Denní hydratační krém TimeWise Mary Kay

Už jsem to vyprávěl přes příběhy, ale pro ty z vás, kterým to uniklo, dám to do kontextu. Šel jsem do jednoho takového pořad personál z Mary Kay ve které vám poradce představí značkové produkty.

Bylo mi to trochu podezřívavé, protože to nebylo poprvé a věděl jsem o jejich „agresivních“ prodejních technikách, ale chtěl jsem vidět jejich produkty, přečíst si jejich složení… protože pokud si myslím, že jsem v něčem konzistentní, tak je to že Utíkám od marketingu a rád věci zkouším a vidím na vlastní kůži jejich kvalitu a funkčnost.

Z tohoto důvodu a po vysvětlení produktů, které mi dala, jsem začal pociťovat tlak, že musím koupit. Jsou experti na tento typ akcií a přestože jsem si nechtěla nic brát domů, protože ani INCI, ani jejich vysvětlení mě nepřesvědčili, řekla jsem si, že by mohlo být dobrý nápad si nějakou koupit a koupit. Opravdu to doma zkouším, protože víš, že ráda objevuji dobrou kosmetiku, ale pokud mám o někom říct špatně, nebudu mlčet.

Takže hydratační denní krém pro smíšenou pleť z řady Mary Kay TimeWise byl vybrán, aby otestoval tuto značku a ukázal vám, že není zlato, co se leskne.

Mary Kay TimeWise Age Cream pro smíšenou až mastnou pleť

  • Suma: 80 ml
  • cena: 40 €
  • přísad (INCI): voda, Glycerin izododekan, dimetikonPropylenglykol, betainnitrid boru, kopolymer ethylen/kyselina akrylová, kopolymer amoniummakryloyldimethyl-taurát/vp, kolík-12, dimetikonpolyakrylamid, fenoxyetanol, isoparafin C13-14, lauraminoxid, dinátrium-edta, methylparaben, trietanolamin, alkylfosfát C9-15, dmdm hydantointokoferylacetát, laureth-7, pg-dimonium linoleamidopropyl, fosforečnan chloru, pca sodný, sorbitol, serin, termofilní fermentthreonin, prolin, arginin, glycin, alanin, lysinkyselina glutamová

Začněme ingrediencemi jako vždy. z čeho máloco může zachránit tohoto vzorce je glycerin který funguje jako zvlhčovač a který je obvykle praktický pro smíšenou nebo mastnou pleť. The betain (betain) je složka používaná v kosmetice ke snížení podráždění a prevenci exfoliace pokožky. A pak má složku, která není špatná, ale přichází ve velmi malých množstvích, jak je tomu v případě posledních, které označuji zelenou barvou.

Zbytek jsou všechna rozpouštědla, konzervační látky a množství silikonu, který neodstraňuje vrásky ani nezlepšuje vzhled pokožky. No tak, není to vůbec krém s účinnými látkami a samozřejmě těch 40 eur je velmi drahá cena za produkt, který zanechá vaši pokožku lhostejnou.

Ale především se tento krém prodává jako (přesná slova na obalu) „TimeWise hydratační krém proti stárnutí, který zpevňuje, vyhlazuje a snižuje výskyt jemných vrásek. Bylo klinicky prokázáno, že hydratuje až 10 hodin.” Moji přátelé, může to být hydratační krém, ale má stejné vlastnosti proti stárnutí jako jeptiška?

Na trhu je množství krémů, které se prodávají jako anti-aging, ale nejsou. Není to jen problém Mary Kay, ale Mary Kay patří ke značkám, které takovým typům klamavé reklamy lžou své zákazníky nejvíce.

Můj názor na Mary Kay

Jak už jsem vám řekl, testoval jsem ho měsíc a půl s nulovým výsledkem. Mám smíšenou mastnou pleť hydratace po 3 hodinách zmizela. Provádí „sušící“ akci, ale nadměrnou. Jako byste v kapse nenosili nic za méně než 40 eur.

je textura je velmi lehká a mírně silikonová ale to ti už říkám, že to není jeho problém, ale že neobsahuje žádnou účinnou látku, která zlepší vzhled pleti.

Nakonec jsem ho dala mé sestřenici, která je ode mě mnohem mladší, protože její pleť nepotřebuje tolik hydratace ani péče, ale není to krém, který bych vůbec doporučovala.

A protože si myslím, že to bude jeden z posledních případů, kdy si s vámi budu povídat o Mary Kay, využiji této příležitosti a promluvím vám o značce obecně. Protože nejvíce mě štve ne to, že jejich produkty fungují nebo nefungují, ale to cena to je přehnané VŽDY a že mohou existovat lidé, kterým se líbí léčba jejich konzultantů, ale myslím si, že je to a nepříjemná, agresivní marketingová technika A podle mě to nechte na přání.

⭐Skóre: 3/10

Pokud jste byli na podobné relaci, které jsem se zúčastnil, řekněte mi v komentářích, co jste si mysleli a zda existuje nějaký značkový produkt, který ušetříte?

Abych objevila více takových krémů, nechávám zde příspěvky krému CIEN z Lidla nebo krému Sisbela.

Napsat komentář