DMAE – Zkušební kosmetika

Co je AMD

DMAE je také známý jako deanol, dimethylaminoethanol nebo dimethyletanolamin. Je to prekurzor acetylcholinu (chemikálie, která působí na přenos nervových impulsů) a který snižuje svalové kontrakce, které tvoří vrásky a ochabují.

INCI: deanol nebo dimethylaminoethanol

Jeho molekula je malá, takže jeho penetrační schopnost je vyšší než u jiných účinných látek.

K čemu je DMAE?

V kosmetice se DMAE nebo dimethylaminoethanol používá pro své antioxidační a zpevňující vlastnosti. To, co dělá, je tonizovat svalová vlákna, což vede k ochabnutí pokožky a zároveň poskytuje efekt faceliftingu.

Kromě toho se používá jako antioxidant, zpomaluje stárnutí epidermis. DMAE je schopen eliminovat volné radikály a proto, podobně jako jiné antioxidanty jako vitamín C nebo pidnogenol, zabraňuje oxidačnímu poškození.

Existuje několik studií, které zjistily, že s aplikací 3% DMAE se vrásky na čele a jemné linky zmenšily a že po aplikaci této aktivní složky byly výsledky stále patrné, na rozdíl od chování mnoha peptidů, které po použití je. nechat vstoupit v platnost.

Vlastnosti DMAE

  • Posilování
  • zvlhčovače
  • antioxidanty

Posilování

Kvalitou, pro kterou je DMAE nejznámější v kosmetickém průmyslu, je jeho napnutí a pevnost. Lokální aplikací lze zlepšit svalový tonus, který mimo jiné zpevňuje oblasti jako krk, čelist nebo oční víčka.

Tato aktivita, která stimuluje syntézu kolagenu, pomáhá napínat pokožku, ale ne rychle nebo přesně, ale při její dlouhodobé aplikaci jsou pozorovány trvalé výsledky.

zvlhčovače

DMAE má také hydratační aktivitu, vyplňuje pokožku, zvětšuje dermální vrstvu díky syntéze kolagenu. Z tohoto důvodu se mu pomocí aplikace daří redukovat drobné výrazové linie.

antioxidanty

Je to aktivní složka s antioxidační zátěží, ideální v boji proti poškození buněk volnými radikály. Znečištění, sluneční záření, vítr atp. při aplikaci DMAE bude působit na pokožku méně.

Kosmetika DMAE

DMAE se v současnosti používá v mnoha krémech a sérách díky svému liftingovému, hydratačnímu a antioxidačnímu účinku. Jedná se o silnou účinnou látku, kterou lze používat ve dne i v noci a spolu s dalšími složkami zvýší její aktivitu.

DMAE séra nebo krémy jsou obvykle v koncentracích 2 až 10 %

A existuje několik značek, které prodávají kosmetiku s touto složkou.

Chcete-li znát kosmetiku DMAE, stačí se přihlásit k odběru Zpravodaj o kosmetice a poštou obdržíte všechny produkty, které doporučuji.

Napsat komentář