Dvoufázový čistící prostředek Gyada – Zkušební kosmetika

Nejsem vizážistka, ale řasenka je pro mě nezbytností. Také je pravda, že odličování očí je to, co mě nejvíce líní.

Určitě si mnozí z vás při dvojitém čištění natírají řasy čistícím olejem, aby zabili dvě mouchy jednou ranou? Chytil jsem tě, že? Problém je v tom, že se mi ten pocit rozmazaného vidění vůbec nelíbí a nemyslím si, že je to příliš dobrá praxe, takže se snažím zaparkovat lenost a používat specifické produkty na oči a rty.

Použil jsem toho hodně a nežádám mnoho. Vždy volím dvoufázový protože pomáhá lépe vytáhnout make-up, zvláště pokud je voděodolný.

Faktem je, že před několika měsíci italská značka přírodní kosmetiky gyada Poslal mi na vyzkoušení některé ze svých produktů, mezi které patří Renesanční dvoufázový čistící prostředek. Moc jsem mu nevěřil, ale bylo to příjemné překvapení.

Dvoufázový čistící prostředek renesanční Gyada

  • Suma: 200 ml
  • cena: 17,89 EUR (Přímý odkaz)
  • Vegetariánská
  • Složení (INCI): Aqua (voda), ethylhexylstearát, Sezamový olej (sezam).glycerin, Šťáva z listů Aloe Barbadensis, Květinová voda Lavandula Hybrida, Olej ze semen Macadamia Ternifolia, Ovocný extrakt z Lycium Barbarum (Goji)., Extrakt z květů ibišku Sabdariffa, Camellia Sinensis prášek (zelený čaj), Extrakt z květů heřmánku Recutita (Matricaria).Guaiazulen, polyglyceryl-4-kaprát, glutamát diacetát tetrasodný, kyselina citrónová, chlorid sodný, fenetylalkohol, sorban draselný, benzylalkohol, benzoan sodný a kaprylylglykol, parfém.

Je to poprvé, co zkouším dvoufázový odličovač z přírodní kosmetiky a jeho složky se mi zdály velmi dobré.

Vyzdvihuji ty, které jsou nejdůležitější a jsou i aktivní, jako např. sezamový olej nebo makadamiový olej. Obsahuje ano extrakty zelenina jako levandule, Aloe vera, heřmánek, ibišek nebo bobule goji.

Koneckonců, to, co hledáme, je produkt, který dobře odstraňuje make-up (dokonce i vodotěsné) a dělá to. Toto je dvoufázový pro všechny typy pleti který i díky několika z těchto extraktů působí antioxidačně a uklidňujícím dojmem.

Jeho barva je speciální, protože, jak můžete vidět na fotografii výše, je mastná část má tón Modrá intenzivně nabízí guaiazulenă. Vodnatá část má oranžový odstín a při zatřesení zešedne.

Dodává se ve velmi pohodlném obalu, ve kterém se produkt perfektně uchovává a potřebné množství z něj odeberete v čisticím zařízení (nyní používám tampony na opakované použití a jsem nadšená!).

Můj názor na dvoufázový čistič Gyada

Je to aktuální nejlepší dvoufázový čistící prostředek, jaký jsem kdy zkoušel. A nejvíc se mi líbí, že má jeden palec bezvadný takže je to dvojité luxus.

Není to levné, ale nemyslím si, že je to drahé za těch 200 ml, se kterými se dodává. já to mám od jara a jsme v únoru a mám to pořád tak se to rozšiřuje.

Používám ho s opakovaně použitelnými disky, protřepu obsah a přidám malé množství na disk, přiložím na oči, nechám pár vteřin a potáhnu. Odstraní vše fenomenální a také pláštěnku rty i oči.

Představte si, že by se mi líbilo, že předtím, než jsem to dokončil, jsem si už koupil další, protože si myslím, že už nebudu hledat?

⭐Skóre: 9/10

Znali jste tuto značku? Pokud znáte dvoufázový pro oči a rty, který má vynikající hodnotu za peníze, řekněte mi to v komentářích

Napsat komentář