DIY konopná pleťová maska ​​Jak si vyrobit konopnou pleťovou masku

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o DIY konopná pleťová maska ​​Jak si vyrobit konopnou pleťovou masku

.

Vývojový tým mediální platformy

Pokud, stejně jako my, oceníte ohromující fakt, tady je zábava: Věděli jste, že THC, hlavní psychoaktivní složka nacházející se v marihuaně, je ve skutečnosti antioxidant? Je to také protizánětlivé činidlo (ačkoli vzhledem k pověsti této bylinky ke zmírnění bolesti se to může zdát zřejmější). To také znamená, že rostlina konopí má také důležité místní výhody.

Jinými slovy, připravte se, protože je čas dodat pokožce kontakt vysoko.

Zatímco kouření (bez ohledu na látku) pleti škodí a bylo prokázáno, že urychluje stárnutí, THC ve skutečnosti při aplikaci na pokožku dělá přesný opak. Jako antioxidant může bojovat proti vráskám a jemným liniím a vědci a dermatologové v současné době zkoumají způsoby, jak může bojovat proti kožním onemocněním, jako je ekzém a psoriáza. Pokud jste obyvatelem Washingtonu nebo Colorada, existují způsoby, jak vytvořit ropu s těžkým THC (nebo si ji samozřejmě pořídit). Ale protože jsme v New Yorku a 48 z 50 států nemá přístup k marihuaně, rozhodli jsme se použít konopný olej, legální vedlejší produkt konopí. Konopný olej obsahuje stopová množství THC, dostatečná pro antioxidační účinek, a je bohatý na omega kyseliny, které jsou nezbytné pro hydrataci mdlé pokožky.

Je to skvělý, přirozený doplněk vaší rutiny péče o pleť, ale pro chvíle, kdy byste chtěli sedět doma a dopřát svému obličeji trochu více hýčkání, považujte se za chráněnou: přišli jsme s konopnou pletí, která nám unavená, suchá pokožka – nový život . Rozhodli jsme se doplnit omega obsažené v konopném oleji další pořádnou dávkou krémového avokáda; Abychom zabili toxiny a rozjasnili vaši pokožku, přidali jsme spirulinu bohatou na aminokyseliny, vitamíny a úžasné mořské řasy. Nakonec jsme museli přidat trochu pačuli, samozřejmě – nejen pro novost, ale také proto, že stereotypně oblíbený olej hippies skutečně funguje jak na akné, tak na ochablou pleť.

CO POTŘEBUJEŠ:

Vývojový tým mediální platformy

– 1 zralé avokádo

– 1/4 šálku konopného oleje (nebo marihuanového oleje, pokud je to legálně povoleno)

– 2 čajové lžičky prášku spiruliny

– pár kapek pačuli oleje (volitelné)

– velký štětec na make-up, který vám nevadí (volitelné)

Co jsme použili:

Organický konopný olej Nutiva, 12 dolarů; vitacost.com

Natural Earthrise Spirulina Powder, 9 dolarů; vitacost.com

Sunshine Spa pačuli olej, 6 dolarů; iherb.com

Náš cenový rozpis*: 1 avokádo (1,00 USD) + 1/4 šálku konopného oleje (1,50 USD) + 2 čajové lžičky prášku spiruliny (0,80 USD) + cca. 1/8 čajové lžičky pačuliového oleje (0,60 USD) = 3,90 USD

*Při použití konopného oleje

KROK 1:

Vývojový tým mediální platformy

Avokádo nakrájíme, zbavíme pecičky a dužinu vložíme do mixéru. Přidejte zbývající ingredience.

KROK 2:

Vývojový tým mediální platformy

Míchejte, dokud nebude směs krémová, hladká a podobná slizu Nickelodeon.

KROK 3:

Vývojový tým mediální platformy

Vyjměte dobré věci z mixéru a vložte je do malé misky. Odložit.

KROK 4:

Vývojový tým mediální platformy

Napařujte póry, abyste připravili pokožku pro maximální absorpci živin a vlhkosti. Sundejte si vlasy a připravte si ručník. Hrnec s vodou zahřejte na sporáku téměř k varu, nalijte ji do žáruvzdorné misky a misku postavte před sebe. (Pro skutečný lázeňský zážitek přidejte několik kapek esenciálního oleje, jako je eukalyptus, levandule nebo pačuli.) Položte obličej na misku a zakryjte si hlavu a misku ručníkem. Sedět asi 10 minut.

5. KROK:

Vývojový tým mediální platformy

Hurá! Je čas na masky! Můžete použít ruce, ale moudré slovo: naše životy se změnily k lepšímu, když jsme nedávno zjistili, jak jednodušší a čistší je použít k nanášení masky starý a/nebo levný štětec na make-up. V každém případě jím přejděte po celém obličeji, dávejte pozor, abyste se nedostali příliš blízko k očnímu okolí.

KROK 6:

Vývojový tým mediální platformy

Nechte masku působit alespoň 15-20 minut, než se uvolníte a prolistujete si nejnovější vydání Zdravaplet.

Opláchněte to všechno, uložte extra masku do chladničky a jděte s blaženou novou pletí. (A nemusíte se obávat rychlého selhání, protože tato záře vydrží několik dní).

Související: Letní pátek DIY: Vytvořte si vlastní sprej s mořskou solí pro plážové vlny

Související: Letní pátekDIY: jak uvázat barvu, vysoce módní způsob

Foto: Kathy Friedman

Victoria Hoff je přidružená redaktorka na Zdravaplet.com, která pokrývá vše od módy po krásu a zdraví. Poprvé se k týmu připojila jako asistentka redakce v roce . Ve svém volném čase tráví dny v Brooklynu pojídáním (veganským) tacos, dělá jógu a sbírá své sbírky léčivých krystalů a mom jeans.

.

Napsat komentář