E-maily Masglo: zcela nové v Zdravaplet| Zdravápleť

22. srpna Esmaltes Masglo: zcela nové v Zdravaplet

Zveřejněno ve 13:15 ve zprávách od Giannella

Velký pátek, drazí!

Ti z vás, kteří nás sledují na sociálních sítích, víte, že jsme nedávno jednu začlenili nová značka e-mailů v Zdravaplet: je to o Mužjehož mnozí z vás už znají pro jeho odborné emaily.

Masglo je kolumbijská značka, která se specializuje na péči o nehty a kosmetické produkty již více než 20 let. Lídr v Latinské Americe za kvalitu svých profesionálních e-mailů, Masglo již nabízí své e-maily v Zdravaplet počínaje prodejem ve fyzických obchodech ve Španělsku.

Vlastně v sestřenice máme na prodej E-maily z řady Masglo Fast Drying. Co je na nich tak zvláštního? Jsou to e-maily vysoké kvality, ale pro domácí použití (na rozdíl od profesionální rady, která vydrží déle). Mají nádobu podobnou profesionálním lakům na nehty, ale se zlatým uzávěrem namísto modré a schnou jen za minutu. Tyto rychleschnoucí emaily od Masglo jsou velmi krycí: již u jedné vrstvy je barva jednotná.

The Masglo email odstíny Mají velmi specifická jména: Rozmary, Twitter, Erotika, Glamour, jsou některé z jmen, které můžete najít. Koncept, který se nám zdá velmi vtipný: představte si náladu dne s barvou vašich nehtů 🙂

The rychleschnoucí laky na nehty Jsou dostupné téměř ve všech kamenných prodejnách Perfumerías Zdravaplet a samozřejmě v internetovém obchodě: Laky na nehty Masglo si kupte online

Jeho cena je 99 Kč a na stránce je zaváděcí nabídka: 4 × 3! Získejte 4 e-maily a zaplaťte jen 3 (akci lze kombinovat s jinými značkami, viz detaily).

vědět Masglo e-maily? Jaké jsou vaše oblíbené odstíny?

Napsat komentář