Dočasné barvy pro zvýraznění všech barev sezóny| Zdravápleť

12. únor Co potřebujete vědět o dočasných barvivech

Zveřejněno v 11:33 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Změna barvy vlasů a experimentování s různými odstíny je pokušení, které vás napadne při mnoha příležitostech. Ale riziko, že si budeme muset obléct barvu, která se nám dlouhodobě nehodí, je hlavním důvodem, proč neriskovat tak, jak bychom chtěli. Někdy je to, co chceme noste trendy barvy jako růžová nebo modrá, ale jen na pár hodin nebo určité dny.

Buď chcete svým vlasům dodat luxusní nádech, nebo je jen chcete zkrátit s určitou barvou vlasů: řešením jsou dočasné barvy. Před pár lety byl skutečný boom barvených vlasů. Ve skutečnosti jsou police Zdravaplet naplněny těmi nejlepšími dočasnými barvivy, ale ne každý se je odváží použít. Dnes chceme věnovat prostor této velké neznámé, která má stále více příznivců:

Proč dočasné barvivo?

Dočasné barvy na vlasy jsou skvělým způsobem, jak experimentovat. Pokud si k barvení vlasů netroufáte nebo dokonce chcete mít přechodnou barvu vlasů, toto je rychlé, jednoduché a reverzibilní řešení. Jsou také ideální volbou pro ty, kteří dodávají svým vlasům nádech fantazie a revolučních barev. Nejlepší? Můžete si to udělat pohodlně z domova.

Pandemie udělala malování (téměř povinné) doma samozřejmostí. Byli takoví, které povzbuzovali permanentní barvy, jiní však využili výhod dočasného nátěru. Ve skutečnosti se některé z nich dodávají ve formátu šamponu, takže je lze velmi snadno aplikovat.

dočasné barvivo vs. Semi-permanentní:

Dočasná barviva jsou vytvořena tak, aby měla omezenou trvanlivost, která zmizí praním po praní, avšak semipermanentní barviva mají delší životnost, která trvá až 8 týdnů.

Pro začátečníky je jednodušší spravovat přímé barvy, protože obecně „barva v misce bude stejná jako vaše vlasy,“ říká Cornwall. Další výhodou je podle ní, že jsou často formulovány s kondicionérem a leskem, jakož i se základní barvou, která dodává „kouřový nebo pudrový vzhled“ a je zkrátka živější.

V první řadě zvažte barvu základní barvy

Při výběru dočasného barviva je důležité přečíst si pokyny, kde vám určitě řeknou, jak bude vypadat v závislosti na barvě vaší báze. Jedna věc je jasná: získat výrazné a živé barvy je pro blond a odbarvené mnohem jednodušší vlasy. Z tohoto důvodu budou mít tmavě hnědé vlasy odlišný způsob zabarvení a konečný výsledek může být ovlivněn.

Nejlepší dočasné barvy:

Zažijte se svými vlasy nové odstíny nebo jim dodejte lesk a lesk, který jim chybí, pomocí těchto špičkových produktů, které jsme pro vás vybrali:

Temporary Washout Colorist značky L’ORÉAL PARIS

Jedním z nejoblíbenějších a nejlepších dočasných barviv je známo Temporary Washout od L’Oréal Paris. Byl vytvořen tak, aby vydržel asi tři praní, díky čemuž je ideální pro experimentování a hru s barvami. Navíc má gelovou texturu, díky které se snadno používá. Samozřejmě, jak jsem upozorňoval výše, je vhodný pro hnědé, blond, odbarvené či odbarvené vlasy. Pokud vás to mrzí, ztrátu barvy můžete urychlit šamponem Colorista Fader. Neexistuje žádná vina.

Šampon na barvu vlasů MARION

Určitě jste již tyto sáčky viděli v Primoru několikrát. Je to dočasný barvící šampon, který barví vlasy až po 8 umytí. Má nekonečné množství tónů, od nejneutrálejších a nejpřirozenějších až po efektní barvy. Navíc je formulován na bázi přímých barviv, bez amoniaku či peroxidu as výtažkem z aloe, který dodává živou barvu, hydrataci a přirozený lesk.

Kakaová maska ​​od MOROCCANOIL

Je to kondicionační maska ​​s dočasným zabarvením, která je ideální pro dočasné změny vzhledu bez poškození vlasů. Je obohacený o směs aminokyselin, olej z meruňkových jader a technologii opravy ArganID, která zanechává vlasy zdravé a krásné. Zároveň dodává barvu, hydratuje, vyživuje a vyživuje vlasy, aby získaly lesklé, zdravé vlasy bez vrásek.

Fantasy Hair Color Semipermanentní barvení bez amoniaku od VENITA

Je to velmi snadno použitelný krém pro barvení vlasů, který dodá vašim vlasům fantazijní tón, o jakém jste vždy snili. Dá se použít k zabarvení celých vlasů nebo pro kreativní efekty. Kromě toho můžete smíchat několik krémů dohromady, abyste vytvořili požadovanou barvu.

Napsat komentář