Domácí maska ​​k hydrataci velmi suchých vlasů| Zdravápleť

28 Zář Domácí maska ​​pro zvlhčení velmi suchých vlasů

Zveřejněno v 10:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Nevíme, jestli jste to zkoušeli, ale pokud si na internetu vyhledáte slovní spojení „domácí maska ​​na vlasy“, můžete vidět, kolik různých receptů existuje. Jsou jich tisíce. Některé k revitalizaci vlasů. Jiní, aby obnovili lesk a sílu. Mnoho dalších k opravě tipů. Nemluvě o vyhledáváních, které odkazují na a domácí maska ​​na hydrataci vlasů. Tyto směsi vyrobené z přírodních ingrediencí, které slibují obnovení hydratace našim vlasům, jsou nejběžnější. Existuje však jen jeden recept, který skutečně a efektivně okamžitě změní suché vlasy.

Recept na nejvíce hydratační masku

Jak jsem pokročil, ano, existuje domácí maska ​​na hydrataci vlasů hluboký. Jaké ingredience by však v něm měly být obsaženy? Je to náročné na přípravu? Tady je odpověď (a recept): Mandlový olej, pečené avokádo a vaječný žloutek. Toto jsou tři hlavní ingredience této magické směsi.

The jak se připravit Je to jednoduché a logické: přejeďte avokádo a přidejte žloutek a lžíci mandlového oleje. Když se nám vytvoří homogenní pasta, musíme ji nanést od středu ke vrchům a nechat působit alespoň patnáct minut. Dále je třeba opláchnout vlasy teplou vodou a umýt šamponem.

Jak tato domácí maska ​​pomáhá zvlhčovat vlasy?

Teď, když jsme viděli, co potřebujeme k přípravě tohoto kouzelného nápoje na podvyživené vlasy, podívejme se proč. The avokádo Je to ovoce s obrovskou hydratační silou – patří do skupiny zdravých tuků –, stejně jako mandlový olej Je to velmi opravný majetek. Tato kombinace, přidaná k nutriční síle vaječného žloutku, hydratuje a vyživuje vlasy a zároveň uzavírá roztřepené konečky. Zabraňuje také vráskám stejně nebo více než kterýkoli specifický vlasový produkt.

Opakujte s námi: Dobrý den, přestaňte!

Napsat komentář