Dermalactives recenze– Přirozeně pečujte o své tělo

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Dermalactives recenze

.

Dermalactives je luxusní značka péče o pleť proti stárnutí, která tvrdí, že její produkty „jsou revoluční, protože jsou jedinými ošetřeními proti stárnutí, které skutečně dodávají kolagen a elastin bohatý na proteiny do všech vrstev pokožky bez použití jehly.“ Značka neposkytuje žádné vědecké důkazy na podporu tohoto tvrzení. Kromě toho Dermalactives neposkytuje žádné informace o tom, kdo objevil tuto technologii nebo kdo založil značku obecně. V této recenzi Dermalactives pokryjeme klíčové produkty, klíčové podrobnosti o složení, recenze Dermalactives od skutečných zákazníků a alternativu, kterou je třeba zvážit.

Stojí péče o pleť Dermalactives za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu. Produkty péče o pleť Dermalactives jsou drahé, například oční krém stojí 260 dolarů.

Dle našeho názoru produkty péče o pleť Dermalactives nestojí za cenu, jednoduše proto, že existují jiné značky péče o pleť, které nabízejí podobné produkty, které jsou levnější.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Klíčové produkty

Produkty péče o pleť Dermalactives jsou rozděleny do pěti jedinečných kolekcí: Premium Skin Care Collection, Illuminating Gold Fusion Set, Eye Lifting Set, Collagen Set a Thermal X. Každá kolekce obsahuje dva až šest různých produktů. Dermalactives nabízí také produkty osobní péče a řadu péče o pleť pro muže. V této části se budeme věnovat třem z nejoblíbenějších produktů péče o pleť Dermalactives: Illuminating Gold Fusion Mask, Purifying Day Cream a Eye Lifting Solution.

Illuminating 24K Gold Fusion Mask údajně redukuje jemné linky a vrásky a pomáhá regulovat sluneční a stařecké skvrny, přičemž zpevňuje a rozjasňuje pokožku krásným leskem. Po aplikaci se doporučuje tuto masku nechat působit 5 až 10 minut. Produkt je dodáván s „magnetickým extraktorem“, který odstraní masku pomocí magnetu a zůstane jen zlatá vrstva. Po úplném odstranění masky nechte pokožku absorbovat zbylou vlhkost. Značka doporučuje očistit obličej po aplikaci Illuminating 24K Gold Fusion Mask. Tento produkt by neměli používat lidé s citlivou pokožkou a/nebo akné.

Dermalactives Purifying Day Cream je krém na obličej proti stárnutí, který je navržen tak, aby pronikl hluboko do pokožky, aby obnovil hydrataci a zároveň chránil před každodenním poškozováním životního prostředí.

Dermalactives Eye Lifting Solution byl speciálně vyvinut pro péči o jemnou pokožku kolem očí. Toto ošetření je navrženo tak, aby minimalizovalo výskyt linek a vrásek, zlepšilo elasticitu a pevnost, rozjasnilo a vyhladilo pokožku a bojovalo proti suchosti.

Klíčové znění

V této části budeme diskutovat o některých hlavních složkách, které se používají v každém z klíčových produktů Dermalactives uvedených výše.

Jak už název napovídá, Illuminating 24K Gold Fusion Mask obsahuje zlato jako klíčovou složku. Zlato dodává této masce nejen pocit luxusu, ale poskytuje pleti také spoustu benefitů. Ukázalo se například, že zlato stimuluje krevní oběh, zvyšuje vstřebávání dalších účinných látek a zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Maska obsahuje také několik změkčovadel, která udržují pokožku jemnou a hladkou, jako je kokosový olej, lanolin, kandelilový vosk a včelí vosk. Podle Dermalactives tato maska ​​obsahuje speciální polymer, který umožňuje transport molekul přes nejhlubší vrstvy pokožky a přirozeným způsobem obnovuje a vyživuje spodní vrstvy pokožky.

Vzorec Dermalactives Purifying Day Cream je docela jednoduchý. Obsahuje standardní ošetřující složky, které naleznete v mnoha jiných (mnohem levnějších) krémech na obličej. Některé z těchto složek zahrnují glycerin, jojobový olej, dimetikon (druh silikonu), skvalán, alantoin, šťávu z listů aloe vera a vitamín C. Samozřejmě, všechny tyto složky jsou prospěšné, ale nejsou jedinečné, pokud jde o krémy na obličej.

Jedním problémem s čistícím denním krémem je, že složení obsahuje kolagen a elastin. Víme, co si možná myslíte: nejsou to kolagen a elastin, které udržují moji pleť mladistvou? Odpověď je ano, kolagen pomáhá udržovat pokožku pevnou, pevnou a elastin pomáhá pokožce „odrazit se“, když se natáhne. Avšak produkty lokální péče o pleť, které obsahují tyto složky, neobnoví hladiny kolagenu a elastinu v pokožce. Je to proto, že kolagen a elastin jsou velké komplexní proteiny, které pokožka nevstřebává. V konečném důsledku to znamená, že kolagen a elastin aplikované lokálně nezpevní ani tonizují pokožku. Tyto proteiny budou spíše sídlit na pokožce a poskytovat hydrataci, ale to je tak všechno. Dermalactives tvrdí, že má průlomovou kosmetickou technologii, která využívá polymeru pro transport molekul jako kolagen a elastin do hlubokých vrstev pokožky. Značka však neposkytuje žádné vědecké důkazy o tom, že tato technologie skutečně funguje.

Zajímavé je, že Dermalactives Eye Lifting Solution obsahuje jako klíčové složky hydrolyzovaný kolagen a hydrolyzovaný elastin. Hydrolyzovaný znamená, že proteiny byly rozloženy na aminokyseliny, což umožňuje těmto složkám lépe proniknout do pokožky. Na rozdíl od čistícího denního krému může mít oční liftingový roztok účinek proti stárnutí, protože hydrolyzovaný kolagen a elastin dokážou proniknout do hlubších vrstev pokožky. Dermalactives Eye Lifting Solution obsahuje také uklidňující složky, jako je šťáva z listů aloe vera a extrakt z plodů okurky, jakož i antioxidanty, jako jsou vitamíny A, C a E.

Dermalactives Recenze

Recenze Dermalactives na webové stránce značky jsou téměř všechny 5-hvězdičkové recenze, ačkoli každý produkt má jen asi 2 až 3 recenze (pokud nějaké jsou). Většina recenzí Dermalactives je také dost vágní a hovoří o věcech jako „nejlepší produkt všech dob“, „fantastický produkt“, „nejlepší řešení pro oči“ atp.

Jaké jsou alternativy k Dermalactives?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Napsat komentář