Deliplus Mercadona 98% přírodní gel do koupele

Vždy, když si nějaký koupím sprchový gel hledám co mi co nejméně poškozuje pokožku. Často se rozhodujeme pro gely do koupele, které vydrží příliš dlouho, ať už kvůli jejich sulfátům (které jsou často již pověstné SLS/SLES), nebo kvůli jiným druhům složek, které dráždí pokožku.

Kdysi bylo obtížnější najít tento typ gelu, ale už nějakou dobu si velké supermarkety uvědomují, že dobré věci mohou být levné. The Deliplus 98% gel do koupele přírodního původu Je to jeden z těch gelů, který splňuje to, co požaduji.

Přírodní sprchový gel Deliplus od Mercadona

  • Suma: 500 ml
  • cena: 30 Kč
  • přísad (INCI): voda, kokosíran sodný, glycerin, kokoglukosid, kokamidopropylbetain, decylglukosid, šťáva z listů aloe barbadensis, šalvějový olej, olej z listů thuja occidentalis, olej z plodů/semen illicium verum, parfémkyselina citrónová, chlorid sodný, levulinát sodný, glycerylkaprylát, diacetát glutamátu tetrasodného, ​​glukonát sodný, laktát sodný, benzoát sodný, kyselina benzoová.

Podíváme-li se na Ingredience pro 98% přírodní sprchový gel od Mercadony První věc, kterou vidíme, je to povrchově aktivní látky obsahuje méně agresivně vůči pokožce. První z nich (kokosíran sodný) je však široce používán v přírodní kosmetice, i když jej nemůžeme považovat za mírně povrchově aktivní látku, neboť má stále velký tahový účinek. Jeho působení na pokožku však bude vždy uctivější. Přidáme-li k tomu, že jeho třetí složkou je glycerin, získáme hydratační účinek, který zabraňuje dehydrataci pokožky.

gel 98% přírodního původu Mercadona má mezi svými složkami Aloe vera a více rostlinné extrakty a rostlinné oleje. Tato vůně podle nich většinou činí problémy, pokud máte velmi citlivou pokožku, pokud není vše v pořádku. Co se týká čichového vnímání, tento parfém je zcela snesitelný.

Potom následují regulátory pH, jako je kyselina citrónová nebo konzervační látky, jako je levulinát sodný nebo benzoát sodný nebo kyselina bezoová.

Můj názor

Je to dobrý sprchový gel, chceme-li o svou pokožku pečovat a nepoužívat silnější sulfáty s vyšší tahovou silou než SLS nebo SLES. Myslím, že to je skvělá koupě pro jeho cenu a kvalitu. Jeho 500 ml je velmi rozšířeno a navíc je velmi ohleduplné k pokožce.

je a jednoduchý vzorec ale dost. Skvěle čistí, pěkně pění (je mi to trochu jedno, ale vím, že mnoho z vás to hledá, proto to zdůrazňuji) a hlavně zanechává pokožku velmi příjemnou.

Vždy se po sprše natírám krémem nebo oleji, ale někdy, když jsem spěchala a nedělala jsem to, nevšimla jsem si napnutou pokožku.

Takže to můžeme říci tento 98% přírodní sprchový gel od Deliplus (Mercadona) stále patří mezi ty dobré, krásné a levné že se mi to tak líbí.

Pokud však máte velmi suchou nebo citlivou pokožku, vřele doporučuji gel na atopickou pleť Mercadona.

⭐Skóre: 8/10

Jste se pokusili? Jaký gel do koupele používáte?

Napsat komentář