„Druhá kůže“ slibuje výrazné snížení vrásek

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se „Druhá kůže“ slibuje výrazné snížení vrásek

.

Volná pokožka se může brzy stát vzdálenou a nepříjemnou vzpomínkou a za to vše vděčíme Jennifer Aniston. Jak, jak, něco takového. Minimálně za to vše vděčíme Jennifer Aniston a partě superinteligentních vědců.

Tým MIT vyvinul dvoustupňové čiré sérum, které napíná ochablou pokožku pod očima a zabraňuje vysušování. Zázračný produkt získal licenci na dvě společnosti, Olivo Labs a Living Proof, ve kterých je investorkou Jennifer Aniston. Takže v podstatě A-list je důvodem, proč se s vráskami můžete brzy rozloučit.

Zpráva publikovaná ve vědeckém časopise Nature Materials, jejímž spoluautorem je dermatolog z Harvard Medical School, došla k závěru: „Dosud neexistovalo nic, co by dokázalo obnovit elasticitu pokožky, a tento materiál to dokáže.“

Vedoucí vědec MIT Robert Langer pro NBC News vysvětlil, že sloučenina – XPL, neboli „druhá kůže“ – může trvat až 16 hodin a může se aplikovat denně. Kromě toho Langer řekl, že když to testoval na sobě, „ani si neuvědomil, že tam je“, co o Spanxu říci nemůžeme.

YouTube/MIT

Myslím!

Matty Kahn je spisovatel se sídlem v New Yorku. Zabývá se politikou, stylem, kulturou a nebezpečnými ženami. Z jejího pohledu kandidáti přicházejí a odcházejí, ale oxfordská čárka je věčná.

.

Napsat komentář