Domácí pleťová maska: tři speciální recepty| Zdravápleť

16. září Tři recepty na výjimečnou domácí pleťovou masku

Zveřejněno v 10:00 v přírodní kosmetice od Fabra Communication

Mezi mnoha účelům To, co jsme udělali na začátku tohoto nového kurzu, je stále lepší a lepší péče o pokožku naší tváře. Koneckonců, je to náš nejbezprostřednější a nejuniverzálnější dopis o záměru a cokoli – dobré nebo špatné – co s ním uděláme, bude mít vliv na to, jak to bude vypadat zítra. V tomto smyslu jsme si slíbili, že budeme investovat více času do provádění pleťové rutiny: dobré čištění, lepší hydratace, specifická ošetření… Za tímto účelem žehličky na zlepšení vzhledu a stavu naší pokožky obličeje jsme přišli. přítomen tři recepty pro pleťová maska Více než dokonalé.

Recept číslo 1: pleťová maska ​​se skvrnami

Toto je možná recept na masky, které v září potřebujeme nejvíc: ten, který slibuje odstraňte nebo zredukujte skvrny na kůži. No, směs, kterou navrhujeme k vytvoření neomylného koncentrátu proti skvrnám, je smíchat lžíci přírodní rajčatové šťávy se dvěma lžícemi kokosového oleje. Rajče obsahuje vitamin B1, B3, B5, E, C, hořčík, draslík… Zázrak pro pleť!

Recept číslo 2: pleťová maska ​​pro jas pleti

Teď, když jsme zpátky v kanceláři, znečištění životního prostředí, práce a běžný stres, obrazovky počítačů, Co takhle dopřát naší pokožce dávku světla? Je snadné ji získat, pokud smícháte následující ingredience a vyrobíte si tuto bleskovou masku doma. Pozor: Smíchejte dvě polévkové lžíce přírodního jogurtu bez cukru a dvě polévkové lžíce citrónové šťávy. Jen ze dvou ingrediencí vytvoříte jednu pleťová maska účinnější než jakékoli sérum s vitamínem C. Sbohem, mdlá pleť!

Recept číslo 3: domácí maska ​​na čištění pórů

Tyto tři recepty na domácí pleťové masky už nemohou být jednodušší. Všechny se skládají jen ze dvou ingrediencí a dají se klidně aplikovat v kteroukoli sobotu ráno nebo neděli odpoledne při sledování filmu na gauči. plánovat!

Napsat komentář