Duo La Roche Posay Effaclar

Před pár lety jeden z krémů, na který jsem byla zvyklá zbavte se pupínků a skvrn to byl krém La Roche Posay Effeclar Duo +.

Jednou jsem na ni znovu myslel, když jsem viděl svého bratra v koupelně. Před časem jsem mu to doporučil a jeho názor byl velmi pozitivní. Proto jsem se povzbudil k napsání tohoto příspěvku, protože nám oběma padl v různé době a možná se mnohým z vás vyplatí za léčí akné, černé tečky a jizvy, které zanechává.

Toto je možná jeden z nejlegendárnějších produktů La Roche Posay. Crash Duo je považován léčbě pro skvrny (akné)korektor nedokonalostí a těžkých znamének.

Může se aplikovat ráno a/nebo večer a je dodáván v tubě, která umožňuje plné využití produktu a vynikající dávkování bez použití dalšího produktu.

La Roche Posay Effaclar Duo + tukový krém

  • Suma: 40 ml
  • cena: 16 EUR (Přímý odkaz)
  • nekomedogenní
  • Pro mastnou, smíšenou, aknózní nebo citlivou pleť
  • Složení (INCI): voda, Glycerindimetikon, isocetyl, stearát, Niacinamidisopropyl, laurylsarkozinát, oxid křemičitý, polyakryloyldimetyl amonný, taurát, methylmetakrylát, křížový polymer, cetyl draselný, fosforečnan, sorbitanoleát, Zinek PCAglycerylstearát SE, isohexadekan, hydroxid sodný, myristát myristát, 2-oleamid-1 3-oktadekandioloktenylsukcinát škrobu hlinitý, manózaPoloxamer 338, disodná sůl EDTA, Kapryloil kyselina salicylovákaprylylglykol, Vitreoscilla kvasinkyxantanová guma, polysorbát 80, kopolymer akrylamidu sodného/akryloyldimethylturátu, Kyselina salicylováPyrocton olamin, Parfém.

Nejprve se podívejme na ingredience a INCI. Na zelenou jsem jako vždy dala účinné látky, které zvýrazňuji v tomto vzorci a do žluté ty, od kterých by se dalo upustit.

Začněme s glycerin čímž se dosáhne hydratační účinek, který zabrání dehydrataci mastné pokožky, což je obvykle docela běžné.

The niacinamid Působí protizánětlivě na aknózní pleť se zaníceným akné. Pomáhá také na skvrny a znaménka, takže jeho síla bude úplná k léčbě pupínků.

The Zinek PCA je to aktivum regulátor kožního mazu což nám pomůže s kontrolou tuku. A 2-oleamido-13-oktadekandiol je a ceramid který působí jako činidlo pro úpravu pokožky.

The manóza je to aktivum, které se zlepšuje regenerace pleť zvládá vyblednout stopy a nedokonalosti a sjednocuje tón. Funguje spolu s Vitreoscilla Ferment postbiotikum zodpovědný za správné fungování pokožky.

Nakonec dvě formy Kyselina salicylová (kyselina salicylová kapryloil a kyselina salicylová), které budou působit jako jemné exfolianty k ošetření černých teček a vyhlazení obličeje.

Můj názor na La Roche Posay Effaclar Duo

La Roche Posay Effaclar Duo byl jeden z krémů, který mi nejlépe léčil akné. Má silné aktivní složky, které pečují o pokožku. Proto existuje kosmetika, kterou by mohla používat i ta nejcitlivější pleť.

ne přispívají mastný pocitvelmi rychle se vstřebávají a lze je použít jako make-up primer díky silikonům, které obsahuje.

Možná nejvíc jsem si na tomto krému všimla, jak ošetřil znaménka, která zůstala hnědá na tváři, kde se objevil pupínek.

Máte-li akné, dejte mu důvěru, protože může být základním krémem ve vaší rutině. Pro mastnou pleť, která chce matný pocit nebo dokonce pro dívky, které se chtějí nalíčit později, je to dobrá volba.

⭐Skóre: 8,8 / 10

Použili jste La Roche Posay Effaclar Duo? Co si myslíš? Řekněte mi, jaký krém používáte ke kontrole akné a černých teček.

Napsat komentář