Eclisun Total Defense SPF 50+ barevný

To, že mám ráda opalovací krém, není žádná novinka. Svou pokožku si ráda chráním co nejvíc a proto barevné opalovací krémy byly dokonalým doplňkem pro to.

VŽDY používám bezbarvý opalovací krémjako hlavní ochranu a potom přidávám buď normální makeup nebo barevný opalovací krém, které jsou většinou obvyklou volbou, protože jsou méně hutné, méně kryjí a mají také opalovací krém.

Určitě se teď někteří ptáte, proč si na tvář natírat další opalovací krém, když už si pak nanášíte barevný krém? No protože pokud to neuděláte, nebudete dobře chráněni. Množství produktu, které má být použito k získání dobré ochrany, je vysoké, až tak, že skončím s jakousi nepříjemnou maskou na make-up. Z tohoto důvodu raději používám bezbarvý k ochraně obličeje v podmínkách a pak barevný jako finální úpravu.

Ten, který vám dnes přináším, je setkat se s vaším OBLÍBENÝM BAREVNÝM SLUNEČNÍM KRÉMEM. to je Eclisun Total Defense SPF 50+ barevný av tomto příspěvku budu dlouho mluvit o jeho složkách ao tom, jak na mě funguje.

Eclisun SPF50 + barevný opalovací krém

  • Suma: 75 ml
  • cena: 19,95 EUR (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): isododekan, Oktokrylen, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoátkřížový polymer dimetikon / bis-izobutyl PPG-20,EthylhexylmethoxycinamátVinyl Dimeticone / Crosspolymer Dimeticone, Ethylhexyl salicylát, Oxid titaničitýC12-C15 alkylbenzoát, oxidy železa (IC 77492), kaprylylglykol, oxidy železa (IC 77491), oxidy železa (IC 77499), isopropyltriisostearát titanu, tokoferol, BHT.

Tuto značku jsem objevil díky mému hlavnímu lékárníkovi Eduardu Senantemu. Později jsem měl možnost dozvědět se více o značce v prezentaci pozemků, které učinily v Zaragoze. Dívky nám dali na výběr Eclisun Total Defense s barvou nebo bezbarvé.

Moje volba byla barva, aniž bych o tom přemýšlel. Je to vzorec s několika silikony (který funguje jako základní nátěr) a má-li barvu, finiš by měl být velmi chladný a nemýlil jsem se!

Ale pojďme, podívejme se na ingredience. V fialový Dal jsem ti to, co jsem opalovací krémyvětšina z nich je chemická, kromě oxidu titaničitého, který je fyzikální.

Je to velmi jednoduché složení. Základní složení, kterým je Isododecan, opalovací krémy spolu se silikony (Dimethicone / Bis-Isobutyl PPG-20 Crosspolymer a Dimethicone Vinyl / Dimethicone Crosspolymer) a nakonec barviva a konzervační látky.

Můj názor na Eclisun Total Defense s barvou

Jak jsem vám řekla na začátku článku, Eclisun Total Defense s barvou se stal mým oblíbeným barevným krémem.

je silikonová úprava Je fantastický, protože zjemňuje tvář, vyplňuje póry a zanechává velmi krásnou sametovou pleť. Mít jeden tón ale velmi dobře se přizpůsobí mému typu pleti (trochu bledý). Pro ostatní to může stát víc růžové.

Nanáším ho štětcem a vypadá to super. Ale jak jsem vám řekl, vždy jsem to dal za běžný bezbarvý opalovací krém.

Nevšimnete si, že ho máte na sobě a na rozdíl od ostatních, chrání UVB, UVA, infračervené a viditelné spektrum světla jde tedy o komplexnější ochranu.

Kromě toho má a dokončit mat ideální pro všechny typy pleti, ale zejména pro smíšené a tučné.

Naznačuje také, že neobsahuje parabeny, ale tento je nejmenší z nich, má jiné konzervační látky, ale jsou velmi šetrné, protože jde o formuli, která je díky tomu málu „aktivní“, kterou obsahuje, téměř zachována.

Cena kvalita je skvělá protože mají 75 ml oproti 50 ml, které běžně obsahují běžné barevné opalovací krémy. Určitě zopakuji a myslím si, že je to dobrá volba, jak jsem vám již ukázal v ve srovnání s Frezydermem.

⭐Skóre: 7,8 / 10

Jste se pokusili? Napište mi do komentářů své dojmy a ty, které používají ostatní a uděláte dobře, že mi napíšete a já je otestuji 😉

Napsat komentář