Dělat si poznámky! Toto jsou nejlepší peelingy na obličej, se kterými završíte svoji kosmetickou rutinu| Zdravápleť

16. listopadu Berte na vědomí! Toto jsou nejlepší peelingy na obličej, se kterými završíte svoji kosmetickou rutinu

Zveřejněno v 10:00 v kosmetice od Lauren Izquierdo

The peelingy na tvář jsou jedním z největších spojenců v (dobré) kosmetické rutině. Odstraňuje odumřelou pokožku, zmatňuje zářivost a čistí tvář. Dnes však o této kosmetice stále panuje zmatek a tabu. Povíme vám, co potřebujete vědět a kde to najdete nejlepší peelingy na obličej

Co je peeling na tvář?

Obličejový peeling je čistící gel, jehož složení má malé částečky ve formě zrnek, které pomáhají odstraňovat odumřelé buňky z obličeje a umožňují zbytku kosmetiky proniknout hluboko a získat zářivý obličej bez nedokonalostí. Proto je exfoliace nezbytná, abyste se zbavili nečistot. Výsledek? Jemnější pokožka s uvolněnými póry.

Kdy bych měl použít obličejový peeling?

The peelingy na tvář Jsou součástí každé kosmetické rutiny (i té nejjednodušší nebo nejzákladnější). Správný způsob jejich použití je po vyčištění naší pleti čistícím a čistícím gelem. Pokud nevíte, který gel použít, tady je seznam nejlepších čisticích prostředků na obličej, abyste si mohli vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

Také nezapomeňte použít peeling na obličej na vlhkou pokožku a pomozte si krouživými pohyby, abyste znovu aktivovali mikrocirkulaci pokožky a usnadnili si tak odstraňování nečistot.

Jak často bych měl používat obličejový peeling?

Existuje mnoho mýtů o tom, jak často nebo ne můžete používat peeling na tvář. První věc, kterou je třeba si zapamatovat, je, že každý typ pleti je jiný, takže každý potřebuje exfoliant a období, které vyhovuje jeho potřebám. Jako obecné pravidlo však odborníci na krásu doporučují používat jej dvakrát týdně, použít malé množství produktu a masírovat kolem obličeje krouživými pohyby vzhůru. Je to tip, který skvěle funguje pro aktivaci buněčné obnovy.

Na druhé straně dnes existují velmi jemné exfolianty, které mnozí lovci krásy denně používají, aby se zbavili škodlivých účinků vnějších činitelů, jako jsou znečištění nebo oxidační stres.

Můžu použít stejný tělový peeling na obličej?

Jsou odborníci, kteří tvrdí, že ano, ale my vám doporučujeme, abyste to neudělali.. Pokožka obličeje je mnohem jemnější než na zbytku těla a vyžaduje jinou péči, která lépe vyhovuje jejím potřebám. Kromě toho jsou tělové peelingy (zde je seznam těch nejlepších) určené k odstranění drsnosti, jako je odumřelá kůže na loktech a kolenou. Investujte raději do produktů určených pro vaši tvář!

Mohu použít peeling na obličej ve sprše?

Navíc to doporučujeme. Peelingy na obličej jsou skvělé pro použití ve sprše! Vodní pára otevírá vaše póry a napomáhá k intenzivnějšímu odlupování a zanechává pokožku jemnou, když jste byli dítě. Budete ohromeni výsledky!

Jak si vyberu peeling na obličej, který mi nejlépe vyhovuje?

První věc je, že máte jasno v tom, jaký typ pleti máte a na základě toho je třeba dívat se na velikost zrníček a intenzitu peelingu. Toto jsou nejznámější typy:

  • Enzymatické exfolianty. Jsou ideální pro citlivou pokožku, jelikož nemají zrnka, ale jejich textura je krémová nebo s maskovacím efektem. Netřeba vtírat, stačí nechat pár minut působit.
  • Chemické peelingy. Zahrnuje komponenty jako např. kyselina glykolová, kyselina salicylová, kyselina citrónová, kyselina mléčná, kyselina retinová, hydroxykyselina nebo vitamin A. Může se použít jako léčba vrásčitost a doporučuje se v mastná pleť se sklonem k akné.
  • Gommage křoviny. Je to vzorec měkčí peeling na obličej, který kombinuje chemické působení s enzymy s mechanickým působením. Necháte působit a následně masáží odstraníte. Když vybledne, vyblednou i odumřelé kožní buňky.

Nejlepší pleťové peelingy jsou v Zdravaplet

Teď, když už víte, co může tato kosmetika učinit pro vaši pokožku, je čas dostat do rukou ty nejlepší. V Zdravaplet máme dlouhý seznam, doporučujeme naše oblíbené!

Clarins Purifying Exfoliační gel na obličej

Clarins Purifying Facial Exfoliating Gel obsahuje zrnka vulkanického kamene, která snadno odstraňují odumřelé kožní buňky a minimalizují póry. Vhodné pro mastnou a smíšenou pleť, pleť znovu získá matný vzhled a vypadá svěže, hladce a mdle.

Clarins Čistící exfoliační gel na obličej.

Exfoliační peeling na obličej Lancôme s růžovým cukrem

Je preferován pro citlivou pokožku. Pleťový peeling Lancôme Rose Sugar Scrub odstraňuje odumřelé epiteliální buňky a zároveň vyhlazuje a vyhlazuje texturu pokožky. Jeho gelová a cukrová textura navíc poskytuje jemné teplo a jemnou vůni růží, která okamžitě vyhlazuje a zklidňuje pokožku. Je to jeden z nejlepších peelingů na tvář!

Peeling na tvář Lancôme Rose Sugar Scrub.

Clinique 7-denní peeling na obličej

Clinique 7 Day Facial Scrub Scrub je jedním z nejlepších jemnozrnných pleťových peelingů vhodných pro všechny typy pleti. Odstraňuje odumřelé buňky, leští, čistí póry, zjemňuje a vyhlazuje jemné linky. Vaše pleť bude vypadat nejlépe a bezvadně!

Clinique 7-denní exfoliační peeling na obličej.

Colliestar Idro aktivuje magický peeling na obličej

Tento gelový peeling je ideální pro každodenní použití, protože je velmi jemný k peelingu obličeje. Pokožka je hladká, zářivá a plná energie díky mikrogranulím cukru, které se rozpouštějí a poskytují pohodlí a pohodu. Navíc na pokožku uvolňuje jemnou vůni, která tento moment přemění na pocit skutečné pohody.

COLLISTAR Hydro Active Magický peeling na obličej.

.

Napsat komentář