Den matek: Naše doporučení| Zdravápleť

22. duben Den matek: naše doporučení

Ahojte bratranci!

Den se blíží, jak nám to naznačují naše mámy v kalendáři a my víme, že neradi necháváte dárky na poslední chvíli v Zdravaplet nabízíme skvělá doporučení abyste nepromeškali tento speciální den: Den matek.

nepochybně, jeden z nejlepších dárků, které můžete dát své matce na ten den, je parfémněco, díky čemu se identifikujete a cítíte se výjimečně, proto vám nabízíme některé z parfémů, které budete mít Zaručený úspěch pro všechny vaše drahé mámy:

Yves Saint Laurent BLACK OPIUM (parfémovaná voda)

Yves Saint Laurent černé opium (parfémovaná voda) dává překvapivý šmrnc stylu svého předchůdce Opium, protože s touto novou vůní lze identifikovat moderní a sexy ženu při zachování elegance. Exkluzivní srdeční tóny kávy a jasmínu dělají YSL Black Opium vzrušující vůní, zatímco sladké květinové aroma jí dodávají rafinovanou a impozantní notu sofistikované ženy.

Pořiďte si YSL Black Opium

Armani SI (parfémovaná voda)

Armani SI (parfémovaná voda) Patří do ovocné čichové rodiny Kypr, byl uveden na trh v roce 2013 a je dokonalou poctou ženskosti pro charismatickou, elegantní a sofistikovanou ženu.

Jako relevantní poznámky najdeme vůni sicilského bergamotu, mandarinkového oleje a likéru cassis, doprovázené orcanoxem (jantarová nota) a vanilkou, se kterou nabízí vznešené a tajemné tóny.

Ano, Armani Je to ideální parfém pro pozitivní, elegantní a jemnou ženu. Milý, bez naléhání a vždy myslet pozitivně.

Koupit Armani Sì

Lancome ŽIVOT JE KRÁSNÝ (Eau De Parfum)

Lancome ŽIVOT JE KRÁSNÝ (Eau De Parfum) Patří do čeledi květinových plodů a je znám jako „vůně štěstí“. La Vie est Belle vyzdvihuje vznešenost kosatce a rozpoznatelnou hloubku pačuli a zároveň evokuje eleganci a svůdnost.

Je to parfém se spoustou přítomnosti, inspiruje radost z těch malých chvil života plných dobrých cílů. Ideální pro milou a chápavou maminku, ale také elegantní díky jemným a gurmánským odstínům.

Život je krásný od Lancome Je dostupná v několika verzích: Eau de Parfum, Eau de Toilette, Legére verze… Při této příležitosti doporučujeme originální koncentraci Eau de Parfum.

Koupit Lancôme La Vie est Belle

Yves Saint Laurent MANIFESTO (parfémovaná voda)

MANIFEST Yves Saint Laurent: Parfém s orientální květinovou vůní uveden na trh v roce 2012, který vzdává hold všem ženám, které se každý den znovu objevují.

Manifest ženskosti a elegance, Manifest YSL má tóny kosatce, černého rybízu, cedru, santalového dřeva, vanilky a fazolí tonka, ideální pro sebevědomé ženy.

sklenice z MANIFEST Yves Saint Laurent je to odvážná žena, která zná pravidla, ale ví, jak je porušovat. Tato estetika evokuje ženu s osobností, charakterem, třídou a stylizovanou postavou.

YSL Manifesto je ideální dárek pro elegantní matky se silnými nápady a dobře definovanou osobností.

Koupit YSL Manifesto

Parfémová voda Paco Rabanne LADY MILLION

Paco Rabanne LADY MILLION (Apa de Parfém) představuje zářivou, odhodlanou ženu s hořícím charakterem, s velmi pečlivým a detailním balením. Lady Million vyzařuje luxus, kamkoli přijde.

Parfém Lady Million Spojuje ovocné tóny s velmi intenzivními květinovými tóny, které zanechají vůni s vlastní osobností, včetně tónů pižma, pomerančového květu a jasmínu.

Pokud vaše máma miluje zlato, luxus a půvab, Paco Rabanne’s Lady Million je ideální dárek.

Pořiďte si Paco Rabanne Lady Million

Ještě jste se nerozhodli pro svůj ideální dárek? Se všemi těmito doporučeními můžete získat představu o dokonalém parfému, který darujete na Den matekDoporučujeme vám však navštívit naši stránku www.Zdravaplet.eu a vybrat si z vašich oblíbených parfémů. vždy za nejlepší cenu!.

Napsat komentář