou kvůli jejímu komfortu a účinnosti. Kromě toho odborníci tvrdí, že jsou schopni odstranit dvakrát tolik bakteriálních plaků jako běžné.

Takže před pár měsíci to přišlo do mého života Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare Clean Care. Kromě toho, že je pěkný svými bílými a růžovými tóny, je velmi jednoduchý a pohodlný k používání.

Postarejte se o své zuby za 2 minuty s Philips Sonicare

Řekněme si nejprve o částech, které jej tvoří. Jak můžete vidět, předchozí fotografie má a nabíječka bateriía rukojeť kartáče kam směřuje baterie, tlačítko napájení, kontrolka nabíjení a port nabíječky oválná hlava a šňupací tabák transparentní.

Hlava je připevněna zarovnáním směru kartáčků s přední částí rukojeti, kde se nachází tlačítko start. Potom zatlačte hlavu dolů, dokud nezapadne do kovového hřídele.

Stačí ho nahrát zapojte nabíječku do elektrické zásuvky a kartáč na něj položte svisle, přičemž otvor v rukojeti kartáče zarovnáte s výstupkem na nabíječce. V tom okamžiku kartáček dvakrát pípne, aby vás upozornil, že se nabíjí, a to pomocí kontrolky na spodní straně blikající rukojeti. Smět nabíjení trvá až 24 hodin. Opustil jsem ho přibližně v té době, ale nikdy jsem nevěděl, jestli existuje způsob, jak zjistit, zda je plně nabitý. Nabíjení trvá podle Philipsu cca 10 dní, v mém případě myslím cca 7 dní (čištění zubů ráno, v poledne a večer). Přestože je kartáček zatížený, dá se bez problémů vyjmout ze základny a umýt si zuby.

Jak používáte elektrický zubní kartáček?

Otázka se zdá být jasná, ale ujišťuji vás, že tak jasná není. Většina elektrických zubních kartáčků má různé intenzity. V tomto případě má dvě Chcete-li je aktivovat a deaktivovat, stačí je udělat položte kartáč na základnu a podržte tlačítko napájení několik sekund, dokud nezapípá. Při dalším zapnutí bude mít jinou intenzitu. Abychom se vrátili k předchozímu, zopakujeme tuto akci. Osobně ho používám nejjemnějším způsobem.

Musíte navlhčit kartáček a aplikovat trochu zubní pasty, vložit kartáček do úst a spustit. Od rozsvícení až po zhasnutí (on sám) prochází dvě minutyty dvě minuty rozděleno do čtyř taktů s několika malými přerušeními, abychom se o úklid podělili stejně jako jiná čistící zařízení, jako například Foreo Luna. Proto první dva časy trávím v horní oblasti a poslední dva v dolní oblasti.

Čištění elektrického zubního kartáčku

To je další věc, která se obvykle nedělá tak, jak by se měla. Je to důležité Po umytí zubů kartáček důkladně opláchněte. ale čas od času je to nutné odpojte hlavu a umyjte ji pod kohoutkem, odstraňte zbytek zubní pasty, která se hromadí v oblasti, kde se pojí s rukojetí.

The mango se musí také umýt. S trochou teplé vody v oblasti, kde je kovová hřídel a poté osušte ručníkem.

Toto také doporučuji, pokud se nechystáte kartáček několik dní používat nedávejte na něj víko, abyste podpořili rychlejší sušení kartáčku a zabraňuje tvorbě bakterií. Hlavici se doporučuje vyměnit po 3 měsících používání.

Můj názor

Jsem potěšen, Všiml jsem si, že mé zuby jsou mnohem čistší a je radost je mýt. Nejprve, pokud jste nikdy nepoužívali elektrický zubní kartáček, ten pocit je velmi zvláštní, jako by vám vibrovala celá lebka, ale pak si zvyknete, jak říkám, je to opravdu relax.

Nemusíte mačkat ani třít jen přiložení zubního kartáčku k zubu, prý ideál je 45 stupňů, ale měřit nebudeme? všimnout si a neobtěžovat tě stačí.

Je třeba ovlivnit nejvíce zapomenuté dásně a deprese, jako jsou zuby moudrosti. Něco dobrého na těchto štětcích, zejména v mém případě, že mám malá ústa, je to, že je mám malá hlava je snáze dosažitelná ve všech prostorách.

Další skvělou věcí je jeho cena. Nedosahuje 20 € a je to nádherný štětec (Přímý odkaz) se skvělými náhradními díly (Přímý odkaz).

Hodnota za peníze je zkrátka skvělý kartáček, který si určitě zamilujete!

⭐Skóre: 8,5/10

Používáte elektrický zubní kartáček? Co se děje?

Krém z Lidlu je jedním z nejoblíbenějších krémů, ale stojí za to? Všechno vám řeknu v příspěvku 😉

Napsat komentář