Dokonalá péče o mastnou pleť

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Dokonalá péče o mastnou pleť

.

Mastná pleť je jedním z nejčastějších kožních problémů. Představuje některé jedinečné problémy, jako je lesklá pleť a akné.

Dobré zprávy? Se správnou péčí o pleť a vhodnými výrobky mohou být tyto problémy méně závažné.

Abychom se vyhnuli dohadům, jak pečovat o mastnou pleť, obrátili jsme se na pár odborníků na péči o pleť. Speciálně jsme je požádali, aby se podělili o své nejlepší tipy na rozvoj každodenní péče o mastnou pleť.

Výsledek: jednoduché ošetření ve čtyřech krocích, které můžete použít ráno a večer, aby byla vaše pleť zdravá, čistá a bez mastnoty.

jasný s exfoliačním čistícím prostředkem ráno a večer

Krok 1: Čištění ráno a večer

Nejdůležitějším krokem v každé rutině péče o pleť je čištění pleti.

„Pokud je vaše pokožka mastná, je pravděpodobnější, že budete tolerovat důkladnější čištění,“ říká Sandra Lee, zakladatelka SLMD Skincare, známá jako Dr. Pimple Poppers.

„Zatímco většina lidí by si měla mýt tvář ráno a večer, je obzvláště důležité, aby si lidé s mastnou pokožkou ráno důkladně vyčistili tvář,“ říká Lee.

Přestože máte pocit, že vaše pleť je od včerejšího večera stále čistá, Li říká, že vaše pleť je v noci zaneprázdněna vylučováním kožních buněk a tvorbou kožního mazu.

To je důvod, proč se doporučuje umýt si tvář dobrým exfoliačním čistícím prostředkem ráno i večer.

Ráda používá čistící prostředek nebo si myje tvář kyselinou salicylovou.

Krok 2: Použijte tonikum

Když je vaše pleť čistá a zbavená make-upu, nečistot a mastnoty, Lee navrhuje použít exfoliační toner, který obsahuje:

 • kyselina salicylová
 • kyselina glykolová
 • kyselina mléčná

Krok 3: Pečujte o svou pleť

Tento krok bude záviset na vašich konkrétních problémech s pokožkou.

Obecně, pokud máte sklony k akné, Lee říká, že byste měli během dne používat benzoylperoxid nebo síru, abyste snížili produkci kožního mazu a zabránili vzniku akné.

Večer Lee doporučuje retinolový přípravek pro uvolnění pórů a zanechání zářivé pleti.

Lee rád připomíná lidem s mastnou pokožkou, že z dlouhodobého hlediska mohou mít štěstí.

„Pokud má vaše pokožka více mastnoty, je pravděpodobnější, že budete bojovat s vráskami a jemnými linkami o něco déle než někdo se suchou pokožkou,“ říká.

Krok 4: Hydratujte pokožku ráno a večer

Hydratace je velmi důležitým krokem, pokud máte mastnou pleť.

„Existuje názor, že pokud máte mastnou pleť, nepotřebujete nebo byste neměli hydratovat,“ říká Lee. Toto nemůže být dále od pravdy.

„Všechny typy pleti potřebují hydratační krém, ale pokud máte mastnou pleť, měli byste být opatrnější s tím, jaký druh hydratačního krému používáte,“ říká Lee.

Její doporučení? Hledejte hydratační krém, který:

 • světlo
 • bez oleje
 • na bázi vody

Každý hydratační krém určený pro aknózní pleť by měl splňovat tato kritéria.

Akné a mastná pleť jdou často ruku v ruce.

„Mastnota pokožky je poháněna velikostí, a tedy aktivitou mazových žláz připojených k vlasovým folikulům, takže ke snížení mastnoty musíme zmenšit velikost mazových žláz,“ vysvětluje Natalia Spierings, konzultantka dermatologa a autorka Skintelligent: What You Opravdu potřebujete vědět, aby

Pokud jste vyzkoušeli lokální roztoky, jako je benzoylperoxid a kyselina salicylová, Springs nabízí perorální lék nazývaný isotretinoin (accutane/roaccutane).

„Některé ženy také zjistí, že jejich mastnota a akné jsou sníženy, když užívají antikoncepční pilulky,“ dodává.

Pokud jde o péči o pleť, výraz „přirozený“ může pro různé lidi znamenat různé věci.

Najdete mnoho produktů pro mastnou pleť s označením „přírodní“, ale je důležité si uvědomit, že tento výraz není v tomto odvětví regulován.

Pokud potřebujete domácí prostředky, med může být dobrou volbou pro mastnou pleť díky svým antibakteriálním a antiseptickým vlastnostem.

Ovesné vločky jsou další prospěšnou složkou, která se může ukázat jako prospěšná, protože zklidňuje zanícenou pokožku a absorbuje přebytečný maz.

Dobré zprávy! Na péči o mastnou pleť nemusíte utrácet spoustu peněz.

Existuje mnoho volně prodejných možností, které vás nezruinují. Máte-li omezený rozpočet, hledejte v lékárně produkty, které obsahují účinné účinné látky.

A nezapomeňte si před nákupem prohlédnout recenze.

Překvapení! Léčba mastné pleti u mužů je stejná, s jednou výjimkou: pokud nemáte dělohu, nemůžete užívat perorální antikoncepci k boji proti akné.

Odborníci doporučují vyhnout se následujícím návykům.

Zapomeňte setřít přebytečný olej

Pokud se vám zdá, že vaše pokožka září celý den, doporučuje Americká akademie dermatologie (AAD). ke kontrole nadbytečného kožního mazu použijte savý papír.

Za tímto účelem jemně přitiskněte papír na pokožku na několik vteřin. To by mělo pomoci absorbovat většinu oleje. Opakujte během dne podle potřeby.

Odmítnutí čištění pokožky po tréninku

Kromě ranní a večerní rutiny AAD doporučuje umýt si tvář po tréninku. Toto je obzvláště důležité, pokud se v brzké době neplánujete osprchovat.

Mytí obličeje pomůže odstranit pot, mastnotu a nečistoty, které se mohou nahromadit během cvičení.

Nemusí jít o složitý čtyřkrokový proces. Jednoduše si umyjte obličej běžným čistícím prostředkem a naneste jemnou vrstvu hydratačního krému.

Čím dříve to dokážete po tréninku, tím lépe.

Nesprávný výběr produktů

Pokud jde o nakupování péče o pleť, Adarsh ​​Vijay Madgil, dermatolog a zakladatel Mudgil Dermatology v New Yorku, radí vybírat moudře.

„Vyhýbejte se jakýmkoli výrobkům s alkoholem, které mohou způsobit paradoxní zvýšení tvorby kožního mazu. Vyhněte se také všemu hustému nebo mastnému, jako je kakaové máslo, bambucké máslo a vazelína,“ říká.

Vyhýbání se opalovacím krémům

Když jste venku, nezapomeňte nosit opalovací krém s SPF alespoň 30.

Mudgil navrhuje používat opalovací krém, který obsahuje buď oxid titaničitý nebo oxid zinečnatý. Tyto složky mohou pomoci předcházet akné.

Abyste to usnadnili, zkuste si každý den nanést hydratační krém s opalovacím krémem, abyste byli vždy na bezpečné straně.

Některé produkty pro mastnou pleť, jako je benzoylperoxid a kyselina salicylová, mohou způsobit podráždění. Je důležité je používat podle pokynů.

Perorální léky, jako je isotretinoin, by se měly užívat pouze na doporučení dermatologa.

Abychom vybrali ty nejlepší produkty pro mastnou pleť, hledali jsme řešení obsahující nejúčinnější složky.

Četli jsme také recenze ao doporučení jsme požádali personál The blog s mastnou pletí.

Každý produkt byl testován naším týmem, aby splňoval medicínské a obchodní normy. Více se dozvíte zde.

Nejlepší čistící prostředky pro mastnou pleť

Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser

 • Cena: $$
 • Velikost: 5 fl oz
 • Klíčové ingredience: Amazonský bílý jíl, kyselina salicylová

Pokud jde o čištění, jednou z největších výzev pro mastnou pleť je odstranění nečistot, kožního mazu a nečistot, aniž by byla pokožka zbavena vlhkosti.

Tento hloubkový čistící přípravek Kiehl’s je dostatečně jemný na to, aby se dal používat každý den. Obsahuje kyselinu salicylovou, složku, která uvolňuje póry a může pomoci předcházet budoucím vyrážkám.

Čistící prostředek určený pro normální až mastnou pleť má pěnivé složení, které nezanechává žádné zbytky a poskytuje jemný exfoliační efekt. Je navržen tak, aby byla pokožka hladká a zdravá, jakož i stahování pórů.

Produkt má většinou nadšené recenze, přičemž mnozí recenzenti tvrdí, že pomohl zbavit se akné.

Krémový gel na mytí PanOxyl Acne, benzoylperoxid 4%

 • Cena: $$
 • Velikost: 5,5 fl oz.
 • Klíčové ingredience: benzoylperoxid, glycerin,

Máte-li mastnou pleť s přetrvávajícími vyrážkami, tento krémový čistící prostředek může být pro vás.

Formulován se 4% roztokem benzoylperoxidu se zaměřuje na bakterie způsobující akné, přičemž je dostatečně jemný pro každodenní použití.

Mýdlo je navrženo tak, aby eliminovalo akné a zároveň předcházelo tvorbě nových skvrn na obličeji, hrudi a zádech. Má také vyvážené pH a obsahuje čtyři zvlhčovadla a tři změkčovadla pro přidanou hydrataci.

Benzoylperoxid může vysušit pokožku a způsobit podráždění, takže vyberete-li si tento čistící prostředek, je dobré začít pomalu a kontrolovat příznaky podráždění.

Cetaphil DermaControl pěnivý čistící prostředek

 • Cena: $
 • Velikost: 8 fl oz.
 • Klíčové ingredience: zinek, glycerin

Jedná se o pěnivý čistící prostředek od Cetaphil. Vyrobeno z bezolejových složek a nekomedogenní složení. Je určen k odstranění přebytečného lesku, nečistot a make-upu, aniž by pleť nadměrně vysušoval.

Prací prostředek obsahuje zinek, který absorbuje přebytečný tuk. Má také vyvážené pH, neobsahuje parabeny a je hypoalergenní, takže může být dobrou volbou pro lidi s citlivou pokožkou.

Na druhé straně tento čistící prostředek neobsahuje drogy. Neobsahuje aktivní složky bojující proti akné, jako je benzoylperoxid nebo kyselina salicylová. Některé typy mastné pleti mohou preferovat silnější produkt, který tyto složky obsahuje.

Většina recenzentů tvrdí, že tento čistící prostředek zanechal důkladný pocit vyčištěnou a hydratovanou pleť.

Nejlepší tonery pro mastnou pleť

Paula’s Choice Skin Balancing Toner

 • Cena: $$
 • Velikost: 6,4 fl oz.
 • Klíčové ingredience: niacinamid, enisoned, glycerin

Paula’s Choice je oblíbená mezi mnoha nadšenci péče o pleť. Tonikum Paula’s Choice Skin Balance Pore Reduction Toner se zaměřuje na běžný problém pro mastné typy pleti: rozšířené póry.

Má jemné, neabrazivní složení a obsahuje antioxidanty, jako je výtažek z heřmánku a kořene lopuchu pro zklidnění citlivosti.

Vzorec také obsahuje niacinamid, o kterém je známo, že pomáhá vyrovnávat tón pleti a zmenšovat póry.

Kromě toho tento lehký toner obsahuje také kyselinu hyaluronovou a ceramidy, které poskytují extra hydrataci.

Někteří recenzenti tvrdí, že od doby, kdy začali používat tento produkt, měli méně akné.

Neutrogena tonikum pro čištění pórů

 • Cena: $
 • Velikost: 8,5 fl oz.
 • Klíčové ingredience: AHA, BHA, vilín

Dalším doporučením, které bojuje proti obtížím každého člověka s mastnou pletí, je tento toner vyvinutý ke stažení pórů.

Jeho složení s kyselinou alfa hydroxy (AHA) a beta hydroxy kyselinou (BHA) poskytuje jemnou exfoliaci. Může to být dobrá alternativa k drsnějším peelingům na obličej, které mohou způsobit nadměrnou produkci kožního mazu.

Obsahuje také vilín, o kterém je známo, že redukuje akné a odstraňuje kožní maz. Jelikož je hypoalergenní, může být dobrou volbou pro lidi s citlivou pokožkou.

Toto tonikum je také oblíbené a levné v drogerii. Někteří recenzenti tvrdí, že toner má vyhlazující účinek na pokožku, zatímco jiní jej dráždí.

Tonikum s kyselinou glykolovou Mario Badescu

 • Cena: $$
 • Velikost: 8 fl oz.
 • Klíčové ingredience: kyselina glykolová, extrakt z grapefruitu, aloe, AHA

Produkty Mario Basescu mají kult. Tento konkrétní toner obsahuje kyselinu glykolovou, která je účinnou složkou při akné a má také vlastnosti proti stárnutí.

Mezi další klíčové složky patří extrakt z grapefruitu a aloe, jakož i AHA. Společně tyto složky dokážou rozjasnit a vyvážit pleť, stáhnout póry a minimalizovat výskyt jemných vrásek.

Toner nabízí jemnou exfoliaci, která může pomoci odstranit přebytečný kožní maz z vašich pórů a odstranit odumřelé kožní buňky, které mohou způsobit praskliny.

Podle recenzentů máloco znamená dlouhou cestu. Někteří říkají, že to pomohlo zbavit se akné, ačkoli jiní to považovali za příliš suché.

Nejlepší zvlhčovače pro mastnou pleť

CeraVe PM hydratační mléko na obličej

 • Cena: $
 • Velikost: 1,8 fl oz.
 • Klíčové ingredience: kyselina hyaluronová, niacinamid, glycerin

Máte-li mastnou pleť, výběr hydratačního krému může být složitý. Chcete dodat hydrataci, aniž by byla vaše pokožka ještě lesklejší.

Toto lehké mléko od CeraVe může být dobrou volbou. Určeno pro použití v noci, pomáhá obnovit ochrannou bariéru pokožky.

Kromě toho, že je bez oleje a nekomedogenní, to znamená, že neucpává póry, obsahuje také kyselinu hyaluronovou, niacinamid a glycerin.

Ten tvoří ochrannou vrstvu, která zabraňuje ztrátě vlhkosti a také hydratuje pokožku tím, že vtahuje vlhkost ze vzduchu do vnější vrstvy pokožky.

SkinMedica Ultra Clear hydratační krém

 • Cena: $$$
 • Velikost: 2 fl oz.
 • Klíčové ingredience: kyselina hyaluronová, vitamin C, vitamin E

Tento hydratační krém SkinMedica s ultralehkou průhlednou texturou je navržen tak, aby hydratoval pokožku, aniž by ji zanechával mastnou.

Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která zvyšuje úroveň vlhkosti pokožky. Obsahuje také vitamín C a vitamín E, které mohou chránit pokožku před znečištěním životního prostředí.

Přestože je dražší, mnozí recenzenti ho považují za efektivní. Mnozí řekli, že se jim líbilo nemastné, lehké složení a všimli si redukce pupínků. Řekli také, že máloco vede k dlouhé cestě.

Na druhé straně však neobsahuje SPF.

Origins Clear Hydratační hydratační krém

 • Cena: $$
 • Velikost: 1,7 fl oz.
 • Klíčové ingredience: kyselina salicylová, bambusové uhlí

Pokud jsou vaše dvě největší obavy z akné a mastnoty, tento bezolejový hydratační krém Origins by mohl být pro vás.

Obsahuje kyselinu salicylovou a vilín, které zklidňují a odstraňují akné. Kyselina salicylová se může použít i pro hloubkovou exfoliaci pokožky.

Tento hydratační krém obsahuje také bambusové uhlí, přírodní složku, která uvolňuje póry.

Někteří recenzenti tvrdí, že jim to účinně čistilo akné, předcházelo tvorbě černých teček a zanechávalo pokožku svěží a hydratovanou.

Nicméně, někteří to považovali za příliš dráždivé a řekli, že pokožka se stává sušší.

Nejlepší séra pro mastnou pleť

Niacinamidové sérum proti olejovému lesku ze seznamu INKEY

 • Cena: $
 • Velikost: 1 tekutá unce
 • Klíčové ingredience: niacinamid, kyselina hyaluronová

Vyrovnání produkce oleje je klíčovou otázkou pro lidi s mastnou pokožkou. Kontrolní sérum Niacinamide Oil Control Serum je určeno ke kontrole nadbytečného kožního mazu.

Skládá se z 10 procent niacinamidu, přírodního vitamínu B3, který bojuje proti skvrnám a nadměrnému kožnímu mazu. Lehké sérum také obsahuje 1% kyseliny hyaluronové pro hydrataci pokožky.

Kromě toho, že je sérum skvělé pro mastnou a aknózní pleť, působí i proti zarudnutí, je bez parfemace a bez škodlivých látek. Oh, a je stále k dispozici!

Podle recenzentů viditelně snižuje výskyt rozšířených pórů a účinně reguluje sekreci mazu. Někteří však tvrdí, že trvalo nějaký čas, než si všimli nějaké vylepšení.

Primární čisté čistící sérum

 • Cena: $$$
 • Velikost: 1 tekutá unce
 • Klíčové ingredience: kurkuma, marulový olej, zelený čaj, vitamín C, vitamín E

Jizvy po akné jsou dalším problémem pro lidi s mastnou pokožkou a mohou být obtížně zvládnutelné. Máte-li jizvy po akné, toto Primally Pure Purifying Serum vám může pomoci.

Vyrábí se z kurkumy, marulového oleje, zeleného čaje a oleje ze semen opuncie a je bohatý na vitamíny C, E a K. Kromě toho, že chrání pokožku před poškozením volnými radikály, zlepšuje také vzhled zbarvení a opravuje hyperpigmentaci. .

Téměř všechny složky jsou organické a sérum je také bez parfemace.

Někteří recenzenti tvrdí, že toto sérum je účinné v boji proti hormonálnímu a cystickému akné, ačkoli ne každému se vůně líbila.

Paula’s Choice Defense Antioxidant pro čištění pórů

 • Cena: $$
 • Velikost: 1 tekutá unce
 • Klíčové ingredience: kyselina salicylová, niacinamid, vitamin C

Toto lehké, rychle se vstřebávající sérum od Paula’s Choice kombinuje dvě účinné složky pro mastnou pleť: kyselinu salicylovou a niacinamid.

Kyselina salicylová redukuje akné snížením otoků a zánětů, jakož i odstraněním odumřelých kožních buněk. Mezitím je niacinamid složkou, která se používá k vyrovnání tónu pleti, minimalizaci velkých pórů a snížení mdlosti.

K tomu se přidává, že sérum obsahuje také kyselinu azelaovou a vitamín C, které dokážou pleť ochránit před stresory.

Mnoho recenzentů miluje hedvábnou texturu séra a většina z nich uvedla, že jim pomohla s akné. Ne každý si ovšem je jistý, že přípravek zužuje póry.

Nejlepší pleťové masky pro mastnou pleť

Čistící jílová maska ​​Skinceuticals

 • Cena: $$$
 • Velikost: 2 fl oz.
 • Klíčové ingredience: hydroxykyseliny, bentonitový jíl, aloe

Tato rozjasňující jílová maska ​​od Skinceuticals slibuje hloubkové čištění pórů a odstranění make-upu, nečistot a přebytečného kožního mazu.

Vyrábí se z hydroxykyselin (známých pro své exfoliační vlastnosti) a bentonitového jílu. má rozjasňující účinek a absorbuje přebytečný maz.

Ti, kteří jsou náchylní k citlivé pokožce, mohou mít prospěch z aloe a heřmánku, protože obě tyto složky zklidňují a zklidňují pokožku.

Maska má většinou pozitivní recenze. Mnoho recenzentů říká, že dělá skvělou práci při čištění pórů a zanechává pokožku jemnou a pružnou.

Mnozí řekli, že je to drahé, ale stojí za to, zvláště proto, že to trochu pomáhá.

Hydratační maska ​​La Mer Treatment Lotion

 • Cena: $$$
 • Velikost: balení po šesti
 • Klíčové ingredience: skvalán, extrakt z řas

Máte-li rádi trochu luxusu a chcete své pleti dopřát extra péči, pak je značka péče o pleť La Mer určena právě vám. Jejich produkty jsou vyrobeny z prémiových ingrediencí.

V této hydratační masce naleznete skvalán, o kterém je známo, že hydratuje a zlepšuje texturu pleti. Říká se také, že zlepšuje vzhled jemných linek.

Maska je také vyrobena z extraktu z řas, zvlhčovadla, které dodává pokožce extra hydrataci tím, že nasává vlhkost ze vzduchu.

I když tato maska ​​určitě stojí víc, někteří recenzenti tvrdí, že výsledky stojí za to. Někteří říkají, že pokožka se stala zářivou, hydratovanou a svěží, jiní však tvrdí, že to způsobilo zarudnutí a podráždění.

Andalou Naturals dýňová medová glykolová maska

 • Cena: $
 • Velikost: 1,7 fl oz.
 • Klíčové ingredience: kyselina glykolová, med, dýňový olej

Tato maska ​​od Andalou Naturals obsahuje kyselinu glykolovou, která má exfoliační účinek a používá se k odlupování odumřelých kožních buněk.

Vyrábí se také z medu, který přehřívá pokožku, zvyšuje buněčný obrat a má antibakteriální a antiseptické vlastnosti.

Dýňové oleje dodávají této masce neuvěřitelnou vůni, díky čemuž je luxusním doplňkem vaší každodenní péče o pleť.

Uvědomte si však, že tato maska ​​může být příliš silná pro citlivou pokožku a může způsobit dočasné pálení při první aplikaci.

Recenze jsou většinou pozitivní. Ve skutečnosti mnozí recenzenti uvedli, že jejich pleť byla již po prvním použití zářivější a zdravější.

Origins Clear Improvement maska ​​k čištění pórů s aktivním uhlím

 • Cena: $$
 • Velikost: 3,4 fl oz.
 • Klíčové ingredience: Aktivní uhlí

Tato minerální maska ​​obsahuje aktivní uhlí a je určena k hloubkové detoxikaci pleti, stažení pórů a zlepšení textury pleti.

Formulován s jílem absorbujícím olej a 1% bambusového dřevěného uhlí vytahuje nečistoty a maz z hloubky pórů a zároveň je čistí.

Mnoho recenzentů říká, že to pomohlo vyčistit pupínky, aby pokožka vypadala zdravěji a uvolnila póry.

Ne všichni však byli s výsledkem spokojeni. Někteří řekli, že neviděli viditelné rozdíly.

Máte-li citlivou pokožku, je lepší se tomu vyhnout, protože uhlí může způsobit podráždění.

Nejlepší peeling pro mastnou pleť

Tekutý exfoliant Paula’s Choice 2% BHA

 • Cena: $$
 • Velikost: 4 fl oz.
 • Klíčové ingredience: kyselina salicylová, zelený čaj

Tento tekutý exfoliant, určený pro mastnou a aknózní pleť, se rychle vstřebává do pokožky. Obsahuje lehké složení, které jemně exfoliuje.

Peeling obsahuje kyselinu salicylovou, která účinně uvolňuje póry, působí na nedokonalosti a odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Kromě boje proti akné produkt tvrdí, že vyhlazuje texturu pokožky a rozjasňuje pleť.

Mnoho recenzentů říká, že je to účinná bodová léčba, která pomáhá předcházet tvorbě nových pupínků.

Někteří však říkají, že je velmi silný a měl by se používat pouze jednou nebo dvakrát týdně, aby se předešlo podráždění.

Nejlepší přírodní produkty pro mastnou pleť

100% čisté tonikum z fermentované rýže

 • Cena: $$
 • Velikost: 4 fl oz.
 • Klíčové ingredience: houby shiitake, medvědice, saké, glycerin

Veganské, organické, certifikované organické fermentované rýžové tonikum vyrobené z botanických přísad včetně hub shiitake, medvědice, saké a lékořice.

Tento produkt obsahuje také niacinamid, který lze použít k léčbě hyperpigmentace a změny barvy, takže může zlepšit i vzhled jizev po akné. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, známou pro své hydratační vlastnosti, a glycerin, zvlhčovadlo.

Je navržen tak, aby sjednotil tón pleti, zjemnil a zvlhčil. Mnoho recenzentů tvrdí, že jejich pokožka je po použití tohoto produktu jemnější a jasnější a někteří tvrdí, že jejich póry se zdají menší.

Versed Sunday Morning Antioxidační sérový olej

 • Cena: $$
 • Velikost: 1 tekutá unce
 • Klíčové ingredience: extrakt z rakytníku, olej z kamélie, vitamín E

Tento hybrid olej-sérum obsahuje antioxidanty, které vyrovnávají a hydratují pokožku. Je vyroben z výtažku z rakytníku a oleje z kamélie a obsahuje také vitamín E, který bojuje proti volným radikálům a obnovuje kožní bariéru.

Jojoba zároveň hydratuje pokožku a nezpůsobuje akné, takže neucpává póry.

Mnoho recenzentů zjistilo, že tento produkt je neuvěřitelně hydratační, lehký a nemastný a někteří tvrdí, že zlepšil vzhled jejich pokožky během několika týdnů.

Na druhé straně někteří říkají, že konzistence je příliš vodová.

Buttered Whey je bez krutosti, veganská a bez parfemace.

Přírodní opalovací krém s certifikací Raw Elements SPF 30

 • Cena: $$
 • Velikost: 3 fl oz.
 • Klíčové ingredience: non-nano oxid zinečnatý

Ochrana pokožky před škodlivými účinky slunce je důležitou součástí vaší každodenní rutiny bez ohledu na typ pokožky.

Tento opalovací krém od Raw Elements je veganský, bez krutosti a obsahuje SPF 30.

Aktivní složkou je non-nano oxid zinečnatý, který poskytuje přirozenou UV ochranu.

Pleťová voda poskytuje UVA a UVB ochranu a je voděodolná až 80 minut.

Má většinou pozitivní recenze. Vůně se líbí mnoha uživatelům. Přestože některým se zdála příliš těžká a stěžovali si, že vtírání trvá příliš dlouho.

.

Napsat komentář