Dejte svému obličeji korejskou rutinu| Zdravápleť

14. květen Dejte svému obličeji korejskou rutinu

Zveřejněno v 10:00 v Korejské kosmetice od Laury Perez

Chcete porcelánovou kůži, že? Dobře, poslouchejte, co jsme tady, abychom vám dnes řekli, protože když zjistíte, jak snadné je starat se o svou pleť, nikdy nenajdete výmluvu, abyste si ji dopřáli.

Všichni jsme už slyšeli o tisících zkrášlovacích rutin, ale mnohdy ani nevíme, jaké kroky podniknout. Bez ohledu na produkty, které se chystáte použít, musíte mít jasno v několika základních krocích, na něž nesmíme zapomenout a které nám pomohou udržet si zdravý vzhled a starat se o naši pleť.

Z korejského univerza, oficiálního koutku korejské kosmetiky od Primoru, vám jeden po druhém vysvětlujeme, jak postupovat a které produkty jsou vhodné a naše oblíbené.

První a nejdůležitější věcí předtím, než začnete používat jakýkoli produkt, je dobré čištění obličeje a denní hydratace pokožky. Koneckonců, všechno se dělá lépe hned od začátku, budete se mnou souhlasit, ne? A pokud tomu pořád nevěříte, nečekejte a vyzkoušejte tuto rutinu. ¡VÝSLEDKY BUDETE PŘEKVAPENÍ!

POZOR! Nezapomínejme ani na to, že jeden z posledních kroků této rutiny se bude lišit v závislosti na tom, zda jej děláme na začátku dne nebo večer před spaním. Jste připraveni slyšet rutinu Desatera?

Připravit se, pozor, start!

PRVNÍ KROK: K ODSTRANĚNÍ bylo řečeno. Bílá plachta.

Prvním krokem v každé rutině je odstraňuje make-up pleť ve dne iv noci musí čistit nečistoty, které na tváři zůstávají, aby čistou pleť hydratovala. V případě korejské rutiny to doporučujeme Čistící olej Skin House protože jím odstraníme tukové látky, které nelze odstranit vodou.

DRUHÝ KROK: ČIŠTĚNÍ. Bavlna nelže.

V tomto kroku zvolíme čistící prostředek na vodní bázi (gel, pěna, mýdlo), abychom odstranili zbytky mastnoty, znečištění a jiných odumřelých nečistot, přičemž pleť zůstane čistá a připravená k dalším krokům. Čistící prostředek před aplikací dobře navlhčete a poté jej odstraňte velkým množstvím vody a osušte pokožku velkým množstvím vody, důkladně vyčištěnou, abyste ji cítili zevnitř i zvenčí. Našim spojencům v tomto kroku je bezpochyby Lepicí čistící pěna.

KROK TŘETÍ: EXFOLIACE. Hloubkové čištění.

Abychom pomohli obnovit kožní buňky a dosáhnout hladké, zářivé textury, je nezbytné odstranit všechny odumřelé částečky a vyčistit naše póry od nečistot. Eing? V křesťanském, prosím. Chcete-li mít pokožku jako zadeček miminka, musíte si ji dobře vyčistit. Tento krok je dobré zařadit jen dva-třikrát týdně, abyste pleť příliš nepotrestali. Můžeme si vybrat ze dvou typů:

Fyzický peeling: složený z granulí, které masáží odstraňují odumřelé buňky z vrchní vrstvy pokožky.

Chemický peeling: Neobsahuje granule, je vodnatý a působí hlouběji v epidermu, kam se předchozí exfoliant nedostane.

KROK ČTVRTÝ: TONIKUM. Pojďme na to

Působí jako vyrovnávač pH pokožky mezi suchými a mastnými oblastmi, jakož i hloubkové čištění a zvlhčování. Lehce se vstřebává a zanechává pokožku připravenou k dalším krokům. Co si už všímáte na své pleti připravené uspět? Tak napiš toto Esenciální tonikum Rosa Galactomyces značky IUNIK.

PÁTÝ KROK: MASKA. Dopřejte svému tělu masku radosti.

Vlajkovou lodí korejské rutiny jsou nepochybně její textilní masky. Na západě ho používáme jednou týdně, ale Korejci jej aplikují každý den. Tyto masky obsahují nespočet benefitů pro vaši pleť, kromě toho, že vám během nošení dávají málo času pro sebe. Líbí se nám moment masky, potvrdit? Tady je oblíbený bestseller pro každý den v týdnu (nebudete si stěžovat, že jsme na vás připraveni):

Denní ošetřující pleťová maska ​​z čajovníku EUNYUL

Denní péče o rajčatovou pleťovou masku EUNYUL

Denní pleťová maska ​​s vitamíny EUNYUL

Medová pleťová maska ​​EUNYUL pro denní péči

EUNYUL denní pleťová maska ​​s bambuckým máslem

EUNYUL denní ošetřující rýžová pleťová maska

ŠESTÁ KROK: PODSTATA. Tajemství je podstatou.

Tento krok je zcela korejský, na Západě nejsme zvyklí používat tento typ produktu. Dá se říci, že pro tuto rutinu je to nejdůležitější krok, jelikož je to mezikrok mezi tonerem a sérem. The essence N Nature Multi Essence of Sesamis Je to produkt plný účinných látek, které vaší pokožce dodají tu hydrataci, pružnost a pevnost.

SEDMY KROK: SÉRUM. Být nebo nebýt, ale musí být jasné, že tomu tak musí být.

Je to nejkoncentrovanější kosmetika z hlediska aktivních složek, proto je velmi důležité znát svůj typ pleti, abyste ji mohli co nejlépe ošetřovat. Je to produkt určený k léčbě specifičtějších potřeb jako jsou projevy stárnutí, akné, fleky … proto existuje nespočet sér a většina se používá kapáním, protože vaše pleť potřebuje velmi malé množství. Pokud nám zde dovolíte doporučení, neváhejte, náš oblíbený je Sérum z řady Frudia pro kontrolu pórů s extraktem z hroznů. Ale kvůli vkusu barev vám zde necháváme jinou možnost, abyste se mohli rozhodnout, která nejlépe vyhovuje vašemu typu pleti: Sérum s citrusovým extraktem Frudia

OSMÝ KROK: KONTUR OČÍ. Obrázek vydá za tisíc slov, starejte se o svůj nástroj, abyste lépe viděli.

Jedná se o jednu z nejcitlivějších částí obličeje a proto je třeba dbát na její správnou péči. Existují specifická séra, hydratační krémy, náplasti na váčky a tmavé kruhy pod očima. To vše pomůže udržet elasticitu v této citlivé partii a zabrání brzkému vzniku prvních vrásek. Všichni máme rádi, když nám říkají „jaké máš krásné oči“, „abychom tě lépe viděli“. Naše volba pro oči plné výživy je Tuningový oční konturovací krém na obličej se šipkami od I.MYSS co nevíš Prosím, bez tohoto produktu nebudete umět žít.

KROK IX: hydratační krém nebo pleťová voda. Krémový krém

Před dosažením posledního dotyku je hydratace nezbytná při jakékoli rutině a kdykoli během dne. Kromě toho, že poskytuje vaší pokožce potřebnou vlhkost, funguje jako těsnící prostředek pro všechny produkty, které jsme dříve použili. No tak, není nic jiného, ​​co byste si mohli užít, než kůži, kterou vám každý závidí. A protože jsme v tomto kroku rádi intenzivní, nemohli jsme si vybrat jiný produkt než tento Frudia avokádový uklidňující krém.

10. KROK: POSLEDNÍ KROK. naše chvíle odpočinku

Každé úsilí má své výsledky, víme, že pokud se sem dostanete, je to s vodou, mlékem a touhou. Dáme vám už jen poslední tip, pamatujte, jestli budete rutinu dělat ve dne nebo v noci. Nechceme, abyste odcházeli s ochranou před sluncem ve světle lampy. Pokud jdete spát, natřete se krémem nebo zábalem na spaní, to je noční maska, kterou je třeba odstranit následující ráno. A pokud se chystáte strávit nový den (důležité v každém ročním období, o kterém někdy myslíme, že je důležité jen v létě a to je chyba). Zde můžete použít i BB krém, který, pokud byste náhodou nevěděli, je produktem, který mísí základ pod make-up s opalovacím krémem.

Rutina je za námi, nejenže si udržíte zdravou pokožku na dálku, ale věnujete nějaký čas sobě, hýčkání.

Jednoduché, že? Důležitá věc, na kterou byste nikdy neměli zapomínat, je vědět, jaký typ pleti máte, abyste tuto rutinu přizpůsobili produktům, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. V budoucích příspěvcích o tom budeme mluvit, abyste se o sobě věděli co nejlépe a starali se o sebe.

Takže teď už víte, pokud jste tuto rutinu pro bohyně krásy neznali, dodržujte ji OBNOVIT NEBO UMŘÍT!

Neodcházej zítra pro to, co ti dnes může pomoci!

Napsat komentář