Deliplus anti-aging krém na ruce proti skvrnám SPF 20

jaký je týden? Jak můžete vidět, jsem věrná termínu a dnes vám přináším další produkt s SPF, abyste o svou pokožku mohli pečovat i před sluncem. V tomto případě budu mluvit o Deliplus krém na ruce proti stárnutí a skvrnám s SPF 20.

Už víte, že nejsem líná, co se týká používání opalovacích krémů, ale přiznávám, že je část mého těla, kterou si někdy nechráním tak, jak bych měla a často jsou to právě ty zapomenuté. Ano přátelé, rucejako holka Vysílají se 365 dní v roce.. Mnohdy si v létě na nohy nepamatuji a měla jsem z toho velký chaos, protože jsem si je nedala krémem, ačkoli po těch strašeních jsem se poučila a teď na ně víc myslím. No totéž se děje is našima rukama, ty jsou celoročně odkryté a staráme se o ně méně, než bychom měli.

Nevím, jestli se to děje tobě, ale mně Natřu si ruce opalovacím krémem a pak mám tak mastný pocit, který se mi vůbec nelíbíale hej, v létě, pokud si nenatřu ruce opalovacím krémem (které jsou lepkavější), snažím se raději natřít opalovacím krémem na obličej, který je většinou méně mastný.

Jednoho dne jsem při jedné z mých procházek kosmetickým stánkem Mercadona uviděla tento krém, který mě zaujal, protože to byl krém na ruce a měl opalovací krém. Pravdou je, že nasednutí do auta mi trvalo půl vteřiny, samozřejmě, že jsem to musel vyzkoušet!

Krém na ruce s SPF 20 od Deliplus (Mercadona)

  • Suma: 125 ml
  • cena: Myslím, že nedosahuje 3 €
  • S SPF 20
  • bez vazelíny a parafínu
  • přísad (INCI): voda, glycerin, ethylhexyl salicylátcetearylalkohol, isopropylpalmitát, hydrogenované rostlinné glyceridy, butylmetoxybenzoylmetan, kokoglyceridy, miristil miristatpentaerythrityldistearát, PANTENOL, butyrospermum parkii untalantoin, niacinamidtokoferylacetát, askorbyl fosforečnan sodný, prášek z listové šťávy aloea barbadensistokoferol, cetearylsulfosukcinát disodný, dimetikon, polyakrylát sodný, ethylhexyltriason, hydroxyacetofenon, parfémsíran sodný, fenoxyethanol, dinátriumedta, hydroxid sodný, linalool, limonen, alfa-isometyl ionon, citronellol.

No pojďme na ingredience. Dal jsem to do hněda opalovací krémy. A překvapilo mě, že mám jen dva na SPF 20, ale to mi trochu uniká, takže pokud je to lékárník nebo lékař na pokoji, umím to zjistit?

Na tomto krému se mi líbilo, že měl PANTENOL Y niacinamid což jsou dvě složky, které nejen pomáhají pokožce hydratovat, ale také vyživovat. V zelené barvě můžete spatřit další dobré složky, jako je aloe vera, bambucké máslo a některé deriváty jiných olejů.

Můj názor

A teď souhlasím se svým názorem na toto Mercadona Krém na ruce proti stárnutí s SPF 20.

Koupila jsem si ho, protože jsem si myslela, že je to dobrý způsob, jak si v zimě a na podzim hydratovat a chránit ruce před sluncem a víte, že jsem blázen do multifunkčních produktů. Je pravda, že SPF 20 nestačí, ale méně nic neznamená a myslela jsem si, že by to mohla být dobrá volba zejména v zimě, kdy nemáme tolik slunce.

The hydratace, která odchází, je velmi dobrá a skvělý pocit. Jak můžete vidět na fotografii výše, má texturu se středně vysokou hustotou ale velmi dobře taje a rychle se vstřebává. Už teď vám říkám, že ingredience nejsou špatné na to, na co je Mercadona zvyklá a jako hydratační krém na ruce se skvěle hodí.

Jak opalovací krém? Ale tady mám pochybnosti o tom, co jsem vám řekl předtím, co se mi zdá být pár filtrů na ochranu 20. Nepoužívám ho v létě, ale na podzim, zimu a část jara ho používám. I když jsem ti už řekl, že je mnoho dní, na které zapomenu?

Ve zkratce, Nevím, jestli před sluncem ochrání vše, co potřebuje se svými dvěma opalovacími krémy, ale ten hydratační krém není špatný a více za cenu, kterou má a pokud už něco chrání, vítejte.

Oh! Mimochodem, zapomněla jsem, píše to i na dekolt, tam ho nedávám, protože se mi zdá pokožka dekoltu jemnější a na tu oblast používám většinou tytéž krémy na obličej.

A v neposlední řadě vás přinutil přečíst si tento článek v létě byste měli vždy používat ochranu 50 ano nebo ano. I když zbytek roku zejména na tváři, která je nejexponovanější. A samozřejmě vždy pamatujte na své ruce, že produkty jako Deliplus krém na ruce proti stárnutí platí jen pro měsíce s nejnižším výskytem slunce a že na letní sezónu nebo pokud se chystáte trávit spoustu hodin venku, se budete chránit jako bůh. Že když se dostaneme na místa, je už těžké se vrátit, takže „lepší předcházet než léčit“?

⭐Skóre: 7,4 / 10

Zkoušeli jste tento krém? Patříte k lidem, kteří si zapomínají na ruce?

Pokud se vám tento příspěvek líbil, možná najdete i nějaké velmi zajímavé, jako například Lidl krém nebo sérum s vitamínem C Sesderma.

Napsat komentář