Dr. Dennis Gross Recenze SpectraLite EyeCare Pro– Triky, jak pečovat o pokožku obličeje a těla Přečtěte si Andreina doporučení

Řekněme si upřímně: stárnutí je hrozné, zejména stárnoucí pokožka. A i když si můžete všimnout, že vaše pleť stárne rychleji ve 40., 50., 60. letech a tak dále, první známky stárnutí se mohou skutečně objevit v polovině dvacítky. Vím to, protože se mi to stalo (a protože to řekl můj kožní lékař). Přestože jsem byla z větší části obdařena dobrými řasami, nezachránilo mě to od jednoho z prvních příznaků stárnutí pleti: vrásek.

Když jsem si poprvé všiml, že se mi kolem očí objevují oční vrásky (zejména stehna polévky), okamžitě jsem se cítil zrazen svým tělem. Mým prvním instinktem bylo zavolat mámě a naštvat ji, protože mi neřekla, že oční vrásky ve 25 letech jsou něco. Vysmála mě a řekla mi, že není tak špatná, jak se zdá – a měla pravdu (jako matky obvykle mají). Stárnutí je vlastně krásná věc. Avšak první příznak – byť mikroskopický – je jistě alarmující.

O pár let později a oční krémy později jsem se smířila s tím, že moje pleť stárne. Stále jsem však hledal způsob, jak tento proces zpomalit. Tak jsem natrefila na mou novou tajnou zbraň proti očním vráskám: Dr. Dennis Gross SpectraLite EyeCare Pro.

Co dělá SpectraLite EyeCare Pro

Ošetření očí – díky kterému, ironicky, vypadáte jako superhrdina péče o pleť – využívá světelné terapie ke snížení výskytu různých typů očních vrásek. A podle samotného doktora Dennise Grosse může změnit vzhled vašich očí. „Světelná terapie se používá ke stimulaci kolagenu, což v konečném důsledku redukuje jemné linky, vrásky a ochablé nohy,“ říká Dr. Gross. „SpectraLite proniká hluboko do pokožky pomocí 72 výkonných LED světel,“ vysvětluje. „Je to opravdu inovativní zařízení, které změní vzhled vašeho očního okolí,“ dodává.

Doktor Dennis Gross je velkým zastáncem světelné terapie a cítil, že existuje velká mezera v nabídce bezpečných a účinných domácích očních přístrojů. To je důvod, proč on a jeho tým vytvořili SpectraLite EyeCare Pro. „To, co nyní existuje, může být často neúčinné, jeho používání může trvat příliš dlouho nebo vidět výsledky a v některých případech může být nejisté,“ říká Dr. Gross. „Chtěl jsem produkt, který se snadno používá, hands-free a kompatibilní. Nenašel jsem nic, co bych doporučil svým pacientům, tak jsem to navrhl sám.“

Pokud jde o bezpečnost a účinnost, SpectraLite EyeCare Pro je nejnovější oční přístroj pro světelnou terapii schválený FDA, u kterého bylo prokázáno, že tvoří kolagen a odstraňuje jemné linky a vrásky. „Výsledky mluví samy za sebe,“ říká doktor Gross. „V jedné klinické studii 97% pacientů ukázalo viditelné zlepšení jemných linek, vrásek a tónu pleti – naprosto neuvěřitelné!“ Klíč k těmto výsledkům? Každodenní používání. A jedinečný design SpectraLite EyeCare Pro vytváří snadné použití, které to umožňuje. „Konzistentnost je klíčová pro dosažení co nejlepších výsledků. S odhodláním jen tři minuty denně si opravdu každý najde čas na zlepšení svého očního okolí.“

Po rozhovoru s Dr. Grossom mě prodali. Jen jsem potřeboval mít SpectraLite EyeCare Pro. Jediná věc, která mě drží zpátky? Zestárlá pokožka kolem mých očí není tak špatná, jak si myslím, takže moje výsledky by nebyly tak zázračné, jak ukazují studie. Doktor Gross mě však ujistil, že „20letí mohou používat přístroj jako preventivní opatření, protože nikdy není brzy začít pečovat o svou pleť.“

Jak používat SpectraLite EyeCare Pro

Oční ošetření se dodává v dobře zabalené krabičce s maskou na oči, připojitelným (a nastavitelným) popruhem, nabíjecím kabelem USB a oranžovou látkovou kapsou na uložení masky (dokonce je zde i samostatná vnitřní kapsa na nabíječku). Před testováním jsem masku na oči zapojil do nabíječky a nechal ji úplně nabít.

Když byl EyeCare Pro naložen a připraven k použití, připevnil jsem si řemínky a nasadil si masku na oči. Pak jsem stiskl magické tlačítko na boku zařízení a můj svět se rozsvítil oranžově. Zatímco LED světla byla pro mé citlivé oči příliš jasná, Dr. Gross mě ujistil, že je naprosto bezpečné mít během používání oči otevřené. I když mi řekl, abych je nechal zavřené, pokud se mé oči budou cítit nepříjemně (a to se také stalo).

Když jsem ho poprvé použil, mojí oblíbenou vlastností SpectraLite EyeCare Pro bylo, že světlo zhasne po třech minutách, takže nemusíte nastavovat časovač ani se bát, že jej necháte svítit příliš dlouho. Další věc, kterou jsem miloval? Bylo to zvláštně uvolňující a pomohlo mi to uklidnit mou mysl – něco jako meditační nástroj!

Kromě mé oblíbené funkce se mi líbí, jak snadno se Spectralite EyeCare Pro pohybuje. Díky USB nabíječce a stahovací tašce ho můžu klidně sbalit do příručního zavazadla a použít téměř kdekoli (i když v letadle bych určitě některé vystrašil).

verdikt

Jelikož z preventivních důvodů používám Dr. Dennis Gross SpectraLite EyeCare Pro, nemám žádné šokující výsledky, o které bych se mohl podělit. Řeknu však, že tento produkt stojí za každý cent a každé tři minuty strávené jeho používáním. Nejenže se snadno používá, ale má také vynikající výzkumy a studie, které to podporují. Kromě toho, podle Dr. Grossa, závazek k mladě vypadajícím očím je mnohem nižší než většina jiných dostupných anti-agingových ošetření. „Pokud používáte přístroj každý den po dobu tří minut denně, měli byste zaznamenat viditelné zlepšení jemných linek, vrásek a tónu pleti za 8-10 týdnů,“ vysvětluje. A získejte toto: Někteří uživatelé zaznamenali výsledky po dvou týdnech používání!

Napsat komentář