Deodorant Caudalie – názory a zkušenosti

Při pohledu na blog odkdy jsem ho začal psát jsem si to uvědomil Řekl jsem vám o několika deodorantech v těchto letech.

A nebude to tím, že bych jich za celou dobu nevyzkoušela několik, ale přiznávám, že s deodoranty jsou velmi náročné.

Jak víte, jeden z nejúčinnější deodoranty ten, který jsem měl, byl Krémový deodorant Mercadona. Je velmi účinný, protože obsahuje hydrochlorid hlinitý, ale pokud mě sledujete na sociálních sítích déle, budete vědět, že tomuto typu přísad v deodorantech se vždy vyhýbám. Tento produkt mám vždy doma, protože je to ten, kterému můžu říct „neopouštěj mě“, takže je bezpečný, je-li velmi teplo nebo mám nějakou událost.

Zkoušel jsem i já deodorant ringana co mě mile překvapilo. všechny přírodní složky ale s jedním uplynutí týdnůbýt „čerstvý“ produkt, takže pokud deodoranty vydrží, ani se mi to nezdálo jako nejlepší možnost.

A tak jsem se sem dostal Deodorant Caudalie VinoFreshs 98% přírodní složky. Mnozí z vás mi ho doporučovali a jako vždy poslouchám, koupila jsem si ho!

Jsem s ním už přes 4 měsíce (léto mezi nimi) a můžu ti dát jasný názor. Začneme?

Složka deodorantu Caudalie VinoFresh

  • Suma: 50 gr.
  • cena: cca 8 €
  • Složení (INCI): butylglykol, glycerinpropandiol, voda/voda/voda, stearát sodný, polyglyceryl-4-kaprát, polyglyceryl-6-kaprylát, citronelylmethylchrotonát, vitis vinifera (hrozny) ovocná voda, globulus oleje z listů eukalyptukaprylylglykol, citron, vitis vinifera šťáva (hrozny).kyselina citrónová, benzoát sodný, sorban draselný, citronellol.

Tento deodorant Caudalie je formulováno bez hliníkové soli, alkohol, soda bikarbonu, silikony, syntetické parfémy, parabeny, fenoxyetanol, ftaláty, minerální oleje, PEG a složky živočišného původu.

Má velmi jednoduchou formulaci založenou na hroznová voda který značku Caudalie tak proslavil.

V zelená Označil jsem nejpozoruhodnější aktiva. I když v deodorantu ztrácejí svoji sílu, protože jsou speciální a odlišné receptury.

DůmBIO hrozny gua má vlastnosti hydratační, uklidňující A také prebiotika který ovládá flóru oblasti podpaží.

také nosí organický eukalyptový esenciální olej která slouží jako vůně produktu a působí antibakteriálně, zároveň nabízí pocit svěžesti.

Balení a aplikace deodorantu Caudalie

Dodává se va nádoba na hůl se šroubovacím uzávěrem a kolem dolů, abychom mohli stoupat, když ho budeme utrácet.

Jak můžete vidět na fotografii níže, je a transparentní tuhý deodorant, který se při kontaktu s pokožkou taje. Voní pěkně jako eukalypt a to se mi líbí!

Nanáší se posouváním na čistou oblast podpaží několika pohyby. Nešpinit, ne dopisy mastný pocit a je absorbován na chvíli, všechna pozitiva!

Recenze na deodorant Caudalie Vinofresh

Jak jsem řekl na začátku, 98% jeho složek je přírodních a ačkoli značka naznačuje, že jeho účinnost trvá 24 hodin, vezmeme to pinzetou, vysvětlím na konci příspěvku.

je a deodorant indikátor pro všechny typy pokožkydokonce nejvíce citlivý. Popravdě, mám známé a přátele, kteří ho používají a mnohé deodoranty je zvyknou dráždit a tenhle je jeden z mála, který mohu použít.

Také Může být použito žádný problém na podrážděnou nebo čerstvě oholenou pokožku. Značka navíc vysvětluje, že jej mohou používat i těhotné či kojící ženy. Ty jsou založeny na sérii testů provedených odborným toxikologem, ale jelikož obsahují eukalyptový esenciální olej, nedoporučoval bych vám ho užívat, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Protože obsahuje esenciální oleje, nepoužívám ho, pokud jdu k bazénu nebo na pláž (nepoužívám žádné, když jdu na ta místa), protože ačkoli se říká, že není fotosenzibilizující, všechny esenciální oleje jsou a já myslete si, že je lepší, aby jsme mu zabránili jen v hojení a zabránili tomu, aby naše podpaží v této oblasti ztmavli nebo se zabarvili.

Jako vždy, to nejlepší si nechávám na konec. A co jeho účinnost? Co se týče trvání a pokrytí zima je fantastická a chrání mě celý den, ale léto … NE. Pokud je velmi teplo nebo se jdu hýbat, já osobně jsem nízký.

Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah. zůstává v mé top 3 jeden z nejlepších deodorantů.

⭐Skóre: 8,5/10

Jste se pokusili? Jaký deodorant funguje u vás? Nechte mi to v komentářích 😉

Napsat komentář