Diskuse v Dermstoru s Dr. Colbertem z NYDG Skincare– Tipy, jak pečovat o pleť Přečtěte si Andreina doporučení

Představte si místo, kde můžete jít na screening rakoviny kůže ve čtvrtém patře, na kryoterapii ve druhém patře a pak k rychlému ošetření obličeje v jiném patře. Zajímá vás tvarování těla? Co takhle sezení CoolSculpting, což je další nejmodernější kosmetická procedura, kterou si můžete vybrat z pětistránkové nabídky ošetření? Zní to jako kousek nebe na zemi? Vsadím se, že je – a je to přímo v srdci Manhattanu, v moderním prostoru o rozloze 7 000 čtverečních stop, který se nachází v newyorské čtvrti Flatiron: New York Dermatology Group (NYDG).

NYDG, kterou založil renomovaný dermatolog Dr. David Colbert, je komplexní obchod, kde mohou klienti, včetně těch nejnáročnějších, nejnáročnějších a nejviditelnějších osobností na světě, splnit své potřeby v oblasti zdraví, wellness a péče o pleť. „Nejsme lázně,“ říká doktor Colbert. „Jsme wellness klinika složená z certifikovaných lékařů.“ To znamená, že ať už hledáte laserovou terapii nebo výživovou konzultaci, můžete se zcela spolehnout na to, že dostáváte léčbu a rady od týmu vysoce kvalifikovaných medicínských odborníků: certifikovaných dermatologů, interních lékařů. lékařů a kosmetiček.

Abych se o této oáze péče o sebe dozvěděl víc, mluvil jsem s mužem za klinikou, abych získal jeho názor na zdraví, budoucnost kosmetické dermatologie a jeho nejnovější linii, NYDG Skincare (abych se přiznal: nemůžeme New York každý měsíc za tyto úžasné ošetření!). Tady je to, co jsem našel:

1. Wellness není pohyb, ale cesta do budoucnosti.

„Welfare“ je slovo, které se v dnešní době často používá, ale proč na něm tak záleží, zejména při kosmetických zákrocích? Podle Dr. Colberta „blahobyt není pohyb; je to základní složka zdravého života, která informuje o naší základní nabídce. NYDG navazuje na koncept wellness se všemi svými estetickými službami a nabízí holistický a personalizovaný přístup. Poznáním a pochopením svých klientů jsou schopni lépe pochopit požadované výsledky, historické výzvy a stupeň potenciálu při dosahování a udržování výsledků. „Věříme, že soustředění se na zdraví je budoucností jak v oblasti zdravotní péče, tak v kosmetickém vylepšení,“ dodává Colbert.

2. Nebojte se techniky.

Zdraví – nebo ošetření pokožky zevnitř – může být základem praxe Dr. Colberta, ale to neznamená, že se vyhýbá technologickému pokroku, který je dnes k dispozici. „Vším svým pacientům říkám, aby se technologie nebáli,“ říká doktor Colbert. „Budoucnost kosmetické dermatologie, postupů proti stárnutí a obecného blahobytu závisí na technologickém pokroku.“ Spolu s Colbertem, ručně vybraný tým lékařů světové třídy poskytuje vnitřní přístup k naprosté pohodě, kombinuje nejmodernější technologie a personalizované postupy péče o sebe, aby klienti mohli maximalizovat svůj potenciál. sebe.

3. Máte sílu postarat se o svoji pleť.

Jelikož není možné navštěvovat kliniku, jako je NYDG, měsíčně, Dr. Colbert vytvořil řadu produktů navržených tak, aby klienti měli možnost postarat se o svoji pleť i mimo ordinaci. Colbert MD a NYDG Skincare byly vytvořeny zkušenými dermatology, aby vyvinuly efektivní domácí řešení k rozšíření výsledků jejich léčby. Například pro pleť po zákroku Dr. Colbert doporučuje „Hydra Ultra lehký gel nebo krém Formula 119 pro udržení pokožky hydratované a pružné.“

4. Skvělá rutina péče o pleť nemusí být komplikovaná.

Přiznejme si to – bez ohledu na to, jak úžasně zní 10kroková rutina péče o pleť, kdo má na to čas (a trpělivost)? Proto je NYDG Péče o pleť navržena tak, aby uspokojila lidi – všech věkových kategorií a typů pleti – s rušným a aktivním životním stylem. „Jsme si vědomi toho, že trh je zaplaven ohromným množstvím produktů péče o pleť, a proto jsme chtěli vytvořit klinicky testovanou a snadno použitelnou řadu, která poskytuje působivé výsledky pro všechny uživatele, včetně těch, kteří vedou aktivní životní styl. vysvětlil Colbert.

Kromě toho se zvýšenou citlivostí pokožky obsahuje NYDG Skincare vysoké hladiny silných antioxidantů, které pomáhají chránit před znečištěním a environmentálními stresory. Dodal: „Možná nejdůležitější je, že náš tým dermatologů vyloučil drsné nebo problematické složky, jako jsou parabeny, oxybenzon, oktinoxát, minerální olej, sulfáty a lepek.“

5. Ochrana je klíčem k prevenci.

Spolu se zdravou stravou, cvičením a důslednou rutinou péče o pleť Dr. Colbert naléhá na pacienty, aby nosili SPF denně. Vysvětluje: „Ochrana je klíčem k prevenci kožních lézí a rakoviny.“ Nošení SPF, zejména fyzického SPF bez chemikálií, udržuje zdraví a odolnost pokožky pro mladistvý vzhled v jakémkoli věku nebo fázi života.

Pokud hledáte skvělý opalovací krém, vyzkoušejte opalovací krém doporučený Dr. Colbertem, Chem-Free Active Defense SPF 30, který dokáže víc než jen chránit vaši pokožku před sluncem. Může se pochlubit množstvím hydratačních a anti-agingových složek – mimo jiné skvalán, argan, probiotika, jojoba, peptidy a zelený čaj – které poskytují zvýšenou ochranu před environmentálními agresory a zlepšují tón a texturu pleti.

Napsat komentář